Mistrzostwa świata

Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do 2018; 26-27 października 2018 r., St. John's, Nowa Fundlandia (Kanada)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Dawid Rojowski
 Polska, Kluczborski KK
 2. Filip Debowski  Wielka Brytania
 3. Damian Tomasik  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Jakub Štěpán  Czechy
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka  Polska, AKT Rzeszów
 2. Natalia Verloka  Rosja
 3. Soolmaz Abooali  USA
 3. Klaudia Mleko  Polska, Krakowski KKT
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Michał Sowa  Polska, MUKS Bytom
 2. Jakub Štěpán  Czechy
 3. Konrad Kardas  Polska, Kluczborski KK
 3. Damian Tomasik   Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
 Fuku-go kobiet 1. Alicja Zalecińska   Polska, Kluczborski KK
 2. Soolmaz Abooali  USA
 3. Maria Depta  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Agnieszka Sajdutka 
 Polska, AKT Rzeszów
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz  Polska, AKT Niepołomice
 2. Rafał Wajda  Polska, Krakowski KKT
 3. Konrad Irzyk Polska, AKT Niepołomice
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Soolmaz Abooali  USA
 2. Maria Depta  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Katrin Kargbo   Polska, AKT Niepołomice
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Sávio Diniz de Oliveira Brazylia
 2. Michał Kłosek  Polska, MUKS Bytom
 3. Martin Káčer   Czechy
 3. João Vitor Lima Maitelli  Brazylia
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Katarzyna Goch  Polska, Lubelski KKT
 2. Małgorzata Kipczak  Polska, Rzeszowski KK Chikara
 3. Millena Santos Malaquias 
 Brazylia
 3. Agata Kańczukowska 
 Polska, Lubelski KKT
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Martin Káčer         
 Czechy
 2. Stanisław Budecki 
 Polska, KK 44 Łódź
 3. João Vitor Lima Maitelli  Brazylia
 3. Sávio Diniz de Oliveira  Brazylia
    
 Fuku-go kobiet 
 1. Katarzyna Goch  Polska, Lubelski KKT
 2. Paulina Świercz  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Małgorzata Kipczak  Polska, Rzeszowski KK Chikara
 3. Dominika Vašíčková  Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Wiktor Staszak  Polska, AKT Niepołomice
 2. Michał Kłosek  Polska, MUKS Bytom
 3. Matěj Křížek  Czechy
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Paulina Świercz  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Katarzyna Łuszczyńska  Polska, KK 44 Łódź
 3. Agata Kańczukowska  Polska, Lubelski KKT
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Konrad Irzyk, Paweł Janusz, Wiktor Staszak Polska, AKT Niepołomice
 2. Milan Filip, Martin Káčer, Šimon Labiš Czechy
 3. Brayan Saavedra dos Santos, Cleyton Junior Lima do Nascimento, João Vitor Lima Maitelli Brazylia
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał Polska, AKT Niepołomice
 2. Soolmaz Abooali, Maral Abooali, Setareh Abooali USA
 3. Zuzana Galdová, Hana Venturová, Dominika Vašíčková Czechy
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.

 Soolmaz Abooali, Bryan Hays

 USA
 3. Luiza Pinheiro Machado, João Vitor Lima Maitelli  Brazylia
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Adrian Zwierzchowski, Damian Tomasik Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Brayan Saavedra dos Santos, João Vitor Lima Maitelli Brazylia
 3. Bryce Nagy, Kelly Watts 
 Kanada
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1. Konrad Kardas, Dawid Rojowski, Michał Sowa, Damian Tomasik Polska; Kluczborski KK, Kluczborski KK, MUKS Bytom, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Cleyton Junior Lima do Nascimento, Paulo Igor Carvalho de Paiva, Paulo Afonso de Paiva Neto, Raul Sérgio Garcia Simão
 Brazylia
 3. Filip Debowski, Jakub Parchanowicz, Christopher Brazier, Tomasz Nisciur  Wielka Brytania
 3. Bryan Hays, Ethan Nyberg, Tom Hauwiller, Jefferey Davila   USA
    
 Kumite drużynowe
kobiet
 1.
 Maria Depta, Klaudia Mleko, Agnieszka Sajdutka, Alicja Zalecińska Polska; TS Sokół Aleksandróww Łódzki, Krakowski KKT, AKT Rzeszów, Kluczborski KK
 2. Setareh Abooali, Cassandra Le, Soolmaz Abooali, Meghan Wilson
 USA
 3. Hana Venturová, Hana Juráňová, Tereza Kleiblová, Dominika Vašíčková   
 Czechy
 3. Natasha Hebron, Sonya Piercey, Kaylee Wilson Kanada
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Patryk Szymański  Polska, KK 44 Łódź
 2. Dominik Brzeziński Polska, KKT w Wieluniu
 3. Bavorovskiy Vadym  Ukraina
 3. Kryštof Jurča  Czechy
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Anna Fall       
 Polska, KKT Kobu Wrocław
 2. Wioleta Szerafin Polska, Zamojski KKT
 3. Luiza Pinheiro Machado  Brazylia
 3. Adéla Koňaříková  Czechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Gilad Rokah  Izrael
 2. Dawid Gryzik  Polska, MUKS Bytom
 3. Buzinskiy Nikita  Ukraina
 3. Arkadiusz Wilkosz  Polska, Krakowski KKT
    
 Fuku-go kobiet 1. Paulina Tutka Polska, Lubelski KKT
 2. Iga Dumieńska  Polska, AKT Niepołomice
 3. Adéla Koňaříková  Czechy
 3. Lucie Slováčková  Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Jakub Obiala  Polska, KKT Kumade Toruń
 2. Gilad Rokah  Izrael
 3. Dawid Gryzik    Polska, MUKS Bytom
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Iga Dumieńska Polska, AKT Niepołomice
 2. Nikola Chybíková  Czechy
 3. Marta Kopytowska  Polska, KK 44 Łódź
    
    
  KADECI
 
 Fuku-go mężczyzn 1. Bartosz Kozioł  Polska, Krakowski KK
 2. Jakub Kancerek  Polska, MUKS Bytom
 3. Leon Chłopicki  Polska, Krakowski KK
 3. František Dočekal  Czechy
    
 Fuku-go kobiet 1. Kaja Krzesłowska  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Ana Laura Andrade da Silva  Brazylia
 3. Karolina Witbrodt  Polska, KK Wejherowo
 3. Lorena Valdez 
 Meksyk
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Jakub Kancerek  Polska, MUKS Bytom
 2. Bartosz Kozioł  Polska, Krakowski KK
 3. Kamil Rak  Polska, Krakowski KK
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Joanna Łyżwińska  Polska, Krakowski KK
 2. Natalia Wiśniewska  Polska, Drago Sfera Łódź
 3. Ana Laura Andrade Da Silva
 Brazylia
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Bartosz Kozioł  Polska, Krakowski KK
 2. Jacub Kancerek  Polska, MUKS Bytom
 3. Reef Travis  Izrael
 3. Leon Chłopicki  Polska, Krakowski KK
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Joanna Łyżwińska  Polska, Krakowski KK
 2. Kaja Krzesłowska  Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Lorena Valdez  Meksyk
 3. Karoline Witbrodt 
 Polska, KK Wejherowo
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Jakub Kancerek, Dawid Gryzik, Jakub Obiala Polska; MUKS Bytom, MUKS Bytom, KKT Kumade Toruń
 2. Saša Šindel, Michal Pavlík, Pavel Tomeček
 Czechy
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Iga Dumieńska, Marta Kopytowska, Paulina Tutka Polska; AKT Niepołomice, KK 44 Łódź, Lubelski KKT
 2. Nikola Chybíková, Adéla Koňaříková, Olívie Marková Czechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Patryk Szymański, Dominik Brzeziński Polska; KK 44 Łódź, KKT w Wieluniu
 2. Saša Šindel, Pavel Tomeček Czechy
 3. Buzinskiy Nikita, Bavorovskiy Vadym    Ukraina