Mistrzostwa świata


XVII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 24-25 października 2014 r., Genewa (Szwajcaria)
XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 6-7 października 2012 r., Łódź (Polska)
XV Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 12-13 listopada 2010 r., Curitiba (Brazylia)
XIV Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym - 11-12 października 2008 r., Wilno (Litwa)
XIII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym - 7-8 października 2006 r., Saskatoon (Kanada)
XII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF 8-9 października 2004 r., Davos (Szwajcaria)
XI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym - 12-13 października 2002 r., Belgrad (Jugosławia)

XVII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 24-25 października 2014 r., Genewa (Szwajcaria)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Damian Stasiak Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Łukasz Radwański Polska, Kluczborski KK
 3. Jakub Štěpán Czechy
 3. Brian Power  USA
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Maria Depta   Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Nataliya Vyerloka Rosja
 3. Justyna Marciniak Polska, Lubelski KKT
 3. Michelle Cassia Moura Melo Brazylia
    
 Ko-go kumite
 mężczyzn
 1. Jakub Malicki   Polska, KK Pruszków
 2. Ronaldier Nascimento Rodrigues 
 Brazylia
 3. Paulius Cereska Litwa
 3. Darrell Power
 USA
    
 Ko-go kumite
 kobiet
 1. Justyna Marciniak  Polska, Lubelski KKT
 2. Nataliya Vyerloka Rosja
 3. Marina Evans
 Kanada
 3. Anna Lewandowska Polska, KK Pruszków
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Łukasz Wójcik
 Polska, KKT „KOBU” Wrocław
 2. Ronaldier Nascimento Rodrigues Brazylia
 3. Rafał Wajda Polska, AKT Niepołomice
 3. Jakub Štěpán Czechy
    
 Fuku-go kobiet 1. Justyna Marciniak Polska, Lubelski KKT
 2. Aleksandra Gorzka 
 Polska, KK Pruszków
 3. Kathrin Hubatsch Niemcy
 3. Eiko Murata USA
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz Polska, AKT Niepołomice
 2. Jakub Głąb Polska, AKT w Rzeszowie
 3. Witold Kwieciński Polska, Łódzka AKT
 4. Ronaldier Nascimento Rodrigues Brazylia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Aleksandra Gorzka  Polska, KK Pruszków
 2. Maria Depta  Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Marina Evans Kanada
 4. Soolmaz Abooali USA
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Dawid Rojowski Polska, Kluczborski KK
 2.Viktor Bezsmertnyi  
Ukraina
 3.Hudayberenov RovshenTurkmenistan
 3.Volodymyr BezsmertnyiUkraina
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Nikoletta Dzióba

Polska, KK „Kontra” Łęknica

 2.Agnieszka SajdutkaPolska, AKT w Rzeszowie
 3.Hana JuráňováCzechy
 3.Tereza Kleiblová  
Czechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Piotr Dzierżanowski

Polska, IKT Włocławek

 2.Viktor Bezsmertnyi 
Ukraina
 3.Michał Pyszniak 
Polska, Lubelski KKT
 3.Volodymyr BezsmertnyiUkraina
    
 Fuku-go kobiet 
 1.Adrianna Bromek 

Polska, KK Pruszków

 2.Agnieszka SajdutkaPolska, AKT w Rzeszowie
 3.Tereza Kleiblová
Czechy
 3.Hana Venturová
Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Radosław Dykczyński

Polska, IKT Włocławek

 2.Cezary Osieł 
Polska, UKKT Janów Lubelski
 3.Michał SowaPolska, MUKS Bytom
 4.Maxim PeriteanuMołdawia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Agnieszka Sajdutka  Polska, AKT w Rzeszowie
 2.Klaudia PiórekPolska, AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Daniela RatkovichRosja
 4.Alicja ZalecińskaPolska, Kluczborski KK
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Rafał Wajda, Michał Janusz
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Zuri Bao Pessoa, Jeferson Santos Aragao, Ronaldier Nascimento Rodrigues Brazylia
 3. Volodymyr Pucha, Viktor Bezsmertnyi, Volodymyr Bezsmertnyi Ukraina
 4. Bejan Viorel, Eugeniu Bagrin, Iurie Plesco Mołdawia
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Klára Kleiblová, Martina Janušová, Zuzana Kretíková Czechy
 3. Daniela Ratkovich, Valeriia Chudnovskaia, Olga Ratkovich Rosja
 4. Maryna Iurieva, Halyna Zhuravel, Juliia Vorobtsova Ukraina
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski  Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Kirill Kuzmin, Nataliya Vyerloka Rosja
 3. Kristina Shevchenko, Dmytro Peretiatko
 Ukraina
 4. Klara Kleiblová, Lukáš Tomaník
 Czechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Jan Kłębek, Bartosz Skwarski   Polska, KKT „KOBU” Wrocław
 2. Viktor Bezsmertnyi, Volodymyr Bezsmertnyi
 Ukraina
 3. Gennadii Golubchikov, Petr Neupokoev Rosja
 4. Hudayberenov Rovshen, Durdyyev Orazmuhammet Turkmenistan
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1. Jeferson Santos Aragao, Ronaldier Nascimento Rodrigues, Jacson Gomes Pereira, Josimar Dantas da Silva Brazylia
 2. Łukasz Wójcik, Kasper Kawecki, Łukasz Radwański, Damian Stasiak Polska; KKT „KOBU” Wrocław, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Kluczborski KK, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Norbertas Motiejunas, Paulius Mackonis, Paulius Cereska, Darius Balciunas Litwa
 3. Ivan Parii, Viorel Bejan, Ianos Turcanu, Ion Cociorva Mołdawia
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Yevhen BuzinskiyUkraina
 2.Maksym GorodetskiyUkraina
 3.Paweł BarańskiPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Dominik JegorLitwa
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
 2.Natalia Wcisło
Polska, AKT Rzeszów
 3.Maggie Garrett
USA
 3.Dominika VašíčkováCzechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Mantas CibulskisLitwa
 2.Yevhen Buzinskiy
Ukraina
 3.Wiktor StaszakPolska, AKT Niepołomice
 3.Maksym Gorodetskiy
Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1.Ewa Podgórska  Polska, Łódzka AKT
 2.Justyna BarańskaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Olga Ratkovich
Rosja
 3.Iga CudziłoPolska, UKS KT Kraśnik
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Yevhen BuzinskiyUkraina
 2.Wiktor Staszak
Polska, AKT Niepołomice
 3.Pavel AlexandrovRosja
 4.Maksym Gorodetskiy 
Ukraina
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Paulina Świercz Polska, Łódzka AKT
 2.Ewa PodgórskaPolska, Łódzka AKT
 3.Klaudia MlekoPolska, Krakowski KKT
 4.Olga RatkovichRosja
    
    
  KADECI
 
 Fuku-go mężczyzn 1.Dawid Wnęk Polska, AKT Niepołomice
 2.Adam Kańczukowski Polska, Lubelski KKT
 3.Marijus  JacevičiusLitwa
 3.Martin  KáčerCzechy
    
 Fuku-go kobiet 1.Katarzyna Goch Polska, UKKT Janów Lubelski
 2.Laura JarmułPolska, Lubelski KKT
 3.Elina Araqelyan
Armenia
 3.Katarzyna ŁuszczyńskaPolska, KK „44” Łódź
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Michał Kłosek Polska, MUKS Bytom
 2.Kacper DumieńskiPolska, AKT Niepołomice
 3.Dariusz DziwulskiPolska, AZiKT Włocławek
 4.Anton Subbotin
Rosja
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Wiktoria Zachariasz  Polska, Krakowski KKT
 2.Agata KańczukowskaPolska, Lubelski KKT
 3.Katarzyna GochPolska, UKKT Janów Lubelski
 4.Zuzana  HolubcováCzechy
    
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Konrad Irzyk, Wiktor Staszak, Paweł Tomasik
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Yevhen Buzinskiy, Maksym Gorodetskiy, Anatolii Kravets Ukraina
 3. Pavel Alexandrov, Vladislav Petrenko, Anton Subbotin Rosja
 4. Mantas Cibulskis, Benas Mockus, Domantas Gabalis Litwa
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Iga Cudziło, Ewa Podgórska, Paulina Świercz  Polska; UKS KT Kraśnik, Łódzka AKT, Łódzka AKT
 2. Diana Mirochnik, Irit Vainerman, Emili Ziv
 Izrael
 3. Camila da Silva Gomes, Maria de Lurdes Silva Santana, Dalva Schevelie de Macedo e Lima Brazylia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Paweł Barański, Justyna Barańska
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Anatolii Kravets, Oleksandra LitnitskaUkraina
 3.Olga Ratkovich, Pavel AlexandrovRosja
 4.Zuzana Holubcová, Martin KáčerCzechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1.Wiktor Staszak, Paweł Tomasik
Polska, AKT Niepołomice
 2.Pavel Alexandrov, Anton SubbotinRosja
 3.Yaroslav Skibinskyi, Kyrylo KirsanovUkraina
 4.Martin Káčer, Miroslav SlezákCzechy
    

 

 


 

 

XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 6-7 października 2012 r., Łódź (Polska)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY (21 lat i starsi)
 Kumite drużynowe
 1. Łukasz Radwański, Damian Stasiak, Daniel Iwanek, Łukasz Wójcik  Polska; Kluczborski KK, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Lubelski KKT, Kluczborski KK
 2. Cleverson Santi, Vinicius Silva,  Jayme Sandall, Ricardo Buzzi Brazylia
 3. Oleksandr Reshetnyak, Roman Lukianets,  Volodymyr Agranovych, Dmytro Malyk Ukraina
 3. Oliwer Dobre, Calin Marincas,  Cornel Musat, Florin Pricob Rumunia
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Cornel Musat Rumunia
 2. Damian Stasiak Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Ricardo Buzzi Brazylia
 3. Łukasz Wójcik  Polska, Kluczborski KK
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Marta Niewczas  Polska, AKT Rzeszów
 2. Justyna Marciniak Polska, Lubelski KKT
 3. Cinzia Ceneri Włochy
 3. Jamily Farias Brazylia
    
 Ko-go kumite
 mężczyzn
 1. Mattia Bacchilega Włochy
 2. Daniel Iwanek  Polska, Lubelski KKT
 3. Kasper Kawecki Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Todd Parker Kanada
    
 Ko-go kumite
 kobiet
 1. Cinzia Ceneri  Włochy
 2. Marta Niewczas Polska, AKT Rzeszów
 3. Zera Nabiieva Ukraina
 3. Marina Evans Kanada
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Łukasz Radwański Polska, Kluczborski KK
 2. Rafał Wajda Polska, AKT Niepołomice
 3. Lee Wiseman Wielka Brytania
 3. Jean Oliveira Brazylia
    
 Fuku-go kobiet 1. Justyna Marciniak Polska, Lubelski KKT
 2. Małgorzata Baranowska Polska, Lubelski KKT
 3. Cinzia Ceneri  Włochy
 3. Walkyria Fernandes Brazylia
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda Polska, AKT Niepołomice
 2. Mirko Saffioti, Fabio Cattaneo,  Alessandro Barone Włochy
 3. Adrian Cojocaru, Alin Marinean, Calin Marincas Rumunia
 4. Roman Lukianets, Volodymyr Sidorov, Dymytro Malyk Ukraina
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Sciaira Taha, Carlotta Prete, Martina Tommasi Włochy
 2. Katarzyna Krzywańska, Anna Stachurska, Maria Depta Polska; Łódzka AKT, KK Pruszków, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Wildilayne Amarante, Lauriany Silva, Nayara Amorim Brazylia
 4. Mariya Baryshnykova, Vira Kucherenko, Olena Lunova Ukraina
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz  Polska, AKT Niepołomice
 2. Fabio Cattaneo Włochy
 3. Witold Kwieciński  Polska, Łódzka AKT
 4. Mirko Saffioti Włochy
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska Polska, Łódzka AKT
 2. Małgorzata Baranowska Polska, Lubelski KKT
 3. Vira Kucherenko Ukraina
 4. Adairca Castanhetti Brazylia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Fabio Cuscona, Marina Gaffarelli Włochy
 2. Katarzyna Krzywańska, Tomasz Jończyk Polska, Łódzka AKT
 3. Mariya Baryshnykova, Oleksandr Reshetnyak Ukraina
 4. Marina Rey, Arlen Santos Silva Brazylia
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Adrian Cojocaru, Calin Marincas Rumunia
 2. Jan Kłębek, Bartosz Skwarski Polska, KKT „KOBU” Wrocław
 3. Alessandro Baron, Fabio Cuscona Włochy
 4. Rodrigo Souza, Wender Do Amara Brazylia
    
    
 MŁODZIEŻOWCY  (18-19-20 lat)
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Piotr Dzierżanowski 
 Polska, Instytut Karate Tradycyjnego
 2. Karol Sura Polska, AKT w Rzeszowie
 3. Paulius Mackonis Litwa
 3. Dimitrije Prodic Słowenia
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Natalia Tsarova Ukraina
 2. Agnieszka Sajdutka Polska, AKT w Rzeszowie
 3. Viktoriia Levenets Ukraina
 3. Martyna Florecka Polska, Kluczborski KK
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Henryk Pepliński Polska, Kluczborski KK
 2. Oleksii Serdiuk Ukraina
 3. Dan Stuparu Rumunia
 3. Oleksandr Bystrov Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 
 1. Natalia Tsarova Ukraina
 2. Viktoriia Levenets
 Ukraina
 3. Dovile Aladaityte Litwa
 3. Roxana Stoica
 Rumunia
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Jakub Głąb, Karol Sura, Adrian Zwierzchowski   Polska; AKT w Rzeszowie, AKT w Rzeszowie, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Volodymyr Bezsmertny, Viktor Bezsmertny, Andriy Stetskov Ukraina
 3. Dalisson Conceição, Matheus Bezerra, Wandegleson Silva    
 Brazylia
 4. Matthew Yardy, Charlie Tarr, James Daniels Wielka Brytania
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka, Aleksandra Gorzka, Maria Sowa Polska; AKT w Rzeszowie, KK Pruszków, MUKS przy Z.O.S.S. STO w Bytomiu
 2. Andreea Bureschi, Ioana Dumitru, Roxana Stoica Rumunia
 3. Kristina Shevchenko, Viktoriia Levenets, Natalia Tsarova  Ukraina
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Jakub Głąb Polska, AKT w Rzeszowie
 2. Oleksii Serdiuk Ukraina
 3. Dan Stuparu Rumunia
 4. Lucas Huy 
 Brazylia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Camelia Valceanu   
 Rumunia
 2. Agnieszka Sajdutka Polska, AKT w Rzeszowie
 3. Aleksandra Gorzka
 Polska, KK Pruszków
 4. Natalia Tsarova Ukraina
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Agnieszka Sajdutka, Mateusz Szelągowski
 Polska; AKT w Rzeszowie, Lubelski KKT
 2. Kristina Shevchenko, Dymytro Peretiatko Ukraina
 3. Dan Stuparu, Camelia Valceanu  Rumunia
 4. Letícia Bastos, Rodrigo Alcantara Brazylia
       
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Jan Pieczka, Adrian Zwierzchowski Polska; KKS „Kachi” Łódź, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Dalisson Conceição, Diego Monteiro Brazylia
 3. Richard Heger, Tomas Ventura
 Czechy
 4. Florin Dumitrescu, Dan Stuparu  Rumunia
    
 JUNIORZY (16-17 lat)
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Kamil Handiuk  Polska, Zamojski KKT
 2. Marc Crecan Rumunia
 3. Vladyslav Kolomiets Ukraina
 3. Michał Pyszniak Polska, Lubelski KKT
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.

 Klaudia Piórek

 Polska, AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Adrianna Bromek 
 Polska, KK Pruszków
 3. Tereza Kleiblova Czechy
 3. Tetiana Klunichenko Ukraina
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Lucas Costa Brazylia
 2. Bartosz Leśko   Polska, KKT Gdynia
 3. Vinicius    Edoardo Brazylia
 3. Vladyslav Kolomiets Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1. Anna Maria Liontescu   Rumunia
 2. Ioana Dumitru Rumunia
 3. Gabriela Nowak Polska, AKT Niepołomice
 3. Alicja Zalecińska Polska, Kluczborski KK
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Lucas Erbano, Luckas Costa, Jesse Tocantins Brazylia
 2. Radosław Dykczyński, Konrad Kardas, Michał Sowa  
 Polska; Instytut Karate Tradycyjnego, KS „Pszczółka” KT Wieluń, MUKS przy ZOSS STO w Bytomiu
 3. Ihor Bulavin, Vladislav Kolomiets, Igor Nesterov  Ukraina
 4. Daniel Epure, Spiru Ionescu, Horatiu Lixandru  Rumunia
                   
 
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Maria Magdalena Mielnik, Gabriela Nowak, Julia Rózga Polska; Kościerski Klub Karate-do „Seiunchin”, AKT Niepołomice, KK „44” Łódź
 2. Daria Korsun, Ievgeniia Iantsevych, Tetiana Klunichenko Ukraina
 3. Pelageya Glushko, Daniela Ratkovich, Olga Ratkovich 
 Rosja
 4. Océane Couffin, Elodie Muller, Joséphine Sukno Francja
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Marc Crecan  Rumunia
 2. Ihor Bulavin Ukraina
 3. Radosław Dykczyński
 Polska, IKT Włocławek
 4. Mihajlo Beric Serbia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Anna Maria Liontescu Rumunia
 2. Maria Magdalena Mielnik Polska, Kościerski Klub Karate-do „Seiunchin”
 3. Amanda Gussao Brazylia
 4. Julia Rózga
 Polska, KK „44” Łódź
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Artur Łój, Sandra Sobczyńska           
 Polska, Tomaszowski KKT
 2. Ievgeniia Iantsevych, Serhii Yelisavetskyi Ukraina
 3. Amanda Gussão, Lucas Erbano Brazylia
 4. Mihailo Beric, Aleksandra Bojovic Serbia
          
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Luckas Costa, Jesse Tacantis Brazylia
 2. Artur Łój, Sebastian Skiba Polska, Tomaszowski KKT
 3. Vladyslav Kolomiets, Igor Nesterov Ukraina
 4. Ali Atahanov, Rovshen Hudayberenov Turkmenistan
    
  KADECI (14-15 lat)
 
 Fuku-go mężczyzn 1. Damian Falkowski  Polska, KK Pruszków
 2. Łukasz Mazur
 Polska, MUKS przy ZOSS STO w Bytomiu
 3. Lixandru Horatiu
 Rumunia
 3. Yevhen Buzinskiy
 Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1. Klaudia Mleko Polska, AKT Niepołomice
 2. Iga Cudziło Polska, UKS KT Kraśnik
 3. Valeriya    Penyashkina Ukraina
 3. Ioana Ursulescu Rumunia
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Yevhen Buzinskiy, Andriy Zhylko, Maksym Gorodetskiy Ukraina
 2. Michał Granat, Łukasz Mazur, Wiktor Staszak Polska; Lubelski KKT, MUKS przy ZOSS STO w Bytomiu, AKT Niepołomice
 3. Ionut Trupina, Alexandru Lupescu, Vlad Croitoru Rumunia
 4. Catalin Grecu, Julien Nguyen, Mohammed Sehibi
 Francja
                 
 
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Anna Kuśnierz, Klaudia Mleko, Magdalena Tor Polska; MUKS przy ZOSS STO w Bytomiu, AKT Niepołomice, Tomaszowski KKT
 2. Valeriya Penyashkina, Dariya Shvydka, Oleksandra Litnitska    
 Ukraina
 3. Greta Jankauskaite, Austeja Tunaityte, Gabija Tunaityte
 Litwa
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Yavhen Bizinskiy Ukraina
 2. Lixandru Horatiu Rumunia
 3. Wiktor Staszak Polska, AKT Niepołomice
 4. Michał Granat
 Polska, Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Manca Urh Słowenia
 2. Magdalena Tor 
 Polska, Tomaszowski KKT
 3. Isabela Okiishi
 Brazylia
 4. Ana Coletti
 Brazylia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1. Magdalena Tor, Beniamin Kozyra  Polska, Tomaszowski KKT
 2. Pavel Alexandrov, Olga Ratkovich Rosja
 3. Oleksandra litnitska, Yevhen Buzinskiy  
 Ukraina
 4. Joséphine Sukno, Catalin Grecu Francja
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Yevhen Buzinskiy, Andriy Zhylko Ukraina
 2. Michał Granat, Bartosz Pyszniak Polska, Lubelski KKT
 3. Ionut Trupina, Alexandru Lupescu   
 Rumunia
 4. Viktor Davkov, Ognen Tasevski Macedonia
    

 

 


 

 

XV Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym – 12-13 listopada 2010 r., Curitiba (Brazylia)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnicy Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1.Vira Kucherenko
Ukraina
 2.Sciaira TahaWłochy
 3.Carlotta PreteWłochy
 4.Małgorzata BaranowskaPolska, Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Roberto Mariana
Włochy
 2.Pawel Janusz Polska, MKS „Spartakus” Niepołomice
 3.Mirko SaffiotiWłochy
 4.Witold Kwiecinski Polska, AKK Łódź
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1.Carlotta Prete, Sciaira Taha, Stefania Galeone
Włochy
 2.Małgorzata Baranowska, Barbara Marciniak, Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
 3.Lelia Baista Pinto, Giordana De Souza, Adairce Castanheti
Brazylia
 4.Manona Danciu, Cristina Gustoiu, Corina Tanasescu
Rumunia
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Fabio Cattaneo, Roberti Mariani, Mirko Saffioti
Włochy
 2.Michał Janusz, Paweł Janusz, Rafał Wajda Polska, MKS „Spartakus” Niepołomice
 3.Matei Tiberiu, Robert Miclea, Romeo Trandafir
Rumunia
 4.Ricardo Luis Buzzi, Vinicius Santana Pinto, Wladimir Zanca
Brazylia
    
 Fuku-go
kobiet
 1.Marina EvansKanada
 2.Vira Kucherenko Ukraina
 3.Lare SimonaRumunia
 3.Augustina ScartasciniArgentyna
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Leone Matteo
Włochy
 2.Fabio CusconaWłochy
 3.Rodrigo Lucio SouzaBrazylia
 3.Taichiro KajimaUSA
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1.Lare SimonaRumunia
 2.Shiri Rinat
Izrael
 3.Ceneri CinziaWłochy
 3.Marina GaffarelliWłochy
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Daniel Iwanek
Polska, Lubelski KKT
 2.Volodymiyr SidoravUkraina
 3.Michael TchozewskiKanada
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.Marina Gaffarelli, Fabio Cuscona
Włochy
 2.Maria Depta, Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Adairce Castanheti, Rodrigo Lucio Souza
Brazylia
 4.Manona Danciu, Robert Miclea
Rumunia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Alessandro Barone, Mirko Saffioti
Włochy
 2.Adrian Cojocaru, Romeo Trandafir
Rumunia
 3.Tomasz Jończyk, Bartosz Skwarski Polska; AKK Łódź, Lubelski KKT
 4.Ruyter Costa Almeida, Andre Michelin
Brazylia
    
 Kumite drużynowe 1.Ricardo Luis Buzzi, Vinicius Santana Pinto, Thiago Lima Antonio, Vinicius Moreno
Brazylia
 2.Mattia Bacchilega, Marco Bacchilega, Matteo Leone, Luce Babio
Włochy
 3.Bartosz Chyrek, Daniel Iwanek, Damian Tomasik, Łukasz Wójcik
Polska; Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego, Lubelski KKT, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Kluczborski KK

 

 

XIV Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym - 11-12 października 2008 r., Wilno (Litwa)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnicy Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska Polska, AKK Łódź
 2. Michelle Critch  Kanada
 3. Mariya Baryshnykova  Ukraina
 4. Nataliya Vyerloka  Ukraina
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Nazario Moffa  Włochy
 2. Mirko Saffioti Włochy
 3. Robert Miclea Rumunia
 4. Paweł Janusz Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Manona Danciu, Cristina Gustoiu, Corina Tanasescu Rumunia
 2. Alessandra Caruso, Chiara Polello, Carlotta Prete Włochy
 3. Katarzyna Krzywańska, Anna Stachurska, Anna Kulczyńska Polska; AKK Łódź, KK Pruszków, Toruński KKT "Kumade"
 4. Mariya Baryshnykova, Iryna Kokurina, Veronika Paziuk Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Fabio Cattaneo, Roberto Mariani, Mirko Saffioti Włochy
 2. Robert Miclea, Tiberiu Matei, Romeo Trandafir Rumunia
 3. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda  Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Vladimir Zanca, Ricardo Buzzi, Vinicius Pinto Brazylia
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Mariya Baryshnykova  Ukraina
 2. Kristina Kaceviciute  Litwa
 3. Ilaria Rigoldi  Włochy
 3. Cornelia Nae  Rumunia
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1.  Daniel Iwanek Polska, Lubelski KKT
 2. Piotr Kulczyński  Polska, AKK Łódź
 3. Laimonas Niuniava  Litwa
 3. Rytis Bublevicius  Litwa
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1. Marta Niewczas Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Justyna Marciniak   Polska, Lubelski KKT
 3. Natalija Artiomova  Litwa
 3. Roxana Ratiu  Rumunia
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Matteo Leone Włochy
 2. Bartosz Chyrek  Polska, KK Gdynia
 3. Eduard Popescu  Moldawia
 3. Simon Bors  Mołdawia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Manona Danciu, Robert Miclea Rumunia
 2. Ilaria Rigoldi, Andrea Gasparetti Włochy
 3. Adairce Castanhetti, Rodrigo Souza Brazylia
 4. Aleksandra Dec, Damian Karwacki Polska, AKK Łódź
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Adrian Cojocaru, Romeo Trandafir Rumunia
 2. Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak  Polska, Lubelski KKT
 3. Matteo Leone, Nazario Moffa Włochy
 4. Rodrigo Souza, Igor Mendonca Brazylia
    
 Kumite drużynowe 1. Marco Bacchilega, Stefano De Bartolomeo, Matteo Leone, Cristian Zanovello Włochy
 2. Bartosz Chyrek, Damian Tomasik, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik Polska; KK Gdynia, TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki, Kluczborski KK, Kluczborski KK
 3. Rytis Bublevicius, Laimonas Niuniava, Darius Balciunas, Giedrus Svetkauskas Litwa
 3. Andreas Hoheneder, Simon Eisenmann, Christian Eisenmann, Bjorn Rudolf Niemcy

 

 

XIII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym - 7-8 października 2006 r., Saskatoon (Kanada)

wydrukuj listę wyników

 

KonkurencjaMiejsceZawodnicyKraj
Kata indywidualne
kobiet
1.Simona PellegrinelliWłochy
2.Cristina Restelli Włochy
3.Michelle Critch Kanada
4.Vera Kucherenko Ukraina
    
Kata indywidualne
mężczyzn
1.Nazarro Moffa  Włochy
2.Marcos Moron  Peru
3.Robert Miclea  Rumunia
4.Paweł Janusz  Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
    
Kata drużynowe
kobiet
1. Włochy
2. Rumunia
3.Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Barbara Marciniak Polska; AKK Łódź, AKK Łódź, Lubelski KKT
4. Brazylia
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Marta Niewczas Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Vera Kucherenko Ukraina
 3. Kristina Kaceviciute Litwa
 3. Cornelia Radu Rumunia 
    
Kata drużynowe
mężczyzn
1. Rumunia
2. Włochy
3.Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer Polska, AKK Łódź
4. Brazylia
   
    
Fuku-go
mężczyzn
1.Cornel Musat Rumunia
2.Dejan Nedev Macedonia
3.Piotr Kulczyński Polska, AKK Łódź
3.Luis Ocampo USA
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
1. Włochy
2. Rumunia
3. Brazylia
4.Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński Polska, AKK Łódź
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.      Włochy
 2.Krystian Grzejszczak, Michał Wroński      Polska, Łódzki KKT
 3.  Rumunia
 4.  Brazylia
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1. Marta Niewczas     Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Natalia Vierloka      Ukraina
 3. Ramona Muller      Niemcy
 3. Holly Graham      Kanada
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn

 1. Justo Gomez      Argentyna
 2. Marco Bacchilega      Włochy
 3. Seth Rosendhal      USA
 3. Cornel Musat      Rumunia
    
 Kumite drużynowe 1.  Brazylia
 2.  Włochy
 3. Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik Polska; KK Gdynia, SK "Nidan" Zielona Góra, Kluczborski KK, Kluczborski KK
 3.  Niemcy

 

 

XII Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF 8-9 października 2004 r., Davos (Szwajcaria)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Yuri Shirai  Włochy
 2. Katarzyna Krzywańska  Polska, AKK Łódź
 3. Anna Medvedeva  Ukraina
 4. Adairce Castanhetti  Brazylia
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Marcos Moron  Peru
 2. Nazario Moffa  Włochy
 3. Paweł Janusz  Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Robert Miclea  Rumunia
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Alessandra Caruso, Chiara Polello, Yuri Shirai Włochy
 2. Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Katarzyna Krzywanska  Polska, AKK Łódź
 3. Manona Danciu, Monika Ferenczi, Irina Simirad Rumunia
 4. Viktoriya Afendikova, Vera Kucherenko, Anna Medvedeva  Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Roberto Mariani, Nazario Moffa, Mirko Saffioti  Włochy
 2. Vladimir Zanca, Ricardo Luis Buzzi, Vinicius Pinto Brazylia
 3. Antonio Lopes, Jose Oliveira, Marco Silva Portugalia
 4. Florin Dorobantu, Iulian Patrascu, Romeo Trandafir  Rumunia
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Viktoriya Afendikova  Ukraina
 2. Marta Niewczas  Polska, AKT Rzeszów
 3. Simona Canzanelli  Włochy
 3. Kathrin Hubatsch  Niemcy
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Cornel Musat Rumunia
 2. Toufik Saoud  Francja
 3. Ricardo Luis Buzzi  Brazylia
 3. Vladimir Pucha  Ukraina
    
 Kumite drużynowe 1. Vladimir Zanca, Ricardo Luis Buzzi, Clouis Ravagnani, Vinicius Pinto  Brazylia
 2. Carlo Casarini, Stefano De Bartolomeo, Matteo Leone, Cristian Zanovello Włochy
 3. Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Bartosz Chyrek, Michał Racki Polska; Kluczborski KK, Kluczborski KK, KK Gdynia, TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Tiago Lima, Joao Oliveira, Ricardo Rodrigues, Luis Silva  Portugalia
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Critch Michelle Kanada
 2. Vera Kucherenko  Ukraina
 3. Anna Kulczyńska  Polska, AKK Łódź
 3. Radu Cornelia  Rumunia
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Silvio Campari Włochy
 2. Rytis Bublevicius  Litwa
 3. Vladimir Pucha  Ukraina
 3. Holger Theusner  Niemcy
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Irina Simirad, Robert Miclea  Rumunia
 2. Yuri Shirai, Silvio Campari  Włochy
 3. Caroline Figueiredo, Rodrigo De Souza  Brazylia
 4.  Maja Ostrowska, Marcin Kotas Polska; CPSiR "Dragon" Poddębice, SKS "Nidan" Zielona Góra
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Silvio Campari, Nazario Moffa  Włochy
 2. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński  Polska, Łódzki KKT
 3. Luis Ocampo, Robert Solonynka USA
 4. Florin Dorobantu, Iulian Patrascu  Rumunia

 

 

XI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym - 12-13 października 2002 r., Belgrad (Jugosławia)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1.  Simona Pellegrinelli  Włochy
 2. Katarzyna Krzywańska  Polska, AKK Łódź
 3. Irina Simirad  Rumunia
 4. Ana Medvedeva  Ukraina
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Markos Moron     Peru
 2. Toru Kellam  USA
 3. Roberto Mariani  Włochy
 4. Andrey Mirshavka  Ukraina
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Tanja Sili  Jugosławia
 2. Viktoriya Afendikova  Ukraina
 3. Marta Niewczas  Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Delilah Goncalves  Portugalia
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Ricardo Buzzi  Brazylia
 2. Cornel Musat  Rumunia
 3. Justo Gomez  Argentyna
 3. Vladimir Pucha  Ukraina
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Katarzyna Łuczak  Polska, AKK Łódź
 2. Vera Kucherenko  Ukraina
 3. Ramona Mueller  Niemcy
 3. Evangelia Lagoudaki  Grecja
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Igor Miladinovic  Jugosławia
 2. Justo Gomes  Argentyna
 3. Cornel Musat  Rumunia
 3. Silvio Campari  Włochy
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Simona Pellegrinelli, Cristina Belotti, Olga Bertolotti  Włochy
 2. Ionete Gabriela, Simirad Irina, Ferenczi Monika Rumunia
 3. Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta  Polska, AKK Łódź
 4. Viktoriya Afendikova, Anna Medvedyeva, Vera Kucherenko Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Roberto Mariani, Nazario Moffa, Nirko Saffioti  Włochy
 2. Damian Karwacki, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny  Polska; AKK Łódź, Stołeczny KK CPS Polska, KKT "Orzeł" Poznań
 3. Rodrigo Souza, Harwey Wolfneto, Vinicius Pinto Brazylia
 4. David Aldino, Indra Saputra, Rano Gustiano Indonezja
    
 Kumite drużynowe 1. Michele Romano, Matteo Leone, Stefano De Bartolomeo, Carlo Casarini  Włochy
 2. Blagojce Andreevski, Aljosa Nedev, Dejan Nedev, Selim Saiti  Macedonia
 3. Jacek Dumka, Radosław Olczyk, Jerzy Szcząchor, Łukasz Wójcik Polska; TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki, TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki, KK Pruszków, Kluczborski KK
 3. Vladimir Pucha, Roman Lukyanets, Andrey Mirshavka, Armen Akopyan  Ukraina
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Silvio Campari, Jury Shirai Włochy
 2. Robert Miclea, Irina Simirad Rumunia
 3. Maja Ostrowska, Mariusz Lewandowski  Polska; CPSiP "Dragon" Poddębice, AKK Łódź
 4. Rodrigo Souza, Caroline Figueiredo Brazylia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Silvio Campari, Carlo Casarini  Włochy
 2. Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski  Polska; CPSiP "Dragon" Poddębice, AKK Łódź
 3. Constantin Radu, Iulian Patrascu  Rumunia
 4. Rodrigo Souza, Harwey Wolfneto  Brazylia