Polska Liga Karate Tradycyjnego

Polska Liga Karate Tradycyjnego ORLEN 2018

wydrukuj listę wyników

 

 Miejsce Zawodnik  Klub  Punkty
    
 Klasyfikacja końcowa PLKT ORLEN 2018
    
  Kobiety
 1. Agnieszka Sajdutka AKT w Rzeszowie
 22 p.
 2.  Klaudia Mleko Krakowski KKT
 21 p.
 3.-4. Alicja Zalecińska Kluczborski KK 14 p.
 Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno
 5. Roksana Sadowska  KKT Kumade Toruń 12 p.  
 6. Maria Mielnik Krakowski KKT 11 p.
 7. Maria Sowa MUKS Bytom 9 p.
 8. Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno 2 p.
    
  Mężczyźni
 1. Michał Sowa
 MUKS Bytom 24 p.
 2. Konrad Kardas Kluczborski KK 18 p.
 3. Wiktor Staszak AKT Niepołomice 17 p.
 4.-5. Dawid Rojowski Kluczborski KK 12 p.
 Adrian Zwierzchowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 6. Konrad Irzyk AKT Niepołomice 11 p.
 7. Oskar Suchecki KK Gdynia
 7 p.
 8. Jakub Matuszewicz KK 44 Łódź 3 p.
    
  III turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018 – 28 kwietnia 2018 r.,Biłgoraj
    
 Kobiety
 1. Alicja Zalecińska Kluczborski KK 8 p.
 2. Agnieszka Sajdutka AKT w Rzeszowie
 7 p.
 3. Klaudia Mleko Krakowski KKT
 6 p.
 4. Roksana Sadowska  KKT Kumade Toruń 5 p.
 5. Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno 4 p.
 6. Maria Sowa MUKS Bytom 3 p.
 7. Maria Mielnik Krakowski KKT 2 p.
 8. Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno 1 p.
    
 Mężczyźni
 1. Michał Sowa
 MUKS Bytom 8 p.
 2. Wiktor Staszak AKT Niepołomice 7 p.
 3. Dawid Rojowski Kluczborski KK 6 p.
 4. Konrad Kardas Kluczborski KK 5 p.
 5. Konrad Irzyk AKT Niepołomice 4 p.
 6.
 Adrian Zwierzchowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki 3 p.
 7. Oskar Suchecki KK Gdynia
 0 p.
 8. Jakub Matuszewicz KK 44 Łódź 0 p.
    
    
 II turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego  – 7 kwietnia 2018 r., Warszawa
    
 Kobiety
 1. Klaudia Mleko Krakowski KKT 8 p.
 2. Agnieszka Sajdutka AKT w Rzeszowie 7 p.
 3. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK
 6 p.
 4. Maria Mielnik Krakowski KKT 5 p.
 5. Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno 4 p.
 6. Maria Sowa MUKS Bytom
 3 p.
 7. Roksana Sadowska  KKT Kumade Toruń 2 p.
 8. Aleksandra Politowicz
 AKT Samuraj Gniezno 1 p.
    
 Mężczyźni
 1. Michał Sowa
 MUKS Bytom
 8 p.
 2. Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice 7 p.
 3. Konrad Kardas
 Kluczborski KK 6 p.
 4. Oskar Suchecki
 KK Gdynia 5 p.
 5. Adrian Zwierzchowski
 TS Sokół Aleksandrów Łódzki 4 p.
 6. Konrad Irzyk
 AKT Niepołomice 3 p.
 7. Jakub Matuszewicz
 KK 44 Łódź 2 p.
 8. Dawid Rojowski
 Kluczborski KK
  -
    
    
 I turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018 – 18 marca 2018 r., Stara Wieś
    
 Kobiety
 1.Agnieszka Sajdutka
AKT w Rzeszowie 8 p.
 2.Klaudia MlekoKrakowski KKT 7 p.
 3.Klaudia PiórekAKT Samuraj Gniezno 6 p.
 4.Roksana Sadowska KKT Kumade Toruń 5 p.
 5.Maria MielnikKrakowski KKT 4 p.
 6.Maria SowaMUKS Bytom
 3 p.
    
 Mężczyźni
 1.Michał Sowa 
MUKS Bytom 8 p.
 2.Konrad KardasKluczborski KK 7 p.
 3.Dawid RojowskiKluczborski KK 6 p.
 4.Adrian ZwierzchowskiTS Sokół Aleksandrów Łódzki 5 p.
 5.Konrad IrzykAKT Niepołomice 4 p.
 6.Wiktor Staszak
AKT Niepołomice 3 p.
 7.Oskar SucheckiKK Gdynia 2 p.
 8.Jakub Matuszewicz KK 44 Łódź 1 p.