Puchar Polski PP Dzieci

XVII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017 - 3 czerwca 2017 r., Łódź

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub
 Grupa A (7 lat i młodsi) ur. 2010 i później
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu
1.Adam DrzonekKrakowski KKT
2.
Mateusz GąsiewiczKK Wejherowo
3.
Mikołaj Janusz AKT Niepołomice
3.
Alan PaszczaKrakowski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
Wojciech Kochan 
AKT Niepołomice 
2.
Jakub Szeląg AKT Niepołomice 
3.
Kacper Rusin AKT Niepołomice 
3.
Franciszek Kotuła Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
Milena FrątczakK 44 Łódź
2.
Lena Karwacka K 44 Łódź
3.
Katarzynka PudełkoKrakowski KKT
3.
Julia Lipińska KKT Kumade Toruń
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7-1 kyu
1.
Karolina KosekAKT Niepołomice 
2.
Amelia Borkowska AKT Rzeszów
3.
Kornelia KołbakZamojski KKT
3.
Wiktoria PędzichAKT Niepołomice 
    
Grupa B (8, 9 lat) ur. 2009, 2008
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu     

1.
Szymon Koprowski
Włocławski KKT 
2.
Oliwier KałużkaTS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
Adam Wojtyczka  
KK 44 Łódź
3.
Adam Duklas KKT Zanshin Lubień Kujawski
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
Maksymilian Neć
Tomaszowski KKT
2.
Bartosz DatkaAKT Niepołomice
3.
Franciszek FiertakAKT Niepołomice
3.
Feliks Kotuła
Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu
1.
Łukasz GąsiewiczKK Wejherowo
2.
Kuba AzierskiAKT Niepołomice
3.
Wojciech WitułaMUKS Bytom
3.
Jan PękalaAKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
chłopców 5-1 kyu
1.
Patryk JoachimowiczLubelski KKT
2.
Szymon MołdachLubelski KKT
3.
Daniel LaskarzewskiKrakowski KKT
3.
Marcin GruszczyńskiMSKT Ai-Do Warszawa
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
Amelia Kamińska
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2.
Kamila Szosland-FałtynDrago Sfera Łódź
3.
Roksana StójkowskaKK 44 Łódź
3.
Daria Adamus Łódzka AKT 
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
Julia DrozdJanowski KKT
2.
Matylda Cichy
KS Hikari Oleśnica 
3.
Konstancja Olawa vel Olawińska Łódzka AKT
3.
Oliwia Ptasznik AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
Lena Kisielewska
KK Wejherowo
2.
Natalia Grygorowicz
KKT Gdynia
3.
Maja Klepaczewska 
UKKT Praga Południe Warszawa
3.
Hanna Janusz AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5-1 kyu
1.
Monika OstrowskaLubelski KKT   
2.
Daria Dolna
Płocka AKT
3.
Aleksandra KosydarKrakowski KKT
3.
Weronika ZapałaKrakowski KKT
    
Grupa A i Grupa B (9 lat i młodsi) ur. 2008, 2009, 2010 i później
Kata drużynowe
dzieci 9-7 kyu
1.
Nina Zięba, Magdalena Chorąży, Franciszek SiedlikKrakowski KKT 1
2.
Feliks Kotuła, Wiktor Banachowicz, Wojciech LiszkaKrakowski KKT 2
3.
Zofia Rembalska, Filip Gawroński, Wiktor Mohr KK Bytów
4.
Lena Karwacka, Milena Frątczak, Wojciech PawelusKK 44 Łódź 1
    
Kata drużynowe
dzieci 6-1 kyu
1.
Monika Ostrowska, Patryk Joachimowicz, Szymon MołdachLubelski KKT
2.
Weronika Zapała, Teresa Klimowicz, Daniel ŁaskarzewskiKrakowski KKT 1
3.
Hanna Janusz, Kuba Azierski, Jan Pękala AKT Niepołomice
4.
Amelia Borkowska, Kacper Antoniów, Szymon FlejszarAKT Rzeszów
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu
1.
Rafał Ratajczyk, Kinga GawrońskaTS Sokół Aleksandrów Łódzki 2
2.
Gabriela Kiszka, Bartosz DatkaAKT Niepołomice 2
3.
Karolina Kosek, Wojciech KochanAKT Niepołomice 1
4.
Iga Derus, Oliwier KrakowieckiMSKT Ai-Do Warszawa
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 6-1 kyu
1.
Magdalena Chorąży, Daniel ŁaskarzewskiKrakowski KKT 1
2.
Monika Ostrowska. Patryk JoachimowiczLubelski KKT
3.
Emilia Pacławska, Kuba AzierskiAKT Niepołomice 2
4.
Hanna Janusz, Jan PękalaAKT Niepołomice 1
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 9-7 kyu
1.
Bartosz Datka, Franciszek FiertakAKT Niepołomice 1
2.
Krystian Lentowicz, Kuba KrawczykTomaszowski KKT
3.
Adrian Zakrzewski, Tomasz Wessel KKT Kumade Toruń
4.
Wojciech Kochan, Mateusz WojtasAKT Niepołomice 2
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 6-1 kyu
1.
Kuba Azierski, Jan PękalaAKT Niepołomice
2.
Daniel Łaskarzewski, Kamil ZiębaKrakowski KKT
3.
Kacper Antoniów, Szymon FlejszarAKT Rzeszów
4.
Bruno Rybczyński, Michał BarczewskiRoztoczański KKT Zamość
    
 Grupa C (10, 11 lat) ur. 2007, 2006

Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu      


1.
Jakub Grzyb  
UKSKT w Tymawie
2.
Kacper Baraniecki 
KK 44 Łódź
3.
Adam Tymiński 
KK Pruszków
3.
Maksymilian DargielTS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
Dawid Gromadzki Włocławski KKT
2.
Dawid Janta
MUKS Bytom
3.
Adriano Antoniewicz
MUKS Bytom
3.
Wojciech Bryk KKT Tomaszów Lubelski  
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu
1.
Kacper Raniszewski AKT Niepołomice
2.
Jan Sadowski
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
Jakub WrzesiakDrago Sfera Łódź
3.
Adam Stępień UKS Pomerania-Szczecin
    
Kata indywidualne
chłopców 5 kyu
1.
Bartłomiej Kochan AKT Niepołomice
2.
Wojciech Wroński
KK 44 Łódź
3.
Karol Walczyk 
Lubelski KKT 
3.
Jan ZielińskiKK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
chłopców 4 kyu
1.
Jakub Ślusarczyk 
AKT Niepołomice
2.
Igor Kwiatkowski 
ASW Zamość
3.
Hubert MazurAKT Niepołomice
3.
Mateusz ZawiślakAKT Rzeszów
    
Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu    
1.
Patryk KosekAKT Niepołomice
2.
Antoni SłowińskiUKKT Praga Południe Warszawa
3.
Jan Janusz AKT Niepołomice
4.
Jacek KalinowskiDAK Wrocław
    

Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu

1.
Anna MiksaOzorkowski KK
2.
Alicja Wesołowska
KK 44 Łódź
3.
Zofia GoździkWłocławski KKT
3.
Paulina BehnkeKK Bytów
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
Izabela DatkaAKT Niepołomice 
2.
Kinga MosórKKT Tomaszów Lubelski
3.
Jowita Górna KKT Bushi Niemce
3.
Emilia Pajek
KKT Polkowice Lubin
    
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
Wiktora Krawiec
Krakowski KKT
2.
Oliwia Westa KK Wejherowo
3.
Natalia Pietrusiak
Krakowski KKT
3.
Agata Snopek
UKS Pomerania-Szczecin
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5 kyu  
1.
Aleksandra NalepaAKT Niepołomice
2.
Natalia RutkowskaKK 44 Łódź
3.
Amelia Dzienisz KK Wejherowo
3.
Julia Dąbrowska
Łódzka AKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 4 kyu
1.
Oliwia KarolewskaKKT Kobu Wrocław
2.
Ewa Czechowska  
Krakowski KKT
3.
Oliwia PękalaAKT Niepołomice
3.
Kinga Jaworek AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
 Martyna ŚwiątekKrakowski KKT
2.
Marcelina Kruszyńska KK Wejherowo
3.
Konstancja Gołofit Lubelski KKT
4.
Weronika ChoromańskaDAK Wrocław
    
 Grupa D (12, 13 lat) ur. 2005, 2004
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu
1.
Dawid SzwabachUKSKT w Tymawie
2.
Tomasz Wałaszewski UKSKT w Tymawie
3.
Oliwier Szczeblewski UKSKT w Tymawie
3.Igor NowakTS Sokół Aleksandrów Łódzki
    

Kata indywidualne

chłopców 7 kyu

1.
Hubert Irzyk AKT Niepołomice 
2.
Oskar Jarszak Tomaszowski KKT
3.
Mikołaj Kozowicz AZiKT Włocławek
3.
Giovanni Antoniewicz 
MUKS Bytom  
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu  
1.
Michał OlczykTS Sokół Aleksandrów Łódzki
2.
Maksym Zajączkowski 
Krakowski KKT
3.
Andrzej Krysiak
Drago Sfera Łódź
3.
Artur Kusiak Drago Sfera Łódź
    
Kata indywidualne
chłopców 5 kyu       
1.
Wiktor Koziński
UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
2.
Mateusz Chojnowski KKT Orzeł Poznań
3.
Marat Kremniow
UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
3.
Szymon Wiśniewski 
AZiKT Włocławek
    
Kata indywidualne
chłopców 4 kyu
1.
Mieszko Luberda AKT Niepołomice
2.
Hubert Pietrzak-RogalaKS Hikari Oleśnica
3.
Daniel MajchrzakLubelski KKT
3.
Seweryn RogowskiKK Wejherowo
    
Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
1.
Kamil RakKrakowski KKT
2.
Maksymilian KlejnKluczborski KK
3.
Karol ChłopickiKrakowski KKT
4.
Wiktor Janusz AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
Julia SzeweraASW Zamość
2.
Elżbieta SosenkoZakopiański KKT 
3.
Wiktoria Wałaszewska UKSKT w Tymawie
3.
Kinga Płotka KK Wejherowo
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
Julia Staniszewska KK Wejherowo
2.
Wiktoria SuwałaKKT Kowal
3.
Karolina WdowiakDrago Sfera Łódź
3.
Amelia KijewskaKKS Sento-Kan Chocianów
    
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
Hanna Dziki KS Hikari Oleśnica
2.
Paulina Wnukiewicz Włocławski KKT
3.
Amelia KlychnuykTomaszowski KKT 
3.
Julia OrtmannKK Wejherowo
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5 kyu
1.
Julia DembowskaWłocławski KKT
2.
Nadia Socha
Biłgorajski KKT
3.
Milena Marynowicz AKT Opole
3.Maja Barczak AKT Samuraj Gniezno
    
Kata indywidualne
dziewcząt 4 kyu
1.
Wiktoria ŁuczyńskaAKT Samuraj Gniezno 
2.
Julia MudlaffKK Wejherowo 
3.
Sonia ŁukaszczykBiłgorajski KKT
3.
Natalia RożnowiczLubelski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
1.
Joanna Łyżwińska Krakowski KKT
2.
Zuzanna TurczynTomaszowski KKT
3.
Dominika Kmiecik Krakowski KKT
4.
Barbara Morajda AKT Niepołomice
    
 Grupa C i Grupa D (10-11-12-13 lat) ur. 2004, 2005, 2006, 2007
Kata drużynowe
dziewcząt 9-7 kyu
1.
Oliwia Smolińska, Gaja Krażewska, Magdalena KureńKKT Polkowice-Lubin
2.
Lena Kmieciak, Paulina Łysio, Natalia PrzywojskaOzorkowski KK
2.Ernestyna Tatarska, Sofija Malinowska, Zofia Maniewska MSKT Ai-Do Warszawa
2.Zofia Męcner, Klaudia Dziedzic, Izabela DatkaAKT Niepołomice 
    
Kata drużynowe
dziewcząt 6-4 kyu
1.
Wiktoria Krawiec, Ewa Czechowska, Eliza PiszczekKrakowski KKT I
2.
Natalia Bieszczad, Natalia Pietrusiak, Natalia BarańskaKrakowski KKT II
3.
Kinga Jaworek, Aleksandra Nalepa, Julia GierasAKT Niepołomice II
4.
Dominika Westa, Oliwia Westa, Klaudia GąsiewiczKK Wejherowo I
    
Kata drużynowe
dziewcząt 3-1 kyu  
1.
Dominika Kmiecik, Joanna Łyżwińska, Zofia TaranczewskaKrakowski KKT I
2.
Julia Pogorzelska, Barbara Morajda, Oliwia PękalaAKT Niepołomice
3.
Martyna Świątek, Natalia Zapała, Maja PasternakKrakowski KKT II
4.
Marcelina Kruszyńska, Julia Mudlaff, Julia Staniszewska KK Wejherowo
    
Kata drużynowe
chłopców 9-7 kyu    
1.
Patryk Jankowski, Stanisław Kot, Oskar JarszakTomaszowski KKT
2.
Kacper Sterniczuk, Maksymilian Dargiel, Kordian WitkowskiTS Sokół Aleksandrów Łódzki III
3.
Hubert Irzyk, Leon Dobrzański, Szymon MęcnerAKT Niepołomice
4.
Aleksander Redliński, Maciej Wiśniewski, Sebastian GizkaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki
    
Kata drużynowe
chłopców 6-4 kyu   
1.
Gabriel Frątczak, Jan Zieliński, Jakub KalinowskiKK 44 Łódź I
2.
Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub KarczmarzykKS Hikari Oleśnica
3.
Mieszko Luberda, Jakub Pawelec, Wiktor TokarzAKT Niepołomice II
4.
Michał Olczyk, Jan Sadowski, Oliwier SzkudlarekTS Sokół Aleksandrów Łódzki II
    
Kata drużynowe
chłopców 3-1 kyu
1.
Karol Chłopicki, Kamil Rak, Antoni CzechowskiKrakowski KKT
2.
Kacper Kil, Wojciech Całka, Mateusz OsypankaMUKS Bytom
3.
Leon Koczeski, Łukasz Marlęga, Adam Wilczyński KK Pruszków
4.Wiktor Janusz, Mikołaj Fiertak, Patryk KosekAKT Niepołomice I
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu
1.
Izabela Datka, Hubert IrzykAKT Niepołomice I
2.
Anna Łysek, Bartosz MyseraTS Sokół Aleksandrów Łódzki III
3.
Aleksander Olbiński, Wiktoria KośkaTS Sokół Aleksandrów Łódzki I
4.
Wiktoria Matyjaszczyk, Piotr CzyżewskiTS Sokół Aleksandrów Łódzki IV
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 6-4 kyu
1.
Natalia Rutkowska, Wojciech WrońskiKK 44 Łódź
2.
Kinga Jaworek, Bartłomiej KochanAKT Niepołomice I
3.
Ewa Czechowska, Michał BiesagaKrakowski KKT I
4.
Oliwia Pękala, Mieszko LuberdaAKT Niepołomice III
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 3-1 kyu   
1.
Joanna Łyżwińska, Kamil RakKrakowski KKT I
2.
Dominika Kmiecik, Karol ChłopickiKrakowski KKT II
3.
Julia Pogorzelska, Wiktor JanuszAKT Niepołomice I
4.
Zofia Taranczewska, Antoni CzechowskiKrakowski KKT III
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 9-7 kyu
1.
Patryk Jankowski, Oskar JarszakTomaszowski KKT
2. Adriano Antoniewicz, Dawid JantaMUKS Bytom II
3.
Giovanni Antoniewicz, Dominik LubosMUKS Bytom I
4.
Aleksander Redliński, Maciej WiśniewskiUKS Budo Grodzisk Mazowiecki
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 6-4 kyu
1.
Gabriel Frątczak, Jan ZielińskiKK 44 Łódź
2.
Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj AdamskiKS Hikari Oleśnica
3.
Artur Kusiak, Andrzej KrysiakDrago Sfera Łódź I
4.
Michał Wojnarowski, Paweł KarweckiUKS Pomerania Szczecin III
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 3-1 kyu
1.
Karol Chłopicki, Antoni CzechowskiKrakowski KKT
2.
Wiktor Janusz, Patryk KosekAKT Niepołomice I
3.
Jan Szelągowski, Mario SardanoMKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
4.Eryk Szymański, Jakub KalinowskiKK 44 Łódź I