Polska Liga Karate Tradycyjnego

Polska Liga Karate Tradycyjnego ORLEN 2017

wydrukuj listę wyników

 

 Miejsce Zawodnik  Klub  Punkty
    
Klasyfikacja punktowa po dwóch turniejach PLKT ORLEN 2017
    
 Kobiety
 1.-2. Maria Depta
 Agnieszka Sajdutka

TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
AKT w Rzeszowie

 15 p.
 3. Klaudia Mleko
Krakowski KKT 12 p.
 4. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK
  9 p.
 5. Magdalena Mielnik
 Krakowski KKT  8 p.
 6. Małgorzata Zabrocka
 KK Wejherowo
  7 p.
 7. Nikoletta Dzióba KKT Polkowice-Lubin  4 p.
    
    
 Mężczyźni
 1.
 Michał Sowa
 MUKS Bytom
 15 p.
 2.-4. Paweł Tomasik
 Damian Tomasik
 Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 AKT Niepołomice
 12 p.
 5. Oskar Suchecki
 KK Gdynia  8 p.
 6. Adrian Zwierzchowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki  7 p.
 7. Maciej Medyński
 KK Pruszków  4 p.
 8. Dawid Rojowski
 Kluczborski KK  1 p.
    
  II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2017 – 8 kwietnia 2017 r., Mysiadło k. Warszawy
    
 Kobiety
 1. Maria Depta
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 8 p.
 2. Agnieszka Sajdutka
 AKT w Rzeszowie 7 p.
 3. Klaudia Mleko
 Krakowski KKT 6 p.
 4. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK 5 p.
 5. Małgorzata Zabrocka KK Wejherowo 4 p.
 6. Magdalena Mielnik
 Krakowski KKT 3 p.
 7. Nikoletta Dzióba KKT Polkowice-Lubin 2 p.
 8. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno 0 p.
    
 Mężczyźni
 1. Michał Sowa
 MUKS Bytom
 8 p.
 2. Paweł Tomasik
 AKT Niepołomice 7 p.
 3. Damian Tomasik
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 6 p.
 4. Oskar Suchecki
 KK Gdynia 5 p.
 5. Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice 4 p.
 6. Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 3 p.
 7. Maciej Medyński
 KK Pruszków 2 p.
 8. Dawid Rojowski
 Kluczborski KK 0 p.
    
    
 I Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2017 – 19 marca 2017 r., Stara Wieś
    
 Kobiety
 1.Agnieszka Sajdutka
AKT w Rzeszowie 8 p.
 2.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 7 p.
 3.Klaudia MlekoKrakowski KKT 6 p.
 4.Magdalenia MielnikKrakowski KKT 5 p.
 5.Alicja ZalecińskaKluczborski KK 4 p.
 6.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo 3 p.
 7.Nikoletta DzióbaKKT Polkowice-Lubin 2 p.
 8.Klaudia PiórekAKT „Samuraj” Gniezno 0 p.
    
 Mężczyźni
 1.Wiktor StaszakAKT Niepołomice 8 p.
 2.Michał SowaMUKS Bytom 7 p.
 3.Damian Tomasik TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 6 p.
 4.Paweł TomasikAKT Niepołomice 5 p.
 5.Adrian ZwierzchowskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 4 p.
 6.Oskar SucheckiKK Gdynia 3 p.
 7.Maciej MedyńskiKK Pruszków 2 p.
 8.Dawid Rojowski Kluczborski KK 1 p.