XX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym, 12-13 września 2020 r., Lublin
Konkurencja | Miejsce | Zawodnik | Klub |
Grupa A (2013 i młodsi) | |||
Kata indywidualne chłopców 9-8 kyu | 1. | Jakub Woźniakiewicz | UKKT Praga Południe w Warszawie |
2. | Gracjan Socha | KKT „Zanshin” | |
3. | Aleksander Fus | UKKT Praga Południe w Warszawie | |
3. | Mikołaj Warchoł | Krakowski KKT | |
Kata indywidualne chłopców 7 kyu | 1. | Krzysztof Sokołowski | KK „Nidan” |
2. | Milan Chmielak | Krakowski KKT | |
3. | Tymon Nowakowski | Krakowski KKT | |
3. | Tytus Łowiński | Qi Karate Klub | |
Kata indywidualne dziewcząt 8-9 kyu | 1. | Antonina Szymczyk | KK Bytów |
2. | Kamila Grabarczyk | Krakowski KKT | |
3. | Maja Włodarczyk | Stowarzyszenie AKT Płock | |
3. | Maria Pomprowicz | Dębicka AKT | |
Kata indywidualne dziewcząt 7 kyu | 1. | Karina Pawińska | UKKT Praga Południe w Warszawie |
2. | Maja Pytlarczyk | Warszawska AKT | |
3. | Chęcińska Maria | Stowarzyszenie AKT Płock | |
3. | Julianna Sosińska | Warszawska AKT | |
Grupa B (2011, 2012) | |||
Kata indywidualne chłopców 9-8 kyu | 1. | Filip Zieliński | KKT „Zanschin” |
2. | Filip Skalski | Akademia Sportu i Karate w Warszawie | |
3. | Hubert Szczepanik | KK Bytów | |
3. | Maciej Chrzan | KK Bytów | |
Kata indywidualne chłopców 7 kyu | 1. | Maksymilian Kowalski | KK Pruszków |
2. | Szymon Szczepanik | Lubelski KKT | |
3. | Tomasz Waliczek | Krakowski KKT | |
3. | Jakub Śliwkiewicz | Ozorkowski KK | |
Kata indywidualne chłopców 6-1 kyu | 1. | Franciszek Kotuła | Krakowski KKT |
2. | Krzysztof Słodkowicz | Krakowski KKT | |
3. | Jakub Broszko | Krakowski KKT | |
3. | Michał Warzecha | KK „Nidan” | |
Kata indywidualne dziewcząt 9-8 kyu | 1. | Hanna Winnicka | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Nikola Pilska | Ozorkowski KK | |
3. | Karina Francuz | Akademia Sportu i Karate w Warszawie | |
3. | Agata Hoppe | KK Bytów | |
Kata indywidualne dziewcząt 7 kyu | 1. | Amelia Wołkowicz | Chocianowski KK Do Shotokan „Sento-Kan” |
2. | Amelia Kielar | KKT Tomaszów Lubeslki | |
3. | Alicja Wieteska | KKT w Wieluniu | |
3. | Helena Seklecka | KKT „Zanshin” | |
Kata indywidualne dziewcząt 6 kyu | 1. | Daria Semeniuk | KK „Nidan” |
2. | Sandra Maciejewska | Lubelski KKT | |
3. | Natasza Skawrska | KKT Polkowice-Lublin | |
3. | Helena Smaga | Kluczborski KK | |
Kata indywidualne dziewcząt 5-1 kyu | 1. | Helena Moskwa | Krakowski KKT |
2. | Antonina Dawicka | Kluczborski KKT | |
3. | Liliana Łobos | Kluczborski KKT | |
Grupa A i Grupa B | |||
Kata drużynowe 9-7 kyu | 1. | Agata Hoppe, Antonina Szymczyk, Maciej Chrzan | KK Bytów |
2. | Oliwia Krawczyk, Amelia Kielar, Lena Mrozik | KKT Tomaszów Lubelski | |
3. | Zofia Lubecka, Jagoda Łata, Karina Francuz | Akademia Sportu i Karate w Warszawie | |
4. | Kamila Grabarczuk, Antonina Baranowska, Mikołaj Warchoł | Krakowski KKT | |
Kata drużynowe 6-1 kyu | 1. | Łucja Matyasik, Helena Moskwa, Weronika Dunak | Krakowski KKT |
2. | Franciszek Kotuła, Krzysztof Słodkowicz, Jakub Broszko | Krakowski KKT | |
3. | Kalina Wiśniewska, Liliana Kononowicz, Adam Wysocki | KK Sochaczew | |
4. | Piotr Karbowski, Helena Seklecka, Karolina Kwarcińska | KKT „Zanshin” | |
En-bu dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu | 1. | Anna Mioduszewska, Maksymilian Kowalski | KK Pruszków |
2. | Natasza Opałek, Tymon Nowakoski | Krakowski KKT | |
3. | Stanisław Kuś, Gabriela Domaszczyńska | Stowarzyszenie AKT Płock | |
4. | Maja Włodarczyk, Franciszek Bagiński | Stowarzyszenie AKT Płock | |
En-bu chłopiec/chłopiec 9-1 kyu | 1. | Jakub Broszko, Krzysztof Słodkowicz | Krakowski KKT |
2. | Milan Chmielek, Michał Jarzyna | Krakowski KKT | |
3. | Szymon Szczepanik, Wiktor Maciejewski | Lubeski KKT | |
En-bu dziewczyna/chłopiec 6-1 kyu | 1. | Łucja Matyasik, Krzysztof Słodkowicz | Krakowski KKT |
2. | Helena Moskwa, Jakub Broszko | Krakowski KKT | |
3. | Sandra Maciejewska, Szymon Szczepanik | Lubelski KKT | |
Grupa C | |||
Kata indywidualne chłopców 9-8 kyu | 1. | Filip Karkocha | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Mikołaj Biela | Dębicka AKT | |
3. | Filip Boroń | Krakowski KKT | |
3. | Miłosz Sosiński | KKT „Zanshin” | |
Kata indywidualne chłopców 7 kyu | 1. | Jakub Okrój | Włocławski KKT |
2. | Filip Olczak | Akademia Sportu i Karate w Warszawie | |
3. | Jakub Orczyk | KKT „Zanshin” | |
3. | Rafał Skóra | Lubelski KKT | |
Kata indywidualne chłopców 6 kyu | 1. | Juliusz Barski | KK 44 |
2. | Oliwier Bonik | KK Bytów | |
3. | Jakub Jagodziński | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Maksymilian Pytka | Krakowski KKT | |
Kata indywidualne chłopców 5 kyu | 1. | Dominik Kłys | Stowarzyszenie AKT Płock |
2. | Jakub Stasiak | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Kuba Świąkowski | KK Sochaczew | |
3. | Jeremi Płonka | KK Pruszków | |
Kata indywidualne chłopców 4 kyu | 1. | Oskar Panaszek | Kluczborski KK |
2. | Filip Gawroński | KK Bytów | |
3. | Feliks Kotuła | Krakowski KKT | |
3. | Krystian Jankowski | KK Wejherowo | |
Kata indywidualne chłopców 3-1 kyu | 1. | Mikołaj Bukraba | KKT Polkowice Lublin |
2. | Antoni Frankowski | UKS KT „Orzeł” Lusowo | |
3. | Mateusz Stępniak | UKS KT „Orzeł” Września | |
4. | Filip Januszewski | Roztoczański KKT | |
Kata indywidualne dziewcząt 9-8 kyu | 1. | Julia Kowalska | KK Pruszków |
2. | Lena Kisiel | KK Pruszków | |
3. | Hanna Czaplińska | Ozorkowski KK | |
3. | Polina Kalembet | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
Kata indywidualne dziewcząt 7 kyu | 1. | Amelia Jakubiak | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Zuzanna Płatek | Krakowski KKT | |
3. | Hanna Kraszewska | Chocianowski KK Do Shotokan „Sento-Kan” | |
3. | Wiktoria Zawierucha | Ozorkowski KK | |
Kata indywidualne dziewcząt 6 kyu | 1. | Zofia Tenerowicz | Krakowski KKT |
2. | Julia Cieśla | Krakowski KKT | |
3. | Klara Tryboń | Krakowski KKT | |
3. | Emilia Broniecka | KKT Polkowice Lublin | |
Kata indywidualne dziewcząt 5 kyu | 1. | Julia Drozd | Janowski KKT |
2. | Lena Karwacka | KK 44 | |
3. | Milena Frątczak | KK 44 | |
3. | Nina Chrustek | UKKT Praga Południe w Warszawie | |
Kata indywidualne dziewcząt 4 kyu | 1. | Amelia Kamińska | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Zuzanna Zofia Wróblewska | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Milena Janusz | Krakowski KKT | |
3. | Nina Zięba | Krakowski KKT | |
Kata indywidualne dziewcząt 3-1 kyu | 1. | Iga Derus | Mazowieckie Stowarzyszenie KT „Ai-Do” |
2. | Barbara Kawalec | Roztoczański KKT | |
3. | Kaja Zygmunt | Centrum KT Wrocław | |
3. | Natalia Prewicz | KKT „Orzeł” Poznań | |
Grupa D (2007, 2008) | |||
Kata indywidualne chłopców 9-8 kyu | 1. | Tomasz Rudkiewicz | KK „Nidan” |
2. | Mateusz Błach | Krakowski KKT | |
3. | Patryk Dusza | UKS KT „Orzeł” Września | |
3. | Bartosz Boroń | Krakowski KKT | |
Kata indywidualne chłopców 7 kyu | 1. | Hubert Polniak | KKT Polkowice Lublin |
2. | Oliwier Jargiło | Krakowski KKT | |
3. | Mateusz Turbiński | KKT Polkowice Lublin | |
3. | Natan Lewandowski | KKT Polkowice Lublin | |
Kata indywidualne chłopców 6 kyu | 1. | Aleksander Wawrzyniak | KKT „Zanshin” |
2. | Piotr Magdaliński | KK Sochaczew | |
3. | Michał Michalski | KKT „Zanshin” | |
3. | Nikodem Gawłowski | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
Kata indywidualne chłopców 5 kyu | 1. | Łukasz Rychel | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Adrian Kosmalski | KKT „Zanshin” | |
3. | Adam Duklas | KKT „Zanshin” | |
3. | Szymon Pikiel | KK Pruszków | |
Kata indywidualne chłopców 4 kyu | 1. | Maksymilian Neć | Tomaszowski KKT |
2. | Stanisław Kot | Tomaszowski KKT | |
3. | Kacper Sterniczuk | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Julian Szewczyk | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
Kata indywidualne chłopców 3-1 kyu | 1. | Gabriel Frątczak | KK 44 |
2. | Oliwier Szkudlarek | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Mateusz Kusztal | Mazowieckie Stowarzyszenie KT „Ai-Do” | |
4. | Kacper Pogoda | MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu | |
Kata indywidualne dziewcząt 9-8 kyu | 1. | Natalia Ptaszek | Qi Karate Klub |
2. | Natalia Markuszewska | KK Pruszków | |
3. | Lena Radomska | Dębicka AKT | |
3. | Amelia Mikołajczyk | KK Pruszków | |
Kata indywidualne dziewcząt 7 kyu | 1. | Lena Skóra | Lubelski KKT |
2. | Oliwia Burska | KK 44 | |
3. | Weronika Pedo | Krakowski KKT | |
3. | Klaudia Kmiecik | Krakowski KKT | |
Kata indywidualne dziewcząt 6 kyu | 1. | Zofia Woźnialis | KK Pruszków |
2. | Maja Kononowicz | KK Sochaczew | |
3. | Amelia Jaskulska | KK Sochaczew | |
3. | Anna Wysocka | KK Sochaczew | |
Kata indywidualne dziewcząt 5 kyu | 1. | Emilia Krzyworzeka | Krakowski KKT |
2. | Amelia Jatczak | Ozorkowski KK | |
3. | Kornelia Kątna | KK Wejherowo | |
3. | Julia Nowak | Ozorkowski KK | |
Kata indywidualne dziewcząt 4 kyu | 1. | Kinga Gawrońska | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki |
2. | Zofia Błachut | Krakowski KKT | |
3. | Oliwia Kondratiuk | Tomaszowski KKT | |
3. | Anna Miksa | Ozorkowski KK | |
Kata indywidualne dziewcząt 3-1 kyu | 1. | Monika Ostrowska | Lubelski KKT |
2. | Ewa Czechowska | Krakowski KKT | |
3. | Wiktoria Kośka | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
4. | Magdalena Chorąży | Krakowski KKT | |
Kumite dziewcząt 9-7 kyu | 1. | Oliwia Burska | KK 44 |
2. | Natalia Ptaszek | Qi Karate Klub | |
3. | Kinga Krężlewicz | Stowarzyszenie AKT Płock | |
3. | Lena Radomska | Dębicka AKT | |
Kumite chłopców 9-7 kyu | 1. | Tomasz Rudkiewicz | KK „Nidan” |
2. | Bartosz Sławiński | Stowarzyszenie AKT Płock | |
3. | Hubert Polniak | KKT Polkowice Lublin | |
3. | Patryk Dusza | UKS KT „Orzeł” Września | |
Kumite dziewcząt 6-4 kyu | 1. | Amelia Jatczak | Ozorkowski KK |
2. | Zofia Woźnialis | KK Pruszków | |
3. | Natalia Zabrzygraj | KK Pruszków | |
3. | Kinga Gawrońska | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
Kumite chłopców 6-4 kyu | 1. | Adrian Kosmalski | KKT „Zanshin” |
2. | Oliwier Kałużka | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
3. | Maksymilian Neć | Tomaszowski KKT | |
3. | Jakub Krawczyk | Tomaszowski KKT | |
Kumite dziewcząt 3-1 kyu | 1. | Monika Ostrowska | Lubelski KKT |
2. | Nadia Malinowska | KK Pruszków | |
3. | Kinga Ordon | MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu | |
4. | Wiktoria Kośka | TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki | |
Kumite chłopców 3-1 kyu | 1. | Kacper Pogoda | MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu |
2. | Konrad Kałaznikow | KK „Nidan” | |
3. | Maciej Koguciuk | KK Pruszków | |
3. | Oliwier Szkudlarek | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
Grupa C i Grupa D (2005, 2006, 2007, 2008) | |||
Kata drużynowe dziewcząt 9-7 kyu | 1. | Zuzanna Płatek, Zofia Gzyl, Klaudia Kmiecik | Krakowski KKT |
2. | Amelia Jakubiak, Martyna Kucharska, Amelia Skowrońska | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
3. | Natalia Markuszewska, Julia Kowalska, Amelia Mikołajczyk | KK Pruszków | |
4. | Oliwia Pluta, Hanna Kraszewska, Alicja Gruszka | Chocianowski KK Do Shotokan „Sento-Kan” | |
Kata drużynowe dziewcząt 6-4 kyu | 1. | Katarzyna Pudełko, Zofia Tenerowicz, Zofia Błachut | Krakowski KKT |
2. | Emilia Kozikowska, Maja Stępień, Oliwia Szymczyk | Wrocławski Instytut KT | |
3. | Oliwia Ptasznik, Milena Janusz, Nina Zięba | Krakowski KKT | |
3. | Julia Cieśla, Antonina Majewska, Klara Tryboń | Krakowski KKT | |
Kata drużynowe dziewcząt 3-1 kyu | 1. | Pola Ciorgoń, Martyna Czaplińska, Monika Ostrowska | Lubelski KKT |
2. | Izabela Przemysławska, Magdalena Chorąży, Ewa Czechowska | Krakowski KKT | |
3. | Weronika Zapała, Zuzanna Czapnik, Aleksandra Kosydar | Krakowski KKT | |
4. | Oliwia Janowiak, Marta Ciszak, Natalia Prewicz | KKT „Orzeł” Poznań | |
Kata drużynowe chłopców 9-7 kyu | 1. | Jacek Czapnik, Oliwier Jargiło, Filip Kosiński | Krakowski KKT |
2. | Natan Lewandowski, Mateusz Turbiński, Hubert Polniak | KKT Polkowice Lublin | |
3. | Szymon Szczepanik, Maksymilian Sieniuta, Rafał Skóra | Lubelski KKT | |
4. | Jakub Orczyk, Miłosz Gutral, Tomasz Pietraszkiewicz | KKT „Zanshin” | |
Kata drużynowe chłopców 6-4 kyu | 1. | Antoni Szcząchor, Maksym Kalamon, Szymon Pikiel | KK Pruszków |
2. | Feliks Kotuła, Franciszek Siedlik, Allan Paszcza | Krakowski KKT | |
3. | Stanisław Kot, Maksymilian Neć, Jakub Krawczyk | Tomaszowski KKT | |
4. | Jakub Dolanowski, Jakub Bednarz, Szymon Pękala | Tomaszowski KKT | |
Kata drużynowe chłopców 3-1 kyu | 1. | Oliwier Szkudlarek, Kacper Sterniczuk, Oliwier Kałużka | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki |
2. | Sebastian Aloszyn, Kacper Pogoda, Kajetan Prysak | MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu | |
3. | Maksymilian Kowalski, Kamil Kaszanek, Dominik Kłys | Stowarzyszenie AKT Płock | |
En-bu dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu | 1. | Zofia Gzyl, Filip Kosiński | Krakowski KKT |
2. | Zuzanna Płatek, Oliwier Jargiło | Krakowski KKT | |
3. | Wojciech Małek, Lena Kisiel | KK Pruszków | |
4. | Kinga Krążlewicz, Bartosz Sławiński | Stowarzyszenie AKT Płock | |
En-bu chłopiec/chłopiec 9-7 kyu | 1. | Jakub Rogóż, Mateusz Błach | Krakowski KKT |
2. | Przemysław Zieliński, Bartosz Sławiński | Stowarzyszenie AKT Płock | |
3. | Dawid Sławiński, Oliwier Mokarski | Stowarzyszenie AKT Płock | |
4. | Rafał Skóra, Maksymilian Sieniuta | Lubelski KKT | |
En-bu dziewczyna/chłopiec 6-4 kyu | 1. | Kinga Gawrońska, Kacper Sterniczuk | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki |
2. | Wojciech Pawelus, Lena Karwacka | KK 44 | |
3. | Zuzanna Zofia Wróblewska, Julian Szewczyk | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
4. | Małgorzata Seliga, Filip Augustynowicz-Kowalczyk | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
En-bu chłopiec/chłopiec 6-4 kyu | 1. | Julian Szewczyk, Łukasz Rychel | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki |
2. | Jakub Krawczyk, Stanisław Kot | Tomaszowski KKT | |
3. | Wojciech Pawelus, Julisz Barski | KK 44 | |
4. | Tobiasz Józefczyk, Nikodem Gawłowski | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
En-bu dziewczyna/chłopiec 3-1 kyu | 1. | Patryk Joachimowicz, Monika Ostrowska | Lubelski KKT |
2. | Gabriel Frątczak, Milena Frątczak | KK 44 | |
3. | Lena Kmiecik, Oliwier Szkudlarek | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
4. | Kacper Pogoda, Magdalena Różyło | MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu | |
1. | Oliwier Kałużka, Oliwier Szkudlarek | TS „Sokół” ALeksandrów Łódzki | |
En-bu chłopiec/chłopiec 3-1 kyu | 2. | Mateusz Kusztal, Maciej Łuczak | Mazowieckie Stowarzyszenie KT „Ai-Do” |
3, | Maksymilian Kowalski, Kamil Kaszanek | Stowarzyszenie AKT Płock | |