Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016 Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016

SENIORZY
Kata indywidualne kobiet:
Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Aleksandra Gorzka (KK Pruszków)
Kata indywidualne mężczyzn: Paweł Janusz (AKT Niepołomice), Witold Kwieciński (Łódzka AKT)
Kumite indywidualne kobiet: Justyna Marciniak (Lubelski KKT), Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów)
Kumite indywidualne mężczyzn: Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Fuku-go kobiet: Justyna Marciniak (Lubelski KKT), Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Fuku-go mężczyzn: Damian Pawlik (KK Pruszków), Maciej Szcząchor (KK Pruszków)

MŁODZIEŻOWCY
Kata indywidualne kobiet:
Klaudia Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno), Klaudia Mleko (Krakowski KKT)
Kata indywidualne mężczyzn: Michał Sowa (MUKS Bytom), Krzysztof Buczek (Krakowski KKT)
Kumite indywidualne kobiet: Roksana Sadowska (Toruński KKT „Kumade”), Justyna Barańska (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Kumite indywidualne mężczyzn: Wiktor Staszak (AKT Niepołomice), Paweł Barański (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Fuku-go kobiet: Klaudia Mleko (Krakowski KKT), Klaudia Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno)
Fuku-go mężczyzn: Konrad Kardas (KS „Pszczółka” Wieluń), Michał Sowa (MUKS Bytom)

SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
Kata drużynowe kobiet: Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał (wszystkie AKT Niepołomice)
Kata drużynowe mężczyzn: Paweł Janusz, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk (wszyscy AKT Niepołomice)
En-bu kobieta/mężczyzna: Maria Depta, Adrian Zwierzchowski (oboje TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Wiktor Staszak, Paweł Tomasik (obaj AKT Niepołomice)
Kumite drużynowe mężczyzn: Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Jan Kłębek (Płocka AKT), Łukasz Radwański (Kluczborski KK)
Kumite drużynowe kobiet: Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Justyna Marciniak (Lubelski  KKT), Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów), Aleksandra Gorzka (KK Pruszków)

JUNIORZY
Kata indywidualne kobiet:
Katarzyna Łuszczyńska (KK „44” Łódź), Wiktoria Zachariasz (Krakowski KKT)
Kata indywidualne mężczyzn: Patryk Jarosz (Biłgorajski KKT), Michał Kłosek (MUKS Bytom)
Kumite indywidualne kobiet: Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Karolina Wyporek (Krakowski KKT)
Kumite indywidualne mężczyzn: Kacper Pańskoo (Biłgorajski KKT), Damian Pietrzak (Łódzka AKT)
Fuku-go kobiet: Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT)
Fuku-go mężczyzn: Michał Kłosek (MUKS Bytom), Dawid Wnęk (AKT Niepołomice)

KADECI
Kata indywidualne kobiet:
Iga Dumieńska (AKT Niepołomice), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź)
Kata indywidualne mężczyzn: Mikołaj Kaim (KKT „Kobu” Wrocław), Jakub Obiala (Toruński KKT „Kumade”)
Kumite indywidualne kobiet: Anna Fall (KKT „Kobu” Wrocław), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź)
Kumite indywidualne mężczyzn: Sebastian Romaniak (Krakowski KKT), Patryk Szymański (KK „44” Łódź)
Fuku-go kobiet: Julia Bittner (MUKS Bytom), Agata Kalinowska (Dolnośląska AKT)
Fuku-go mężczyzn:  Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT)

JUNIORZY I KADECI
Kata drużynowe kobiet:
Zofia Adach, Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska (wszystkie KK „44” Łódź)
Kata drużynowe mężczyzn: Jan Bednarz, Kacper Dumieński, Dawid Wnęk (wszyscy AKT Niepołomice)
En-bu kobieta/mężczyzna: Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki (oboje KK „44” Łódź)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Kacper Dumieńsk, Dawid Wnęk (obaj AKT Niepołomice)



Reprezentacja Polski na XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan:


SENIORZY

Kata indywidualne kobiet: Maria Sowa (MUKS Bytom), Alicja Zalecińska (Kluczborski KK)
Kata indywidualne mężczyzn: Jakub Głąb (Lubelski KKT), Radosław Dykczyński (IKT Włocławek)
Kumite indywidualne kobiet: Alicja Zalecińska (Kluczborski KK)
Kumite indywidualne mężczyzn: Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Fuku-go kobiet: Alicja Zalecińska (Kluczborski KK)
Fuku-go mężczyzn: Rafał Wajda (Krakowski KKT), Mateusz Szelągowski (Mazowiecki KKT „Nikobushi”)
Kata drużynowe kobiet: Gabriela Nowak, Daria Pavlenko, Kamila Gawlińska (wszystkie AKT Niepołomice)
Kata drużynowe mężczyzn: Jakub Matuszewicz, Jakub Bykowski, Michał Olczyk (wszyscy KK „44” Łódź)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Mateusz Szelągowski, Sebastian Skiba (obaj Mazowiecki KKT „Nikobushi”)
Kumite drużynowe mężczyzn: Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Rafał Wajda (Krakowski KKT), Mateusz Szelągowski (Mazowiecki KKT „Nikobushi”), Michał Olczyk (KK „44” Łódź)

MŁODZIEŻOWCY
Kata indywidualne kobiet: Julia Szelangiewicz (Toruński KKT „Kumade”), Paulina Świercz (Łódzka AKT)
Kata indywidualne mężczyzn: Kacper Migacz (KK „Nidan” Zielona Góra)
Kumite indywidualne kobiet: Magdalena Mielnik (Krakowski KKT), Aleksandra Politowicz (AKT „Samuraj” Gniezno)
Kumite indywidualne mężczyzn: Jakub Bykowski (KK „44” Łódź), Marcin Ałaszewski (KK „44” Łódź)
Fuku-go kobiet: Joanna Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno), Gabriela Nowak (AKT Niepołomice)
Fuku-go mężczyzn: Michał Pyszniak (KKT Polkowice – Lubin)
En-bu kobieta/mężczyzna: Nikoletta Dzióba KKT Polkowice – Lubin), Michał Pyszniak (oboje KKT Polkowice – Lubin)
Kumite drużynowe mężczyzn: Michał Pyszniak (KKT Polkowice – Lubin), Jakub Bykowski (KK „44” Łódź), Marcin Ałaszewski (KK „44” Łódź)
Kumite drużynowe kobiet: Magdalena Mielnik (Krakowski KKT), Gabriela Nowak (AKT Niepołomice), Nikoletta Dzióba (KKT Polkowice – Lubin), Natalia Wcisło (AKT Rzeszów)

 

JUNIORZY
Kata indywidualne kobiet:
Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Kamila Skałacka (KKT „Orzeł” Poznań), Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Karolina Adamczyk (Łódzka AKT), Zofia Adach (KK „44” Łódź)
Kata indywidualne mężczyzn: Wiktor Gmerek (UKS KT „Orzeł” Września), Michał Łach (Krakowski KKT), Hubert Romaniak (Krakowski KKT), Darek Dziwulski (AZiKT Włocławek), Antoni Wojtysiak (Łódzka AKT), Michał Świaboda (Łódzka AKT), Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Dawid Krupa (Lubelski KKT), Wojtek Kukiełka (Biłgorajski KKT)
Kumite indywidualne kobiet: Agata Miecznikowska (UKS KT Kraśnik), Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Julia Stengert (KK „Nidan” Zielona Góra), Kamila Skałacka (KKT Orzeł Poznań), Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa)
Kumite indywidualne mężczyzn: Dawid Stępniak (Lubelski KKT), Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Jakub Marasiewicz (KK „44” Łódź), Wojtek Kukiełka (Biłgorajski KKT), Adam Kańczukowski (Lubelski KKT), Hubert Kalinowski (Lubelski KKT)  
Fuku-go kobiet: Agata Miecznikowska (UKS KT Kraśnik), Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Julia Stengert (KK „Nidan” Zielona Góra), Kamila Skałacka (KKT „Orzeł” Poznań), Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa)
Fuku-go mężczyzn: Dawid Stępniak (Lubelski KKT), Michał Łach (Krakowski KKT), Hubert Romaniak (Krakowski KKT), Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Dawid Krupa (Lubelski KKT), Wojtek Kukiełka (Biłgorajski KKT), Adam Kańczukowski (Lubelski KKT), Hubert Kalinowski (Lubelski KKT)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Michał Łach (Krakowski KKT), Hubert Romaniak (Krakowski KKT), Antoni Wojtysiak (Łódzka AKT), Damian Pietrzak (Łódzka AKT)
En-bu kobieta/mężczyzna: Karolina Wyporek (Krakowski KKT), Hubert Romaniak (Krakowski KKT), Dawid Krupa (Lubelski KKT), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT)
Kata drużynowe kobiet: Wiktoria Zachariasz (Krakowski KKT), Karolina Wyporek (Krakowski KKT), Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Julia Stengert (KK Nidan Zielona Góra), Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT), Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Karolina Adamczyk (Krakowski KKT)
Kata drużynowe mężczyzn: Hubert Romaniak (Krakowski KKT), Antoni Wojtysiak (Biłgorajski KKT), Michał Łach (Krakowski KKT), Michał Swiaboda (Łódzka AKT), Damian Pietrzak (Łódzka AKT)
Kumite drużynowe kobiet: Agata Miecznikowska (UKS KT Kraśnik), Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Kamila Skałacka (KKT „Orzeł” Poznań), Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Wiktoria Dampc (KK Wejherowo)
Kumite drużynowe mężczyzn: Dawid Stępniak (Lubelski KKT), Dawid Wnęk (Lubelski KKT), Kacper Pańko (Biłgorajski KKT), Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Wojtek Kukiełka (Biłgorajski KKT), Michał Kłosek (MUKS Bytom), Patryk Jarosz (Biłgorajski KKT), Kacper Dumieński (AKT Niepołomice), Stanisław Budecki (KK „44” Łódź)


KADECI
Kata indywidualne kobiet:
Michalina Florjańska (MSKT Ai-Do Warszawa), Klementyna Tatarska (MSKT Ai-Do Warszawa), Natalia Drożdżyńska (Głuchołaski KKT), Paulina Tutka (Lubelski KKT), Michalina Kruszyńska (KK Wejherowo), Aleksandra Kozłowska (KK „Nidan” Zielona Góra), Monika Czupryńska (OJSW Bugei Łódź), Agata Gil (AKT Niepołomice)
Kata indywidualne mężczyzn: Jakub Szwec (AKT Koszalin), Michał Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Michał Maślak (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Kacper Jędrusik (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Mateusz Dąblowski (Lubelski KKT), Aleksander Bujnowski (Lubelski KKT), Mateusz Siadaczka (KK „Nidan” Zielona Góra)
Kumite indywidualne kobiet: Michalina Florjańska (MSKT „Ai-Do” Warszawa), Klementyna Tatarska (MSKT „Ai-Do” Warszawa), Paulina Tutka (Lubelski KKT), Monika Czupryńska (OJSW Bugei Łódź), Marta Czapka (RKKT Zamość), Wiktoria Baranowska (KK Wejherowo), Agata Gil (AKT Niepołomice) 
Kumite indywidualne mężczyzn: Michał Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Michał Maślak (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Kacper Jędrusik (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Sławomir Damps (KK Wejherowo), Tomasz Burchard (UKS Budo Grodzisk Maz.), Mateusz Siadaczka (KK „Nidan” Zielona Góra) 
Fuku-go kobiet: Michalina Florjańska (MSKT Ai-Do Warszawa), Klementyna Tatarska (MSKT „Ai-Do” Warszawa, Paulina Tutka (Lubelski KKT), Michalina Kruszyńska (KK Wejherowo), Marta Czapka (RKKT Zamość), Wiktoria Baranowska (KK Wejherowo), Agata Gil (AKT Niepołomice) 
Fuku-go mężczyzn: Jakub Szwec (AKT Koszalin), Jan Sosulski (KK Nidan Zielona Góra), Michał Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Michał Maślak (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT „Praga Południe”  Warszawa), Kacper Jędrusik (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Mateusz Dąblowski (Lubelski KKT), Aleksander Bujnowski (Lubelski KKT)
Kata drużynowe kobiet: Iga Dumieńska (AKT Niepołomice), Julia Bittner (MUKS Bytom), Paulina Tutka (Lubelski KKT)
Kata drużynowe mężczyzn:
Michał Maślak (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Kacper Jędrusik (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Sebastian Romaniak (Krakowski KKT), Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT)
En-bu kobieta/mężczyzna: Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Julia Bittner (MUKS Bytom)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT), Patryk Szymański (KK „44” Łódź), Sebastian Romaniak (Krakowski KKT), Igor Barański (KK „44” Łódź)
Kumite drużynowe kobiet: Paulina Tutka (Lubelski KKT), Mateusz Siadaczka (KK „Nidan” Zielona Góra), Agata Kalinowska (Lubelski KKT), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź), Anna Fall (KKT „Kobu” Wrocław), Monika Czupryńska (OJSW Bugei Łódź), Marta Czapka (RKKT Zamość), Julia Bittner (MUKS Bytom), Wiktoria Baranowska (KK Wejherowo)
Kumite drużynowe mężczyzn: Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT), Patryk Szymański (KK „44” Łódź), Szymon Różański (Biłgorajski KKT), Sebastian Romaniak (Krakowski KKT), Michał Mroziewicz (UKKT Praga Płd. Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Mateusz Dąblowski (Lubelski KKT), Sławomir Damps (KK Wejherowo)