Mistrzostwa Polski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015

wydrukuj listę wyników

 

 KomkurencjaMiejsce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Województwo
      
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015 - strefa A, 18 kwietnia 2015 r., Zgierz
      
  Kata indywidualne
chłopców 9-7 kyu
 1. Mikołaj Wolniak
 2002 UKS KT „Orzeł” Września Wielkopolskie
 2. Dominik Kotliński 2003 Ozorkowski Klub Karate Łódzkie
 3. Julian Wolarski 2003 UKS KT „Orzeł” Września Wielkopolskie
 4. Adam Chudy 2002 UKS KT „Orzeł” Września Wielkopolskie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 9-7 kyu
 1. Gabriela Górecka 2003 UKS KT „Orzeł” Września Wielkopolskie
 2. Karolina Malarska 2003 TS „Sokół”  Aleksandrów Łódzki Łódzkie
 3. Natalia Szuba 2003 AKT „Samuraj” Gniezno Wielkopolskie
 4. Wiktoria Fałek  2003 UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim Łódzkie
      
 Kata indywidualne
chłopców 6-4 kyu
 1. Jakub Felchner
 2003 Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego Łódzkie
 2. Jakub Zbierski 2002 AKT „Samuraj” Gniezno Wielkopolskie
 3. Miłosz Wysmułek 2003 Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego Łódzkie
 4. Paweł Kmieć 2002 Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego Łódzkie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 6-4 kyu
 1. Berenika Serwatka
 2003 Klub Karate „44” Łódź Łódzkie
 2. Marta Kopytowska 2002 Klub Karate „44” Łódź Łódzkie
 3. Nikola Wirowska 2003 Klub Karate „44” Łódź Łódzkie
 4. Julia Zbierska 2002 AKT „Samuraj” Gniezno Wielkopolskie
      
 Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
 1. Patryk Szymański
 2002 Klub Karate „44” Łódź Łódzkie
 2. Bartłomiej Borowski 2003 TS „Sokół”  Aleksandrów Łódzki Łódzkie
 3. Adrian Sudak 2002 KK Shotokan „Kachi”  Łódź Łódzkie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
 1. Sara Popek
 2003 Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego Łódzkie
 2. Aleksandra Michalak 2003 Bushi – Aleksandrów Łódzki Łódzkie
 3. Monika Czupryńska 2002 Ośrodek Japońskich Sztuk Walki – Łódź Łódzkie
      
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015 - strefa B, 25 kwietnia 2015 r., Brzozówka (k. Torunia)
      
 Kata indywidualne
chłopców 9-7 kyu
 1.Jakub Jabłoński
2003
AKKT ToruńKujawsko-Pomorskie
 2.Antoni Strugała2002
AKT KoszalinZachodniopomorskie
 3.Maciej Bielawski2002
TKKT „Kumade“ ToruńKujawsko-Pomorskie
 4.Jakub Hopke2003
AKKT ToruńKujawsko-Pomorskie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 9-7 kyu
 1.Anastazja Kaczorowska
2002
AKT KoszalinZachodniopomorskie
 2.Agnieszka Niewiarowska2003
UKS SP 35 Pomerania - SzczecinZachodniopomorskie
 3.Wiktoria Sobczak2003
AKT KoszalinZachodniopomorskie
 4.Martyna Redlich2003
AKT KoszalinZachodniopomorskie
      
 Kata indywidualne
chłopców 6-4 kyu
 1.Mateusz Prondziński
2002
KKT „Kuro-Obi“ GdańskPomorskie
 2.Adam Nierobisz2003
AZiKT WłocławekKujawsko-Pomorskie
 3.Rafał Krosnowski2002
Włocławski KKTKujawsko-Pomorskie
 4.Jakub Górski2003
KKT KowalKujawsko-Pomorskie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 6-4 kyu
 1.Zuzanna Smardzewska
2002
Włocławski KKTKujawsko-Pomorskie
 2.Zuzanna Pawłowicz2002
Włocławski KKTKujawsko-Pomorskie
 3.Patrycja Niewiadomska2003
TKKT „Kumade“ ToruńKujawsko-Pomorskie
 4.Karolina Witbrodt2003
KK WejherowoPomorskie
      
 Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
 1.Eryk Rajczuk
2002
AZiKT WłocławekKujawsko-Pomorskie
 2.Oskar Osowski2002
AKKT ToruńKujawsko-Pomorskie
 3.Dorian Gierszewski2002
Kościerski Klub Karate-do „Seiunchin“Pomorskie
 4.Dawid Gralak2002
AZiKT WłocławekKujawsko-Pomorskie
      
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015 - strefa D, 13 czerwca 2015 r., Bytom
      
 Kata indywidualne
chłopców 9-7 kyu
 1. Karol Piotrowski  AKT Niepołomice Małopolskie
 2. Jakub Cwajda  Krakowski KKT Małopolskie
 3. Michał Krukowski
  CKT Wrocław Dolnośląskie
 4. Tomasz Wiczok  MUKS Bytom Śląskie
      
  Kata indywidualne
dziewcząt 9-7 kyu
 1. Małgorzata Cieślak  Krakowski KKT Małopolskie
 2. Sabina Miętka  Krakowski KKT Małopolskie
 3. Julia Pfeifer 
  MUKS Bytom Śląskie
 4. Amelia Korzeniewska  MUKS Bytom Śląskie
      
 Kata indywidualne
chłopców 6-4 kyu
 1. Dawid Gryzik  MUKS Bytom Śląskie
 2. Bartosz Kozioł  Krakowski KKT Małopolskie
 3. Leon Chłopicki  Krakowski KKT Małopolskie
 4. Patryk Ziętek  MUKS Bytom Śląskie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 6-4 kyu
 1. Natalia Firlit
  Krakowski KKT Małopolskie
 2. Martyna Grajcar  KK „Kontra” Łęknica Lubuskie
 3. Weronika Gałka  
  KKT „KOBU” Wrocław Dolnośląskie
 4. Joanna Kulig  Głuchołaski KKT Opolskie
      
 Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
 1. Grzegorz Glica
  Krakowski KKT Małopolskie
 2. Arkadiusz Wilkosz  Krakowski KKT Małopolskie
 3. Bartłomiej Chojancki  Krakowski KKT Małopolskie
 4. Jakub Kancerek 
  MUKS Bytom Śląskie
      
 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2015 - strefa C, 26 września 2015 r., Pruszków
      
 Kata indywidualne
chłopców 9-7 kyu
 1. Marcin Szafrański  Lubelski KKT Lubelskie
 2. Jakub Żukowski   KK Pruszków Mazowieckie
      
 Kata indywidualne
chłopców 6-4 kyu
 1. Piotr Sobczyński  Tomaszowski KKT Lubelskie
 2. Krzysztof Turczyk   KK Pruszków Mazowieckie
 3. Jakub Łucki  UKKT „Praga-Południe” Warszawa
 Mazowieckie
 4. Piotr Kaczyński  KK Pruszków Mazowieckie
      
 Kata indywidualne
dziewcząt 6-4 kyu
 1. Julia Polak  Lubelski KKT Lubelskie
 2. Wiktoria Pańczyk  Zamojski KKT Lubelskie
 3. Małgorzata Szwarc  UKKT „Praga-Południe” Warszawa Mazowieckie
 4. Natalia Sokulska   UKKT „Praga-Południe” Warszawa Mazowieckie
      
Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
 1. Marcin Kalmus
  UKKT „Praga-Południe” Warszawa Mazowieckie
 2. Michał Maślak  UKKT „Praga-Południe” Warszawa Mazowieckie
 3. Szymon Różański  Biłgorajski KKT Lubelskie
 4. Mateusz Pilipczuk  Zamojski KKT Lubelskie
      
  Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
 1. Kasia Szewczuk  Lubelski KKT Lubelskie
 2. Urszula Mnich  AKT Rzeszów Podkarpackie
 3. Blanka Mysiorek  KK Pruszków Mazowieckie