Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016 PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016

 

 Piątek - 14 października 2016
    
 8.30-12.00Młodzieżowcy - kata ind. mężczyzn
Seniorzy - kata ind. mężczyzn Seniorzy - kata ind. kobiet
 Młodzieżowcy - kata ind. kobiet
Seniorzy - fuku-go mężczyznSeniorzy - fuku-go kobiet
 Młodzieżowcy - fuku-go kobiet
 Seniorzy - kumite ind. kobiet
    
 12.30-15.00Młodzieżowcy - fuku-go mężczyzn(13.00) Seniorzy - kumite ind. mężczyzn
(13.00) Kadeci i juniorzy - kata druż. mężczyzn
 Młodzieżowcy - kumite ind. kobiet
 Kadeci i juniorzy - kata druż. kobiet
 Młodzieżowcy - kumite ind. mężczyzn
 Kadeci i juniorzy - en-bu mężczyzna/mężczyzna 
   Kadeci i juniorzy - en-bu kobieta/mężczyzna
    
 15.30-18.00Kadeci - kata ind. mężczyznSeniorzy i młodzieżowcy - kata druż. kobietJuniorzy - kata ind. mężczyzn
 Kadeci - kata ind. kobiet
Seniorzy i młodzieżowcy - kumite druż. kobiet
Juniorzy - kata ind. kobiet
  Seniorzy i młodzieżowcy - kata druż. mężczyzn
 
    
 18.30-21.00Kadeci - fuku-go mężczyznSeniorzy i młodzieżowcy - en-bu kobieta/mężczyznaJuniorzy - fuku-go mężczyzn  
 Kadeci - fuku-go kobiet
Seniorzy i młodzieżowcy -en-bu mężczyzna/mężczyzna Juniorzy - fuku-go kobiet
 Juniorzy - ko-go kumite ind. kobiet
Seniorzy i młodzieżowcy - kumite druż. mężczyzn
Juniorzy - ko-go kumite ind. mężczyzn
    
 Sobota - 15 października 2016 r.
    
 8.00-12.00Kadeci - ko-go kumite ind. mężczyzn  
 Kadeci - ko-go kumite ind. kobiet
  
    
 15.00-18.00 Seniorzy - kata ind. kobiet
 Seniorzy - kata ind. mężczyzn
  Seniorzy - kumite ind. kobiet
 Seniorzy - kumite ind. mężczyzn
  Seniorzy i młodzieżowcy - kata druż. kobiet Seniorzy i młodzieżowcy - kata druż. mężczyzn
 Seniorzy i młodzieżowcy - kumite druż. kobiet
 Seniorzy i młodzieżowcy - kumite druż. mężczyzn
   
  Mecz pomiędzy finalistami Mistrzostw Europy Karate Fudokan i Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym - kumite druż.

 

 

 

II Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym 

 

  Piątek - 14 października 2016
 9.00-12.00Grupa A chłopcy - kata ind. 9-8 kyuGrupa A dziewczęta - kata ind. 9-8 kyu Grupa C i Grupa D dziewczęta - kata druż. Grupa C i Grupa D chłopcy - kata druż.
 Grupa A dziewczęta - kata ind. 7 kyu
Grupa A chłopcy - kata ind. 7 kyu  
Grupa B dziewczęta - kata ind. 9-8 kyu
Grupa C i Grupa D - en-bu chłopiec/dziewczyna   
 Grupa B dziewczęta - kata ind. 5 kyu Grupa A chłopcy - kata ind. 6-1 kyu       
  
 Grupa B dziewczęta - kata ind. 4-1 kyu    
     
 12.30-15.00Grupa B chłopcy - kata ind. 6 kyu Grupa B chłopcy - kata ind. 7 kyu  Grupa B dziewczęta - kata ind. 7 kyu Grupa C i Grupa D - en-bu chłopiec/chłopiec
 Grupa B dziewczęta - kata ind. 6 kyu
 Grupa B chłopcy - kata ind. 5 kyu 
 
     
 15.30-18.00Grupa C dziewczęta - kata ind. 9-8 kyuGrupa C dziewczęta - kata ind. 6 kyu Grupa B chłopcy - kata ind. 4-1 kyu  
 Grupa C dziewczęta - kata ind. 7 kyu 
Grupa C dziewczęta - kata ind. 5 kyu
Grupa B chłopcy - kata ind. 9-8 kyu 
 
     
 18.30-21.00Grupa C dziewczęta - kata ind. 3-1 kyu Grupa C chłopcy - kata ind. 4 kyu Grupa C chłopcy - kata ind. 7 kyu (16.30-21.00) Grupa C chłopcy - kata ind. 6 kyu       
 Grupa C chłopcy - kata ind. 3-1 kyu 
 Grupa C chłopcy - kata ind. 9-8 kyu 
Grupa C chłopcy - kata ind. 5 kyu  
   Grupa C dziewczęta - kata ind. 4 kyu
 
     
 Sobota - 15 października 2016 r.
 8.00-12.00Grupa D chłopcy - kata ind. 9-8 kyuGrupa D chłopcy - kata ind. 4 kyu Grupa A i Grupa B - kata druż.Grupa D dziewczęta - kata ind. 3-1 kyu
 Grupa D chłopcy - kata ind. 7 kyu 
Grupa D chłopcy - kata ind. 3-1 kyu
Grupa A i Grupa B - en-bu chłopiec/chłopiec
Grupa D dziewczęta - kata ind. 4 kyu
 Grupa D chłopcy - kata ind. 6 kyu
 Grupa A i Grupa B - en-bu chłopiec/dziewczyna
Grupa D dziewczęta - kata ind. 6 kyu
 Grupa D chłopcy - kata ind. 5 kyu
  Grupa D dziewczęta - kata ind. 5 kyu
 Grupa D dziewczęta - kata ind. 9-8 kyu   
 Grupa D dziewczęta - kata ind. 7 kyu