Mistrzostwa Europy ME seniorów

XXXII Mistrzostwa Europy WTKF w Karate Tradycyjnym - 17-18 października 2015 r., Wilno (Litwa)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Damian PawlikPolska, KK Pruszków
 3.Kornieiev VadymUkraina
 3.Łukasz RadwańskiPolska, Kluczborski KK
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
 2.Maria DeptaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Kathrin Hubatsch
Niemcy
 3.Ewelina PańczykPolska, Lubelski KKT
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Łukasz RadwańskiPolska, Kluczborski KK
 2.Narek IskandaryanArmenia
 3.Jakub Štěpán
Czechy
 3.Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
 Fuku-go kobiet 1.Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
 2.Małgorzata ZabrockaPolska, KK Wejherowo
 3.Maria DeptaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Anna MachtylskaWielka Brytania
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Witold Kwieciński
Polska, Łódzka AKT
 2.Paweł JanuszPolska, AKT Niepołomice
 3.Jakub GłąbPolska, Lubelski KKT
 4.Narek IskandaryanArmenia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Aleksandra GorzkaPolska, KK Pruszków
 2.Małgorzata ZabrockaPolska, KK Wejherowo
 3.Katrin KargboPolska, AKT Niepołomice
 4.Shani ZukermanIzrael
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Dawid RojowskiPolska, Kluczborski KK
 2.Konrad Kardas
Polska, KS „Pszczółka” Wieluń
 3.Paweł TomasikPolska, AKT Niepołomice
 3.Jan Heger
Czechy
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Alicja Zalecińska Polska, Kluczborski KK
 2.Roksana SadowskaPolska, Toruński KKT „Kumade”
 3.Konstancija Ambrazaitė
Litwa
 3.Adrianna BromekPolska, KK Pruszków
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Buzinskiy Yevhen  Ukraina
 2.Miroslav SlezákCzechy
 3.Paweł TomasikPolska, AKT Niepołomice
 3.Gorodetskiy MaksymUkraina
    
 Fuku-go kobiet 
 1.Klaudia MlekoPolska, Krakowski KKT
 2.Klaudia PiórekPolska, AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Gabriela Nowak  
Polska, AKT Niepołomice
 3.Tereza KleiblováCzechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Krzysztof Buczek
Polska, Krakowski KKT
 2.Michał SowaPolska, MUKS Bytom
 3.Buzinskiy YevhenUkraina
 4.Radosław Dykczyński
Polska, IKT Włocławek
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Klaudia Piórek

Polska, AKT „Samuraj” Gniezno

 2.Alicja ZalecińskaPolska, Kluczborski KK
 3.Klaudia MlekoPolska, Krakowski KKT
 4.Yantsevych YevheniiaUkraina
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1.Michał Janusz, Paweł Janusz, Konrad Irzyk
Polska, AKT Niepołomice
 2.Buzinskiy, Bezsmertnyi, BezsmertnyiUkraina
 3.Heger, Heger, VenturaCzechy
 4.Motiejūnas, Akimov, TursaLitwa
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał
Polska, AKT Niepołomice
 2.Janušová, Kretíková, KleiblováCzechy
 3.Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia
Rosja
 4.Iurieva, Zhuravel, UtkinaUkraina
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Maria Depta, Adrian Zwierzchowski
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Reshetniak, ShevchenkoUkraina
 3.Motiejūnas, BaltrušaitytėLitwa
 4.Kleiblová, SlezákCzechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1.Bezsmertnyi, Bezsmertnyi Ukraina
 2.Jakub Matuszewicz, Kamil Ochocki Polska, KK „44” Łódź
 3.Heger, SlezákCzechy
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1.

Kasper Kawecki, Jan Kłębek, Dawid Rojowski, Maciej Szcząchor

Polska;TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, KKT Polkowice-Lubin, Kluczborski KK, KK Pruszków
 2.Heger, Štěpán, Slíva, ŘíhaCzechy
 3.Kuzmenko, Kornieiev, ReshetniakUkraina
 3.Ambrazas, Mackonis, Balčiūnas, ČereškaLitwa
    
 Kumite drużynowe
 kobiet
 1.Maria Depta, Justyna Marciniak, Agnieszka Sajdutka, Małgorzata Zabrocka
 Polska; TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Lubelski KKT, AKT Rzeszów, KK Wejherowo
 2.Kleiblová, Juráňová, Venturová, Petřeková
 Czechy
 3.Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia, Tsareva Rosja
 3.Baltrušaitytė, Kvedytė, Ambrazaitė, Versocka Litwa
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Adrian Kowalski
Polska, Głuchołaski KKT
 2.Patryk MoszczyńskiPolska, KKS „Kachi” Łódź
 3.Pavel Alexandrov
Rosja
 3.Mikołaj KuśmierczykPolska, UKS KT Kraśnik
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Peniashkina ValeriiaUkraina
 2.Katarzyna GochPolska, Lubelski KKT
 3. Ewa PodgórskaPolska, Łódzka AKT
 3.Veronika KřivákováCzechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Wiktor Staszak  Polska, AKT Niepołomice
 2.Krystian Borowski
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Mikhayil Mkhitaryan
Armenia
 3.Michał KłosekPolska, MUKS Bytom
    
 Fuku-go kobiet 1.Katarzyna Goch
Polska, Lubelski KKT
 2.Peniashkina ValeriiaUkraina
 3.Litnitska Oleksandra
Ukraina
 3.Ewa PodgórskaPolska, Łódzka AKT
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Mateusz Lekan  Polska, Biłgorajski KKT
 2.Pavel AlexandrovRosja
 3.Michał KłosekPolska, MUKS Bytom
 4.Mikhayil MkhitaryanArmenia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Paulina ŚwierczPolska, Łódzka AKT
 2.Natalia WcisłoPolska, AKT Rzeszów
 3.Katarzyna GochPolska, Lubelski KKT
 4.Dominika VašíčkováCzechy
    
  KADECI
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Petelchuk Vitalii Ukraina
 2.Zhukovskyi OleksandrUkraina
 3.Vladislav PetrenkoRosja
 3.Gediminas KaveckasLitwa
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Matylda JaszczakPolska, KK „44” Łódź
 2.Daina Skardziute
Litwa
 3.Julia BittnerPolska, MUKS Bytom
 3.Barbara MroziewiczPolska, UKKT Praga-Południe
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Patryk Jarosz
Polska, Biłgorajski KKT
 2.Kacper Pańko
Polska, Roztoczański KKT
 3.Wojciech KukiełkaPolska, Biłgorajski KKT
 3.Martin KáčerCzechy
    
 Fuku-go kobiet 1.Agata Kańczukowska
Polska, Lubelski KKT
 2.Agata Kalinowska
Polska, Dolnośląska AK Wrocław
 3. Shevchenko KhrystynaUkraina
 3.Julia Wróbel
Polska, UKKT Praga-Południe
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Antoni WojtysiakPolska, Łódzka AKT
 2.Dariusz DziwulskiPolska, AZiKT Włocławek
 3.Sergey ChernyshovRosja
 4.Dawid KrupaPolska, Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Wiktoria ZachariaszPolska, Krakowski KKT
 2.Anna RaduckaPolska, KK „44” Łódź
 3.Agata KańczukowskaPolska, Lubelski KKT
 4.Zuzana HolubcováCzechy
    
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1.Kacper Dumieńsk, Wiktor Staszak, Dawid Wnęk         Polska, AKT Niepołomice
 2.Chernyshov, Petrenko, AlexandrovRosja
 3.Saukh, Kryvonosov, PereymaUkraina
 4.Šinkūnas, Jonavičius, KazokasLitwa
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Ewa Podgórska, Paulina Świercz, Karolina AdamczykPolska, Łódzka AKT
 2.Holubcová, Bělíčková, VašíčkováCzechy
 3.Litnitska, Peniashkina, ShevchenkoUkraina
 4.Gutauskaite, Levickyte, PeledaiteLitwa
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Harkusha, ShevchenkoUkraina
 2.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki
Polska, KK „44” Łódź
 3.Holubcová, KáčerCzechy
 4.Peledaite, ŠinkūnasLitwa
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
1.
Chernyshov, PetrenkoRosja
2.
Kacper Dumieńsk, Dawid Wnęk Polska, AKT Niepołomice
3.
Saukh, PetelchukUkraina