Mistrzostwa Polski MP seniorów i juniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017 - 17-18 czerwca 2017 r., Zamość

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Fuku-go
kobiet
 1.Maria Depta  TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów 
 3.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno
 
Fuku-go
mężczyzn
 1.Damian Tomasik TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Michał Sowa MUKS Bytom
 3.Mateusz Szelągowski MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
 3.Jakub Matuszewicz
KK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1.Maria DeptaTS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
 3.Małgorzata Zabrocka KK Wejherowo
 4.Alicja Zalecińska Kluczborski KK
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Witold Kwieciński Łódzka AKT
 2.Rafał Wajda Krakowski KKT
 3.Tomasz Jończyk Łódzka AKT
 4.Radosław Dykczyński IKT Włocławek
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Alicja Zalecińska         Kluczborski KK
 2.Maria DeptaTS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno
 3.Nikoletta DzióbaKKT Polkowice-Lubin
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski   Kluczborski KK
 2.Konrad Kardas Kluczborski KK
 3.Damian Tomasik TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Damian PawlikKKT Nowy Sącz
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1.Klaudia Mleko        Krakowski KKT
 2.Karolina Wyporek Krakowski KKT
 3.Joanna Piórek AKT Samuraj Gniezno
 3.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2.Konrad Irzyk AKT Niepołomice
 3.Dawid Wnęk AKT Niepołomice
 3.Paweł Tomasik AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Klaudia Mleko Krakowski KKT
 2.Paulina Świercz
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Julia Szelangiewicz KKT Kumade Toruń
 4.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2.Michał Kłosek MUKS Bytom
 3.Paweł TomasikAKT Niepołomice
 4.Konrad Irzyk AKT Niepołomice
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Justyna Barańska TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Mleko Klaudia Krakowski KKT
 3.Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 3.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł Barański TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Paweł Tomasik  AKT Niepołomice
 3. Michał Kłosek MUKS Bytom
 3.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1.Joanna Musiał, Anna Mleko, Katrin KargboAKT Niepołomice I
 2.Maria Depta, Justyna Barańska, Paulina Świercz TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 4.Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana SadowskaKKT Kumade Toruń
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Tomasik, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk   AKT Niepołomice I
 2.Krzysztof Buczek, Michał Łach, Damian Latos Krakowski KKT
 3.Michał Sowa, Michał Kłosek, Jarosław Turlajew MUKS Bytom
 4.Valentyn Avramenko, Dawid Wnęk, Kacper Dumieński AKT Niepołomice II
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
Maria Depta, Adrian Zwierzchowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Łucja Pomorska, Hubert Palak Tomaszowski KKT
 3.Julia Szelangiewicz, Pavlo Barskiy KKT Kumade Toruń
 4.Maria Mielnik, Krzysztof Buczek Krakowski KKT
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Kamil Ochocki, Jakub Matuszewicz KK 44 Łódź
 2.Wiktor Staszak, Paweł Tomasik AKT Niepołomice I
 3.Mateusz Szelągowski, Sebastian Skiba MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
 4.Michał Łach, Krzysztof Buczek Krakowski KKT
    
Kumite drużynowe
kobiet
 1.Maria Depta, Justyna Barańska, Paulina Świercz TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Katarzyna Goch, Justyna Marciniak, Barbara Marciniak Lubelski KKT
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 3.Klaudia Mleko, Maria Mielnik, Karolina Wyporek, Pola Madej Krakowski KKT
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1. Damian Tomasik, Damian Stasiak, Paweł Barański, Mariusz Barański
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Dawid Rojowski, Szymon Neugebauer, Łukasz Radwański, Konrad Kardas Kluczborski KK
 3. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik, Konrad Irzyk, Dawid Wnęk AKT Niepołomice
 3. Maciej Medyński, Kajetan Słowikowski, Kacper Słowikowski, Norbert PawlikKK Pruszków
    
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1.Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
 2.Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 3.Katarzyna Łuszczyńska KK 44 Łódź
 4.Iga Dumieńska
AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
chłopców
 1.Nikodem OgońskiKKT Częstochowa
 2.Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 3.Jan Bednarz AKT Niepołomice
 4.Jakub Szostak AKT Niepołomice
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 2.Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 3.Katarzyna Łuszczyńska KK 44 Łódź
 3.Michalina Kruszyńska KK Wejherowo
    
Fuku-go
chłopców
 1.Dominik Brzeziński KS Pszczółka KT Wieluń
 2.Jakub Obiala KKT Kumade Toruń
 3.Dariusz Dziwulski AZiKT Włocławek
 3.Antoni Wojtysiak Łódzka AKT
    
Kumite indywidualne
dziewcząt
 1.Karolina Gajewska   Kluczborski KK
 2.Julia Bittner MUKS Bytom
 3.Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 3.Matylda Jaszczak KK 44 Łódź
 
Kumite indywidualne
chłopców
 1.Patryk Jarosz Biłgorajski KKT     
 2.Antoni Wojtysiak   Łódzka AKT
 3.Stanisław Budecki   KK 44 Łódź
 3.Kacper Pańko   Roztoczański KKT Zamość 
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki KK 44 Łódź
 2.Karolina Herian, Jan Bednarz AKT Niepołomice
 3.Agata Kańczukowska, Dawid Krupa Lubelski KKT 1
 4.Paulina Tutka, Hubert Kalinowski Lubelski KKT 2
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1.Jan Bednarz, Jakub SzostakAKT Niepołomice
 2.Wojciech Kukiełka, Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
 3.Dawid Krupa, Hubert Kalinowski Lubelski KKT
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1.Natalia Firlit   Krakowski KKT
 2.Nikola Świec Włocławski KKT
 3.Zuzanna Smardzewska Włocławski KKT
 4.Nikola Wirowska KK 44 Łódź
 5.Patrycja NiewiadomskaKKT Kumade Toruń
 6.Martyna Jańska
Kluczborski KK
 7.Michalina Florjańska
MSKT Ai-Do Warszawa
 8.Natalia Wiśniewska
Drago Sfera Łódź
    
Kata indywidualne
chłopców
 1.Dawid Gryzik MUKS Bytom
 2.Łukasz Bojanko IKT Włocławek
 3.Bartłomiej Borowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 4.Kacper Jędrusik UKKT Praga Południe Warszawa
 5.Michał Maślak UKKT Praga Południe Warszawa
 6.Piotr Sobczyński 
Tomaszowski KKT
 7.Norbert Libiszewski
AKT Niepołomice
 8.Bartłomiej Bielak 
MUKS Bytom
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
Marta Kopytowska KK 44 Łódź
 2.Gabriela Górecka UKS KT Orzeł Września 
 3.Rita Krause KKT Kumade Toruń
 4.Blanka Mysiorek KK Pruszków 
 5.Izabela  WłudarczykKKT Kumade Toruń
 6.Natalia Wiśniewska 
Drago Sfera Łódź
 7.Nikola Wirowska
KK 44 Łódź
 8.Zofia Turkiewicz
Lubelski KKT
    
Fuku-go
chłopców
 1.Patryk SzymańskiKK 44 Łódź
 2.Dawid Gryzik MUKS Bytom
 3.Szymon Różański Biłgorajski KKT
 4.Patryk Ziętek MUKS Bytom
 5.Marcin KalmusUKKT Praga Południe Warszawa
 6.Kacper Jędrusik 
UKKT Praga Południe Warszawa
 7.Arkadiusz Wilkosz 
Krakowski KKT
 8.Aleksander Bujnowski  
Lubelski KKT
    
 Kumite indywidualne
 dziewcząt
 1.Marta CzapkaRoztoczański KKT Zamość
 2.Monika Czupryńska OJSW Łódź
 3.Patrycja NiewiadomskaKKT Kumade Toruń
 4.Marta Kopytowska KK 44 Łódź 
 5.Aleksandra Mosiołek TS Sokół Aleksandrów Łódzki 
 6.Natalia Kacprzak
TS Sokół Aleksandrów Łódzki 
 7.Laura Namysło
MUKS Bytom
 8.Izabela Figiel
UKKT Praga Południe Warszawa
    
 Kumite indywidualne
 chłopców
 1.Arkadiusz Wilkosz Krakowski KKT 
 2.Patryk Szymański KK 44 Łódź 
 3.Bartosz Kozioł Krakowski KKT 
 4.Dawid Banasiak TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 5.Michał Maślak UKKT Praga Południe Warszawa
 6.Marcin Szafrański
Lubelski KKT
 7.Leon Chłopicki Krakowski KKT
 8.Dawid Nowak
AKT Niepołomice
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1.Marta Kopytowska, Patryk Szymański KK 44 Łódź 1
 2.Natalia Firlit, Arkadiusz Wilkosz Krakowski KKT
 3.Katarzyna Żuchowska, Dawid Nowak AKT Niepołomice
 4.Nikola Wirowska, Igor Barański KK 44 Łódź 2
 5.Marta Pinkawa, Jakub KancerekMUKS Bytom 1
 6.Rita Krause, Jakub Witalis
KKT Kumade Toruń 
 7.Aleksandra Mosiołek, Adam Szepietowski
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 8.Roksana Bury, Michał Kleban
Biłgorajski KKT
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1.Igor Barański, Patryk Szymański KK 44 Łódź
 2.Bartłomiej Bielak, Dawid Gryzik MUKS Bytom 2
 3.Aleksander Łapczyński, Piotr Sobczyński Tomaszowski KKT
 4.Dawid Banasiak, Adam Mrozowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 5.

Bartosz Kozioł, Leon Chłopicki

Krakowski KKT 
 6.Jan Piszczałka, Mikołaj Bera
KKT Orzeł Poznań
 7.Marcin Kalmus, Michał MaślakUKKT Praga Południe Warszawa
 8.Dawid Nowak, Karol Piotrowski
AKT Niepołomice
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1.Katarzyna Łuszczyńska, Matylda Jaszczak, Zofia Adach KK 44 Łódź
 2.Iga Dumieńska, Natalia Janusz, Katarzyna Żuchowska AKT Niepołomice
 3.Agata Kańczukowska, Paulina Tutka, Zofia Turkiewicz Lubelski KKT 
 4.Kornelia Liwak, Emilia Kochańska, Hanna Sobkowiak KS Hikari Oleśnica  
    
Kata drużynowe
chłopców
 1.Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon RóżańskiBiłgorajski KKT
 2.Sebastian Romaniak, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł Krakowski KKT
 3.Bartłomiej Bielak, Dawid Gryzik, Jakub Kancerek MUKS Bytom
 4.Paweł Kmieć, Miłosz Wysmułek, Jakub Felchner Łódzka AKKT
    
 Kumite drużynowe
 dziewcząt
 1.Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska, Marta Kopytowska, Nikola WirowskaKK 44 Łódź
 2.Marta Czapka, Małgorzata Pawluk, Agata Miecznikowska Roztoczański KKT Zamość 
 3.Michalina Kruszyńska, Wiktoria Baranowska, Wiktoria Dampc, Karolina WitbrodtKK Wejherowo 
 3.Aleksandra Mosiołek, Kaja Krzesłowska, Natalia Kacprzak TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite drużynowe
 chłopców
1.
Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański, Jakub Bielak Biłgorajski KKT
2.Igor Karolczak, Patryk Szymański, Stanisław Budecki, Paweł Kącki KK 44 Łódź
3.Hubert Kalinowski, Mateusz Dąblowski, Marcin Szafrański Lubelski KKT
3.Sebastian Romaniak, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł Krakowski KKT