Puchar Europy Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym

V Puchar Europy Dzieci w Tradycyjnym Karate-do - 21-22 października 2017 r., Lublin

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj/Klub
Grupa A
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2010 i później)
9-8 kyu
1.
 Milena Frątczak      
 KK 44 Łódź
2.
 Nadia Tatarynowicz Drago Sfera Łódź
3.
 Zofia Fiertak
 AKT Niepołomice-Kraków
4. Julia Cieślak Krakowski KKT
    
Grupa A
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2010 i później)
9-8 kyu
1.
 Mateusz Gąsiewicz  KK Wejherowo
2.
 Benik Minasyan Armenia
3.
 Adam Drzonek Krakowski KKT
4.
 Tomasz Walicz Krakowski KKT
    
Grupa A
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2010 i później)
7 kyu
 1. Karolina Kosek       AKT Niepołomice-Kraków
 2. Lena Karwacka KK 44 Łódź
 3. Katarzyna Pudełko Krakowski KKT
 4. Sandra Maciejewska Lubelski KKT
    
Grupa A
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2010 i później)
7 kyu
1.
 Franciszek Kotuła     Krakowski KKT
2.
 Nikodem Stawiarski AKT Niepołomice-Kraków
3.
 Wojciech Kochan AKT Niepołomice-Kraków
4.
 Jakub Szeląg
 AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa A
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2010 i później)
6-1 kyu
1. Shir Aloni         Izrael
2.
 Amelia Borkowska 
 AKT Rzeszów
    
Grupa A
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2010 i później)
6-1 kyu
1.
 Artur Sagan  Zamojski KKT
2.
 Miłosz Wojtczak AKT Niepołomice-Kraków
3.
 Kamil Malowaniec
 Płocka AKT
    
Grupa B
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2009-2008)
9-8 kyu
1.
 Inka Rogalska     Ozorkowski KK
2.
 Lena Frołow KKT Orzeł Poznań
3.
 Aleksandra  Cichocka    KKT Orzeł Poznań
4.
 Antonina Majewska Krakowski KKT
    
Grupa B
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2009-2008)
9-8 kyu
 1. Yarden Gal     Izrael
 2. Adam Duklas KKT Zanshin Lubień Kujawski
 3. Cristian Yagolnicki Mołdawia
 4. Stefan Spinu  Mołdawia
    
Grupa B
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2009-2008)
7 kyu
 1.Nina Zięba            Krakowski KKT
 2.Gabriela Kącka
 Tomaszowski KKT
 3.Magdalena Chorąży Krakowski KKT
 4.Amelia Kamińska TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
Grupa B
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2009-2008)
7 kyu
 1.

Maksymilian Neć     

 Tomaszowski KKT
 2. Szymon Koprowski
 Włocławski KKT
 3.Michał Rykaczewski  
 Włocławski KKT
 4.Franciszek Siedlik 
 Krakowski KKT
    
Grupa B
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2009-2008)
6 kyu
 1.Julia Drozd    Janowski KKT
 2.Teresa Klimowicz
 Krakowski KKT
 3.Hanna Janusz        
 AKT Niepołomice-Kraków
 4.Emilia Pacławska 
 AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa B
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2009-2008)
6 kyu
 1.Kuba Azierski  AKT Niepołomice-Kraków
 2.Mateusz Maciejewski 
 Krakowski KKT
 3.Szymon Flejszar AKT Rzeszów
 4.Kamil Zięba
 Krakowski KKT
    
Grupa B
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2009-2008)
5 kyu
 1.Zoja Efremova 
 Rosja
 2.Weronika Zapała
 Krakowski KKT
 3.Zuzanna Wiatr
 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
 4.Aleksandra Kosydar
 Krakowski KKT
    
Grupa B
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2009-2008)
5 kyu
 1.Szymon Mołdach        Lubelski KKT
 2.Egor Eremkin Rosja
 3.Maksymilian Morzyk    
 MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
 4.Artem Nakonechny Rosja
    
Grupa B
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2009-2008)
4-1 kyu
 1. Monika Ostrowska  Lubelski KKT
 2. Daria Dolna Płocka AKT
 3. Zuzanna Czaplik Krakowski KKT
 4. Leontyna Bemova Czechy
    
Grupa B
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2009-2008)
4-1 kyu
 1.Peter Dome Czechy
 2.Stanislav Matusek Czechy
 3.Patryk Joachimowicz Lubelski KKT
 4.Danielius Bukolov Litwa
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
9-8 kyu
 1. Iulia Calugher Mołdawia
 2. Julia Nowak
Ozorkowski KKT
 3. Alicja WesołowskaKK 44 Łódź
 4. Siena Gal
Izrael
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
9-8 kyu
 1. Grigorii Margarint   Mołdawia
 2. Adrian Kosmalski KKT Zanshin Lubień Kujawski
 3. Itamar Rotkovich
 Izrael
 4. Jakub Grzyb UKS KT Gniew
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
7 kyu
 1.Sofia Husarova   
 Czechy
 2.Iana Dergunowa Rosja
 3.Emilia Pajek
 KKT Polkowice-Lubin
 4.Hanna Góral 
 Drago Sfera Łódź
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
7 kyu
 1.Patryk Jankowski      Tomaszowski KKT
 2.Isaac Petru
 Mołdawia
 3.Dawid Gromadzki 
 Włocławski KKT
 4.Nikita Calugher Mołdawia
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
6 kyu
 1.Oliwia Smolińska  KKT Polkowice-Lubin
 2.Oliwia Westa 
 KK Wejherowo
 3.Lena Kmieciak Ozorkowski KK
 4.Wiktoria Krawiec
 Krakowski KKT
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
6 kyu
 1.Jan Sadowski     TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Igor Gawroński        
 TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Yonatan Grinshpon
 Izrael
 4.Julian Rekowski 
 Kościerski KKT
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
5 kyu
 1.Aleksandra Nalepa        AKT Niepołomice-Kraków
 2.Lucie Žikovská
Czechy
 3.Wiktoria Wikira  KKT Tomaszów Lubelski
 4.Markéta Červinková
Czechy
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
5 kyu
 1.Bartłomiej Kochan    AKT Niepołomice-Kraków
 2.Oliwier Szkudlarek    
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Nikodem Kruczek
AKT Rzeszów
 4.Stanisław AdamkiewiczAKT Opole
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
4 kyu
 1.Oliwia Karolewska     KKT Kobu Wrocław
 2.Zofia Liberacka     
 KKT Kumade Toruń
 3.Ewa Czechowska 
 Krakowski KKT
 4.Oliwia Pękala 
 AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
4 kyu
 1.Gabriel Frątczak         KK 44 Łódź
 2.Narek Badalyan  
 Armenia
 3.Jakub Ślusarczyk
 AKT Niepołomice-Kraków
 4.Leon Frankowski    KKT Orzeł Ponań
    
Grupa C
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2007-2006)
3-1 kyu
 1.Marcelina Kruszyńska    KK Wejherowo
 2.Martyna Świątek  
 Krakowski KKT
 3. Adriana Peiseniece   
 Wielka Brytania
 4.Mia Rokah
 Izrael
    
Grupa C
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2007-2006)
3-1 kyu
 1.Patryk Kosek       
 AKT Niepołomice-Kraków
 2.Arseniy Gotsev  
 Rosja
 3.Jachym Prokop 
 Czechy
 4.Yaromir Chernousov 
 Rosja
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2005-2004)
9-8 kyu
 1.Elen Sargsyan
 Armenia
 2.Wiktoria Wałaszewska
 UKS KT Gniew
 3.Maria Męcner
 AKT Niepołomice-Kraków
 4.Wioletta Wideł
 AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
9-8 kyu 
 1.

Victor Monteanu    

Mołdawia
 2.Constantin Jachimovschi
Mołdawia
 3.Dawid Szwabach 
UKS KT Gniew
 4.Oliwier Szczeblewski
UKS KT Gniew
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2005-2004)
7 kyu
 1.Wiktoria Suwała KKT Kowal
 2.Julia Szewera
Zamojska AKT
 3.Wiktoria DyjachJanowski KKT
 4.Kateřina Kučerová
Czechy
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
7 kyu
 1.Cristian Galusca Mołdawia
 2.Oskar Jarszak
 Tomaszowski KKT
 3.Radomír Kopecký
 Czechy
 4.Maksymlian Wojtera
 Ozorkowski KK
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2005-2004)
6 kyu
 1.Maja Korzeń Tomaszowski KKT
 2.Amelia Gaszewska
Kościerski KK
 3.Aleksandra Piasecka
KS Hikari Oleśnica
 4.Angelika Hulbój
AK Głuchołazy
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
6 kyu 
 1.Andrzej Krysiak    Drago Sfera Łódź
 2.Hubert Irzyk
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Arsen Mkhitaryan
Armenia
 4.Artur Kusiak
Drago Sfera Łódź
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2005-2004)
5 kyu 
 1.Julia Staniszewska   
KK Wejherowo  
 2.Paulina Wnukiewicz
Włocławski KKT 
 3.Hanna Dziki
KS Hikari Oleśnica 
 4.Ameia Laszczyk
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
5 kyu 
 1.Borys Kwiatek  
Janowski KKT
 2.Ondřej Navrátil  
Czechy
 3.Marat Harutyunyan
Armenia
 4.Szymon WiśniewskiAkademia Zdrowia i KT Włocławek  
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziewcząt (ur. 2005-2004)
4 kyu  
 1.Julia Mudlaff                 KK Wejherowo
 2.Magdalena Porębska
KS Hikari Oleśnica 
 3.Eliza Piszczek
Krakowski KKT 
 4.Maja Pasternak
Krakowski KKT
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
4 kyu  
 1.
Mieszko Luberda    AKT Niepołomice-Kraków
 2.Seweryn Rogowski 
KK Wejherowo
 3.Hubert Pietrzak-Rogala
KS Hikari Oleśnica
 4.Szymon Wolski 
Janowski KKT
    
Grupa D
Kata indywidualne
dziecząt (ur. 2005-2004)
3-1 kyu  
 1.Julia Pogorzelska   AKT Niepołomice-Kraków
 2.Joanna Łyżwińska
Krakowski KKT
 3.Wiktoria Łuczyńska
AKT Samuraj Gniezno
 4.Zofia TaranczewskaKrakowski KKT
    
Grupa D
Kata indywidualne
chłopców (ur. 2005-2004)
3-1 kyu  
 1. Maksymilian Klejn Kluczborski KK
 2. Wiktor Wolanin Zamojski KKT 
 3. Michał SatinCzechy
 4. Antoni CzechowskiKrakowski KKT
    
Grupa A+B
Kata drużynowe
9-7 kyu
 1.Dan Chulsky, Yagel Avgil, Liam Zolotnitsky
Izrael
 2.Nina Zięba, Magdalena Chorąży, Franciszek Siedlik
Krakowski KKT 
 3.Wojciech Kochan, Karolina Kosek, Gabriela Kiszka
AKT Niepołomice-Kraków
 4.Franciszek Fiertak , Bartosz Datka, Adam Datka  AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa A+B
Kata drużynowe
6-1 kyu
 1.Monika Ostrowska, Patryk Joachimowicz, Szymon Mołdach
Lubelski KKT
 2.Weronika  Zapała, Zuzanna Czapnik, Teresa KlimowiczKrakowski KKT
 3.Rafał Ratajczyk, Amelia Kamińska, Zuzanna Wróblewska
TS Sokól Aleksandrów Łódzki
 4.Kacper Antoniów , Amelia Borkowska, Szymon Flejszar 
AKT Rzeszów
    
Grupa C+D
Kata drużynowe dziewcząt
9-7 kyu
 1.Izabela Datka , Klaudia Dziedzic, Wioletta Wideł AKT Niepołomice-Kraków 
 2.Maria Męcner, Zofia Męcner, Natali Granna   
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C+D
Kata drużynowe chłopców
9-7 kyu
 1.Stanisław Kot, Patryk Jankowski, Oskar Jarszak 
Tomaszowski KKT
 2.Vladimir Popovici, Petru Isaac, Grigorii MargarintMołdawia
 3.Teodor Manjurea, Constantin Iachimovschi, Cristian Galusca
Mołdawia
 4.Sergiu Platon, Ion Platon, Victor Munteanu
Mołdawia
    
Grupa C+D
Kata drużynowe dziewcząt
6-4 kyu
 1.Kinga Jaworek, Aleksandra Nalepa, Julia Gieras AKT Niepołomice-Kraków
 2.Wiktoria Krawiec, Ewa Czechowska, Eliza Piszczek Krakowski KKT
 3.Aleksandra Piasecka, Hanna Dziki, Magdalena Porębska
KS Hikari Oleśnica 
 4.Natalia Pietrusiak, Natalia Barańska, Aleksandra Błach Krakowski KKT
    
Grupa C+D
Kata drużynowe chłopców
6-4 kyu 
 1.Mieszko Luberda, Hubert Mazur, Kacper Raniszewski 
AKT Niepołomice-Kraków
 2.Bartłomiej Kochan, Jakub Ślusarczyk, Hubert Irzyk
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Robert Budaghyan, Arsen Mkhitaryan 26, Marat Harutyunyan
Armenia
 4.Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk
KS Hikari Oleśnica
    
Grupa C+D
Kata drużynowe dziewcząt
3-1 kyu
 1.Dominika Kmiecik, Joanna Łyżwińska, Zofia Taranczewska      
Krakowski KKT
 2.Alex Kurtz, Naama Kapeta, Mia Rokah
Izrael
 3.Marcelina Kruszyńska, Julia Mudlaff, Julia Staniszewska
KK Wejherowo
 4.Barbara Morajda, Julia Pogorzelska, Oliwia Pękala
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C+D
Kata drużynowe chłopców
6-4 kyu  
 1.Karol Chłopicki, Kamil Rak, Antoni Czechowski 
Krakowski KKT
 2.Wiktor Janusz, Mikołaj Fiertak, Patryk Kosek 
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Michal Pavlík, Mikuláš  Přecechtěl, Ondřej Sábol
Czechy
 4.Mikołaj Muchowski, Daniel Majchrzak, Kacper Kański 
Lubelski KKT
    
Grupa A+B
En-bu dziewczynka/chłopiec
9-7 kyu
 1.Maksymilian Neć, Gabriela Kącka Tomaszowski KKT
 2.Karolina  Kosek, Wojciech Kochan 
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Gabriela  Kiszka, Bartosz Datka
AKT Niepołomice-Kraków
 4.Julia Lipińska, Szymon Nawrocki
KKT Kumade Toruń
    
Grupa A+B
En-bu chłopiec/chłopiec
9-7 kyu
 1.Guy Avivi, Yarden Gal 
Izrael
 2.Jakub Krawczyk, Krystian LentowiczTomaszowski KKT
 3.Benik Minasyan, Davit Israyelyan
Armenia
 4.Franciszek Fiertak, Bartosz Datka 
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa A+B
En-bu dziewczynka/chłopiec
6-1 kyu
 1.Monika Ostrowska, Patryk Joachimowicz Lubelski KKT
 2.Rafał Ratajczyk, Kinga Gawrońska
TS Sokól Aleksandrów Łódzki 
 3.Julian Szewczyk, Amelia Kamińska 
TS Sokól Aleksandrów Łódzki
 4.Emilia Pacławska, Kuba Azierski 
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa A+B
En-bu chłopiec/chłopiec
6-1 kyu 
 1.Patryk Joachimowicz, Szymon Mołdach 
Lubelski KKT
 2.Jan Pękala, Kuba Azierski 
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Julian Grabowski, Szymon Szlendak KKT Kumade Toruń
 4.Szymon Flejszar, Kacper Antoniów    
AKT Rzeszów 
    
Grupa C+D
En-bu dziewczynka/chłopiec
9-7 kyu 
 1.Oran Paikin, Siena GalIzrael
 2.Iulia Calugher, Nikita Calugher
Mołdawia
 3.Zofia Męcner, Szymon Męcner
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C+D
En-bu dziewczynka/chłopiec
6-4 kyu 
 1.Michał Biesaga, Ewa Czechowska Krakowski KKT
 2.Kinga Jaworek, Bartłomiej Kochan
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Magdalena Porębska, Hubert Pietrzak-Rogala  KS Hikari Oleśnica 
 4.Anna Łysek, Bartosz Mysera TS Sokól Aleksandrów Łódzki 
    
Grupa C+D
En-bu chłopiec/chłopiec
6-4 kyu
 1.Jan Zieliński, Gabriel Frątczak 
KK 44 Łódź
 2.Jakub  Ślusarczyk, Hubert Irzyk 
AKT Niepołomice-Kraków
 3.Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski
KS Hikari Oleśnica 
 4.Bartłomiej Kochan, Kacper Raniszewski 
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C+D
En-bu dziewczynka/chłopiec
3-1 kyu 
 1.Kamil Rak, Joanna Łyżwińska  Krakowski KKT
 2.Zofia Taranczewska, Antoni Czechowski  
Krakowski KKT   
 3.Karol Chłopicki, Dominika Kmiecik 
Krakowski KKT   
 4.Julia Pogorzelska, Wiktor Janusz
AKT Niepołomice-Kraków
    
Grupa C+D
En-bu chłopiec/chłopiec
3-1 kyu
 1.Karol Chłopicki, Antoni Czechowski
Krakowski KKT  
 2.Jan Antoni Szelągowski, Mario Sardano
MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki 
 3.Wiktor Janusz , Patryk Kosek 
AKT Niepołomice-Kraków
 4.Jakub Bąk, Jakub Skoczylas
AKT Rzeszów