Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do (22-28.10.2018, St.John’s, Nowa Fundlandia, Kanada)
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do
22-28.10.2018, St.John’s, Nowa Fundlandia (Kanada)
Za tydzień – 26 października w St. John’s w Kanadzie reprezentacja Polski wystartuje w Mistrzostwach Światach w Tradycyjnym Karate-do, które rozegrane zostaną w ramach Światowego Festiwalu „Renesans Karate-do”. Podczas Festiwalu, którym w tym roku odbędzie się w Nowej Fundlandii, rywalizować będą również najmłodsi karatecy – wystartują w Pucharze Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do.
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do
SENIORZY
Maria Depta – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Paweł Janusz – AKT Niepołomice
Michał Janusz – AKT Niepołomice
Konrad Kardas – Kluczborski KK
Katrin Kargbo – AKT Niepołomice
Anna Mleko – AKT Niepołomice
Klaudia Mleko – Krakowski KKT
Joanna Musiał – AKT Niepołomice
Dawid Rojowski – Kluczborski KK
Agnieszka Sajdutka – AKT Rzeszów
Michał Sowa – MUKS Bytom
Damian Tomasik – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Rafał Wajda – Krakowski KKT
Alicja Zalecińska – Kluczborski KK
Adrian Zwierzchowski – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
MŁODZIEŻOWCY
Katarzyna Goch – Lubelski KKT
Agata Kańczukowska – Lubelski KKT
Małgorzata Kipczak – Rzeszowski KK Chikara
Michał Kłosek – MUKS Bytom
Wiktor Staszak – AKT Niepołomice
JUNIORZY
Kata indywidualne dziewcząt: Iga Dumieńska – AKT Niepołomice, Marta Kopytowska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelski KKT
Kata indywidualne chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Jakub Obiala – KKT Kumade Toruń, Michał Maślak – UKKT Praga Południe
Kumite indywidualne dziewcząt: Wioleta Szerafin – Zamojski KKT, Monika Czupryńska –OJSW Bugei, Anna Fall – KKT Kobu Wrocław
Kumite indywidualne chłopców: Patryk Szymański – KK 44 Łódź, Arkadiusz Wilkosz – Krakowski KKT, Dominik Brzeziński – KKT w Wieluniu
Fuku-go dziewcząt: Monika Czupryńska –OJSW Bugei, Iga Dumieńska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelski KKT
Fuku-go chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Patryk Szymański – KK 44 Łódź, Arkadiusz Wilkosz – Krakowski KKT
KADECI
Kata indywidualne dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Natalia Wiśniewska – Drago Sfera Łódź
Kata indywidualne chłopców: Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Kamil Rak – Krakowski KKT, Bartosz Kozioł – Krakowski KKT
Kumite indywidualne dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Karolina Witbrodt – KK Wejherowo, Kaja Krzesłowska – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kumite indywidualne chłopców: Bartosz Kozioł – Krakowski KKT, Leon Chłopicki – Krakowski KKT, Jakub Kancerek – MUKS Bytom
Fuku-go dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Karolina Witbrodt – KK Wejherowo, Kaja Krzesłowska – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Fuku-go chłopców: Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Bartosz Kozioł – Krakowski KKT, Leon Chłopicki – Krakowski KKT
JUNIORZY I KADECI
Kata drużynowe dziewcząt: Iga Dumieńska – AKT Niepołomice, Marta Kopytowska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelskie KKT
Kata drużynowe chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Jakub Obiala – KKT Kumade Toruń
En-bu dz/ch: Marta Kopytowska, Patryk Szymański (oboje KK 44 Łódź)
En-bu ch/ch: Dominik Brzeziński – KKT w Wieluniu, Patryk Szymański – KK 44 Łódź
Puchar Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do
Konkurencje indywidualne | Konkurencje drużynowe |
Bęczkowski Szymon –KKT Kobu Wrocław Błach Aleksandra – Krakowski KKT Chłopicki Karol – Krakowski KKT Cieśla Julia – Krakowski KKT Czapnik Zuzanna – Krakowski KKT Czechowski Antoni – Krakowski KKT Dolna Daria – Płocka AKT Dolny Bartłomiej – Płocka AKT Dolny Marcel – Płocka AKT Gawroński Filip – KK Bytów Jagielska Magda –Płocka AKT Jarzębiński Franciszek – KK Bytów Krawiec Wiktoria – Krakowski KKT Lis Nadia – Krakowski KKT Majewska Antonina – Krakowski KKT Moskwa Helena –Krakowski KKT Mosór Kinga – KKT Tomaszów Lubelski Neć Maksymilian – Tomaszowski KKT Orłowska Zofia – Lubelski KKT Ostrowska Monika – Lubelski KKT Pietrusiak Natalia – Krakowski KKT Siery Artur – Płocka AKT Świątek Martyna – Krakowski KKT Taranczewska Zofia – Krakowski KKT Wikira Wiktoria – Zamojski KKT Renesans Wolanin Wiktor – Krakowski KKT Zapała Natalia – Krakowski KKT | Kata drużynowe: En-bu: |
Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do 2018
Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie: rogerstv.com/home?lid=14&rid=24