Mistrzostwa Europy Otwarte Klubowe Mistrzostwa Europy

Otwarte Klubowe Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2017 - 21-22 października 2017 r., Lublin

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce ZawodnicyKlub/ Kraj
 SENIORZY
    
Kata drużynowe mężczyzn
1.
Paweł Janusz, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk
AKT Niepołomice I, Polska
2.
Damian Latos, Michał Łach, Krzysztof BuczekKrakowski KKT, Polska
3.
Mikołaj Ciosek, Aleksander Bujnowski, Dawid KrupaLubelski KKT, Polska
4.
Paweł Tomasik, Kacper Dumieński, Dawid WnękAKT Niepołomice II, Polska
    
Kata drużynowe kobiet1.
Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał
AKT Niepołomice, Polska
2.
Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra PolitowiczAKT Samuraj Gniezno, Polska
3.
Agata Kańczukowska, Paulina Tutka, Laura JarmułLubelski KKT, Polska
4.
Maria Depta, Paulina Świercz, Justyna Barańska TS Sokół Aleksandrów Łódzki, Polska
    
Kumite drużynowe mężczyzn1.
Damian Tomasik, Mariusz Barański, Paweł Barański
TS Sokół Aleksandrów Łódzki, Polska
2.
Dawid Rojowski, Konrad Kardas, Michał SowaKluczborski KK, Polska
3.
Wiktor Staszak, Konrad Irzyk, Paweł TomasikAKT Niepołomice, Polska
4.
Maciej Medyński, Kajetan Słowikowski, Kacper SłowikowskiKK Pruszków, Polska
    
Kumite drużynowe kobiet1.
Maria Depta, Paulina Świercz, Alicja Zalecińska, Justyna Barańska TS Sokół Aleksandrów Łódzki, Polska
2.
Klaudia Mleko, Karolina Wyporek, Maria MielnikKrakowski KKT, Polska
3.
Klaudia Piórek, Aleksandra Politowicz, Joanna PiórekAKT Samuraj Gniezno, Polska
 
  JUNIORZY
    
Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1.Jan Bednarz, Dawid Wnęk, Kacper Dumieński       
 AKT Niepołomice, Polska
 2.Mateusz Szklarski, Sławomir Damps, Aleksander Sobkiewicz
 KK Wejherowo, Polska
    
Kumite drużynowe
 kobiet
 1.Natalia Drożdżyńska, Małgorzata Pawluk, Agata Miecznikowska     
 Roztoczański KKT Zamość, Polska
 2.Katarzyna Goch, Julia Wróbel, Agata Kańczukowska, Paulina Tutka Lubelski KKT, Polska
 3.Wiktoria Baranowska, Wiktoria Dampc, Wiktoria Książek KK Wejherowo, Polska
   
KADECI
    
Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1.

Dawid Gryzik, Jakub Kancerek, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł

 MUKS Bytom, Plska
 2. Marcin Szafrański, Aleksander Bujnowski, Marcin Kalmus, Michał Maślak
 Lubelski KKT, Polska
    
Kumite drużynowe
 kobiet
 1.Izabela Włudarczyk, Rita Krause, Patrycja Niewiadomska
 KKT Kumade Toruń
 2.Aleksandra Mosiołek, Kaja Krzesłowska, Marta Czapka, Natalia Kacprzak TS Sokół Aleksandrów Łódzki