Władze, Komisje

Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie decyzją z dnia 24 marca 1997 r. udzielił Polskiemu Związkowi Karate Tradycyjnego zezwolenia na działalność jako polski związek sportowy. Jest to historyczna chwila dla Związku, otwiera bowiem nowy etap działalności. Jednocześnie wyrażamy serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wspierali nasze wszystkie przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że to co nas czeka, jest jeszcze bardziej ekscytujące i stwarza coraz większe możliwości dla realizacji planów w karate tradycyjnym.


Zarząd

  • Prezes – Włodzimierz Kwieciński
  • Wiceprezes – Andrzej Maciejewski
  • Członkowie:  Andrzej Olech, Mirosław Ellwart


Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący – Janusz Ziółkowski
  • Członkowie:  Krzysztof Neugebauer, Jarosław Domrazek


Główny Sąd Dyscyplinarny

  • Przewodniczący – Szczepan Thomas
  • Członkowie: sędzia Zbigniew Sitarz, sędzia Janusz Sowa


Sąd Dyscyplinarny

  • Przewodniczący – Anna Kulczyńska
  • Członkowie: sędzia Arkadiusz Bukała, sędzia Łukasz Wójcik

Rzecznik Dyscyplinarny 


Komisje PZKT:

  • Komisja Metodyczno-Szkoleniowa

           Kadra trenerska:
           Włodzimierz Kwieciński – trener selekcjoner
           Andrzej Maciejewski – trener kadry juniorów i kadetów          
           Krzysztof Neugebauer
– trener kadry seniorów i młodzieżowców
           Andrzej Zarzeczny – trener kadry seniorów i młodzieżowców
           Paweł Krzywański – trener koordynator
           Paweł Janusz – asystent trenera kadry (kata)
           Iwona Karwacka – asystentka trenera kadry
           Łukasz Wójcik – asystent trenera kadry (kumite)  

 

           Instruktorzy współpracujący:          
          instruktorzy zawodników z kadry narodowej PZKT na rok 2017

  •     Jarosław Bicz
  •     Arkadiusz Bukała
  •     Mirosław Ellwart
  •     Jacek Fałkowski
  •     Piotr Figura
  •     Roman Fudala
  •     Kinga Jędrych-Kontowt
  •     Tomasz Jończyk
  •     Wojciech Kamiński
  •     Paweł Karpow
  •     Damian Karwacki
  •     Paweł Kasperkiewicz
  •     Jan Kłębek
  •     Anna Koper
  •     Katarzyna Krzywańska
  •     Anna Kulczyńska
  •     Robert Malec
  •     Barbara Marciniak-Maciejewska
  •     Marta Niewczas
  •     Radosław Niziołek
  •     Andrzej Olech
  •     Radosław Olczyk
  •     Janusz Pieczka
  •     Piotr Ramot
  •     Józef Rączka
  •     Zbigniew Sitarz
  •     Bartosz Skwarski
  •     Ryszard Skwarski
  •     Janusz Sowa
  •     Jerzy Szcząchor
  •     Andrzej Szeliga
  •     Rafał Wajda
  •     Mariusz Węglewski
  •     Jacek Wierzbicki
  •     Michał Wroński
  •     Piotr Wojtkowski
  •     Bartłomiej Wykrytowicz
  •     Sebastian Ziembikiewicz
  •     Janusz Ziółkowski

 

  • Komisja Sędziowska
    Przewodniczący – Włodzimierz Kwieciński
    Członkowie – sędziowie z międzynarodową klasą sędziowską WTKF:

    1. Arkadiusz Bukała
    2. Jarosław Domrazek
    3. Mirosław Ellwart
    4. Dariusz Hejduk
    5. Wojciech Kamiński
    6. Paweł Kasperkiewicz
    7. Mirosław Kuciarski
    8. Anna Kulczyńska
    9. Zbigniew Lipczyk
    10. Andrzej Maciejewski
    11. Andrzej Olech
    12. Józef Rączka
    13. Zbigniew Sitarz
    14. Janusz Sowa
    15. Jerzy Szcząchor
    16. Szczepan Thomas
    17. Małgorzata Zabrocka

  • Komisja Medyczna
    Przewodniczący – Zbigniew Lipczyk
    Zastępca Przewodniczącego – Maciej Prochowski
    Zastępca Przewodniczącego – Aleksander Górski
    Członkowie:

    1. Mieczysław Miodek – lekarz kadry narodowej PZKT
    2. Artur Sczesny
    3. Marek Wiśniewski

    Sędzia medyczny pomocniczy:
    1. Jarosław Zajączkowski

    Lekarze z Komisji Medycznej PZKT posiadający certyfikat nadany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej uprawniający do wydawania zaświadczeń dopuszczających do uprawiania karate tradycyjnego: Mieczysław Miodek, Artur Sczesny.

 

  • Komisja Techniczna
    Przewodniczący – Janusz Ziółkowski
    Członkowie:

    1. Jarosław Bicz
    2. Marcin Chałas
    3. Emilia Drozdek
    4. Emilia Mioduszewska
    5. Grzegorz Mucha
    6. Mateusz Owczarczyk
    7. Magdalena Pieczka
    8. Zbigniew Sobkiewicz
    9. Patrycja Zarzycka

 

  • Komisja ds. Indywidualnych Licencji Członkowskich PZKT
  • Paweł Janusz
  • Anna Kulczyńska
  • Mariusz Lewandowski
  • Janusz Sowa

 

  • Komisja Etyki
  • Mirosław Kuciarski
  • Krzysztof Neugebauer
  • Jerzy Szcząchor
  • Andrzej Zarzeczny