Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii Relacje z wakacji

17.04.2012 - Wizyta Anny Komorowskiej w Japonii
Anna Komorowska, żona Prezydenta RP, podczas wizyty w Japonii została przyjęta na audiencji przez cesarzową Michiko. Cesarzowa podziękowała za pomoc rządu Polski oraz za zrealizowanie wakacji w Polsce dla dzieci z poszkodowanych przez tsunami terenów.

 

16.03.2012 - Pierwsza rocznica trzęsienia ziemi w Japonii – spotkanie w Ambasadzie Japonii
W dniu 9 marca br. Ambasada Japonii zorganizowała przyjęcie upamiętniające pierwszą rocznicę trzęsienia ziemi w Japonii. Na uroczystość zaproszone zostały osoby zaangażowane w realizację projektu „Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii”.

 

26.09.2011 - Relacja z pobytu dzieci japońskich w Polsce


11.08.2011- Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii (pobyt w Warszawie)
W poniedziałek 8 sierpnia młodzież japońska z terenów dotkniętych marcowymi trzęsieniem ziemi opuściła Starą Wieś i udała się do Warszawy, gdzie spędziła ostatnie dni polskich wakacji.

 

10.08.2011 - Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii (Sayonara Piknik) 
Drugi tydzień pobytu japońskiej młodzieży w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” upłynął na przygotowaniach do niedzielnego Sayonara Piknik.

 

01.08.2011 - Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii (wycieczka po Małopolsce)
Niepołomice, Kraków i Wieliczka to kolejne miejsca, które odwiedziła młodzież z Japonii w ramach projektu „Most solidarności – polskie wakacje dzieci z Japonii”.

 

27.07.2011 - Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii (początek wakacji)
Grupa 30 dzieci z Japonii od poniedziałku 25 lipca przebywa w „Dojo – Stara Wieś”. Dzieci z terenów poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Japonii zostały zaproszone przez PZKT w ramach projektu „Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii”.

26.07.2011 - Polskie wakacje dla dzieci z Japonii - pożegnanie w Tokio
Ambasada RP w Tokio, 23 lipca, zorganizowała kolację pożegnalną dla dzieci, które w ramach projektu „Most solidarności – polskie wakacje dla dzieci z Japonii” realizowanego przez PZKT wyjechały do Polski.