Mistrzostwa Polski MP juniorów młodszych

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym - 1-3 czerwca 2012 r., Biłgoraj

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1.Paulina Świercz
Łódzka AKT
 2.Magdalena Tor
Tomaszowski KKT
 3.Anna KuśnierzMUKS Bytom
 4.Joanna RawiakBiłgorajski KKT
 5.Aleksandra Politowicz
AKT „Samuraj” Gniezno
 6.Katarzyna Goch
Biłgorajski KKT
 7.Łucja PomorskaTomaszowski KKT
 8.Paulina Guc
Dębicka AKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1.Michał Granat
Lubelski KKT
 2.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 3.Łukasz Mazur
MUKS Bytom
 4.Szymon Najgebauer
Łódzka AKT
 5.Damian Sieczkowski KK „44” Łódź 
 6.Kacper Lotka 
KKT Gdynia
 7.Damian Rożej
KK „44” Łódź
 8.Kacper Dumieński
AKT Niepołomice
    
Fuku-go dziewcząt 1.Klaudia Mleko
AKT Niepołomice
 2.Anna Kuśnierz MUKS Bytom
 3.Aleksandra SzeligaBiłgorajski KKT
 4.Joanna PiórekAKT „Samuraj” Gniezno
 5.Magdalena Tor
Tomaszowski KKT
 6.Natalia MichalakMSKT „Ai-do” Warszawa
 7.Iga CudziłoUKS KT Kraśnik
 8.Julia SzelangiewiczToruński KKT „Kumade”
    
Fuku-go chłopców 1.Łukasz Mazur
MUKS Bytom
 2.Damian Falkowski
KK Pruszków
 3.Paweł BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Wiktor StaszakAKT Niepołomice
 5.Damian Rożej
KK „44” Łódź
 6.Tomasz Łuszczak
Biłgorajski KKT
 7.Dawid Bielak
Biłgorajski KKT
 8.Beniamin KozyraTomaszowski KKT
    
Ko-go kumite
dziewcząt
 1.Klaudia Mleko
AKT Niepołomice
 2.Justyna BarańskaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Joanna PiórekAKT „Samuraj” Gniezno
 4.Aleksandra Szeliga
Biłgorajski KKT
 5.Katarzyna GochBiłgorajski KKT
 6.Natalia WcisłoAKT Rzeszów
 7.Iga Cudziło
UKS KT Kraśnik
 8.Natalia PękToruński KKT „Kumade”
    
Ko-go kumite
chłopców
 1.Paweł Barański
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Artur WitekUKS KT Kraśnik
 3.Bartosz PyszniakLubelski KKT
 4.Marcin KiernalKK „Kontra” Łęknica
 5.Mikołaj Kuśmierczyk
UKS KT Kraśnik
 6.Michał KulijewiczAKT Niepołomice
 7.Mateusz TucholskiToruński KKT „Kumade”
 8.Krzysztof JędrzejczakKKT „Kobu” Wrocław
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1.Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz, Martyna Staśkiewicz
AKT „Samuraj” Gniezno
 2.Julia Szelangiewicz, Natalia Pęk, Weronika WrotekToruński KKT „Kumade”
 3.Aleksandra Szeliga, Katarzyna  Goch, Joanna RawiakBiłgorajski KKT
 4.Wiktoria Cichoń, Gabriela Żurek, Paulina GucDębicka AKT
    
Kata drużynowe
chłopców
 1.Wiktor Staszak, Dawid Wnęk, Kacper Dumieński
AKT Niepołomice
 2.Damian Sieczkowski, Damian Rożej, Bartosz WasilewskiKK „44” Łódź
 3.Michał Kłosek, Bartłomiej Gieszczyk, Łukasz MazurMUKS Bytom
 4.Mateusz Lekan, Tomasz Łuszczak, Maciej KukiełkaBiłgorajski KKT
    
En-bu
dziewczynka/chłopiec
 1.  Magdalena Tor, Beniamin Kozyra
Tomaszowski KKT
 2.Klaudia Mleko, Wiktor StaszakAKT Niepołomice
 3.Justyna Barańska, Paweł BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Paulina Świercz, Szymon NajgebauerŁódzka AKT
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1.Kamil Sikora, Rafał Sikora
UKKT „Praga-Południe” Warszawa
 2.Damian Sieczkowski, Damian Rożej
KK „44” Łódź
 3.Michał Granat, Bartosz Pyszniak
Lubelski KKT
 4.Dawid Wnęk, Kacper Dumieński
AKT Niepołomice