Mistrzostwa Europy ME młodzieżowców, juniorów i kadetów

XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym - 7-8 grudnia 2013 r., Praga (Czechy)

wydrukuj listę wyników

 

Konkurencja

Miejsce 

Zawodnik 

Kraj 

    
 Młodzieżowcy   
 Kata indywidualne
kobiet

1.

 Aleksandra Gorzka  Polska, KK Pruszków
2.
 Agnieszka Sajdutka
 Polska, AKT w Rzeszowie
3.
 Kristina Shevchenko Ukraina
4.
 Hana Juranova Czechy
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
1.
 Jakub Głąb
 Polska, AKT w Rzeszowie
2.
 Gennady Golubchikov Rosja
3.
 Denis Balinskis Litwa
4. Noam Degani Izrael
    
 Kata drużynowe
kobiet
1.
 Aleksandra Gorzka, Gabriela Nowak, Agnieszka Sajdutka   Polska; KK Pruszków, AKT Niepołomice, AKT w Rzeszowie
2.
 Tereza Kleiblova, Hana Juranova, Hana Venturova Czechy
3.
 Tetiana Klunichenko, Viktoriia Levenets, Yevheniia Yantsevych  Ukraina
4.
 Ugne Kvedyte, Juste Baltrusaityte, Dominika Veresocka
 Litwa
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
1.
 Jakub Głąb, Mateusz Szelągowski, Adrian Zwierzchowski Polska; AKT w Rzeszowie, Lubelski KKT, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2.
 Volodymyr Bezsmertnyi, Viktor Bezsmertnyi, Andrii Stetskov  Ukraina
3.
 Lukas Zizas, Eryk Tatol, Sarunas Guobis  Litwa
4.
 Richard Heger, Tomas Ventura, Lukas Tomanik Czechy
    
 Fuku-go
kobiet
1.
 Aleksandra Gorzka Polska, KK Pruszków
2.
 Agnieszka Sajdutka Polska, AKT w Rzeszowie
3.
 Viktoriia Levenets   Ukraina
3.
 Juste Baltrusaityte Litwa
    
 Fuku-go
mężczyzn
1.
 Volodymyr Bezsmertnyi  Ukraina
2.
 Jakub Głąb Polska, AKT w Rzeszowie
3.
 Tomasz Konieczny Polska, KK Gdynia
3.
 Narek Mamikonyan Armenia
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

1.
 Agnieszka Sajdutka, Mateusz Szelągowski  Polska; AKT w Rzeszowie, Lubelski KKT
2.
 Kristina Shevchenko, Dmytro Peretiatko
 Ukraina
3.
 Hana Venturova, Richard Heger  Czechy
4. Ugne Kvedyte, Denis Balinskis Litwa
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.
 Volodymyr Bezsmertnyi, Viktor Bezsmertnyi Ukraina
2.
 Mateusz Szelągowski, Maciej Medyński  Polska; Lubelski KKT, KK Pruszków
3.
 Narek Mamikonyan, Gor Eghiazaryan Armenia
4.
 Richard Heger, Tomas Ventura
 Czechy
    
 Kumite indywidualne
kobiet
1. Agnieszka Sajdutka  Polska, AKT w Rzeszowie
2. Alicja Zalecińska  Polska, Kluczborski KK
3. Hana Venturova Czechy
3. Tereza Kleiblova Czechy
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
1.
 Dawid Rojowski  Polska, Kluczborski KK
2.
 Viktor Bezsmertnyi Ukraina
3.
 Tomas Ventura  Czechy
3.
 Richard Heger Czechy
    
    
 Juniorzy   
 Kata indywidualne
dziewcząt

1.

 Klaudia Piórek         

 Polska, AKT „Samuraj” Gniezno
2.
 Natalia Giebułtowicz Polska, Kluczborski KK
3.
 Daria Korsun Ukraina
4. Daniela Ratkovich Rosja
    
 Kata indywidualne
chłopców
1.
 Yevhen Buzinskiy  Ukraina
2.
 Konrad Kardas  Polska, KS „Pszczółka” KT Wieluń
3.
 Krzysztof Buczek
 Polska, Krakowski KKT
4.
 Harutyun Harutyunyan
 Armenia
    
 Kata drużynowe
dziewcząt
1.

 Klaudia Piórek, Natalia Giebułtowicz, Klaudia Mleko

 Polska; AKT „Samuraj” Gniezno, Kluczborski KK, Krakowski KKT
2.
 Olga Ratkovich, Daniela Ratkovich, Valeriia Chudnovskaia
 Rosja
3.
 Konstancija Ambrazaite, Ana Agejevaite, Greta Jankauskaite Litwa
4.
 Daria Korsun, Kateryna Mogylevets, Olesia Savelieva
 Ukraina
    
 Kata drużynowe
chłopców
1.
 Krzysztof Buczek, Konrad Kardas, Michał Sowa
 Polska; Krakowski KKT, KS „Pszczółka” KT Wieluń, MUKS Bytom
2.
 Yevhen Buzinskiy, Maksym Gorodetskiy, Anatolii Kravets  Ukraina
3.
 Harustyun Harustyunyan, Edgar Mkhitaryan, Grisha Hovsepyan       
 Armenia
4.
 Jan Heger, Miroslav Slezak, Petr Lysonek Czechy
    
 Fuku-go
dziewcząt
1.
 Klaudia Piórek  Polska, AKT „Samuraj” Gniezno
2.
 Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
3.
 Konstancija Ambrazaite Litwa
3.
 Kateryna Mogylevets Ukraina
    
 Fuku-go
chłopców
1.
 Yevhen Buzinskiy  Ukraina
2.
 Michał Sowa
 Polska, MUKS Bytom
3.
 Jan Heger Czechy
3.
 Deividas Samulis Litwa
    

 En-bu
dziewczyna/chłopiec

1.
 Klaudia Mleko, Krzysztof Buczek  Polska, Krakowski KKT
2.
 Daria Korsun, Anatolii Kravets  Ukraina
3.
 Olga Ratkovich, Pawel Alexandrov Rosja
4.
 Konstancija Ambrazaite, Deividas Samulis Litwa
    
 En-bu
chłopiec/chłopiec
1.
 Jan Heger, Miroslav Slezak
 Czechy
2.
 Mikołaj Ciosek, Kamil Bury  Polska, Lubelski KKT
3.
 Grisha Hovsepyan, Edgar Mkhitaryan  Armenia
4.
 Yevhen Buzinskiy, Antolii Kravets Ukraina
    
 Kumite indywidualne
dziewcząt
1. Adrianna Bromek  Polska, KK Pruszków
2. Kateryna Mogylevets  Ukraina
3. Daria Korsun Ukraina
3. Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
    
 Kumite indywidualne
chłopców
1.
 Maxim Periteanu 
 Mołdawia
2.
 Jan Heger
 Czechy
3.
 Bartosz Leśko  Polska, KKT Gdynia
3.
 Marcin Ałaszewski  Polska, KK „44” Łódź
    
    
 Kadeci   
 Kata indywidualne
dziewcząt

1.

 Paulina Świercz

 Polska, Łódzka AKT
2.
 Iga Cudziło Polska, UKS KT Kraśnik
3.
 Dominika Vasickova Czechy
4.
 Giorgia Servillo Włochy
    
 Kata indywidualne
chłopców
1.

 Wiktor Staszak

 Polska, AKT Niepołomnice
2.
 Michał Kłosek  Polska, MUKS Bytom
3.
 Anton Subbotin Rosja
4.
 Pavel Alexandrov Rosja
    
 Kata drużynowe
dziewcząt
1.
 Iga Cudziło, Ewa Podgórska, Paulina Świercz  Polska; UKS KT Kraśnik, Łódzka AKT, Łódzka AKT
2. Mariia, Dietochka, Oleksandra Litnitska, Valeriya Penyashkina Ukraina
3. Jana Matiskova, Veronika Camfrlova, Adriana Novakova Czechy
4. Erika Karmazaite, Gabija Tunaityte, Austeja Tunaityte Litwa
    
 Kata drużynowe chłopców
1. Michał Kłosek, Mateusz Lekan, Wiktor Staszak Polska; MUKS Bytom, Biłgorajski KKT, AKT Niepołomnice
2.
 Vladyslav Grytsun, Mykyta Krasichkov, Yaroslav Skibinskyi Ukraina
3.
 Mantas Cibulskis, Domantas Gabalis, Benas Mockus Litwa
4.
 Mikhayil Mkhitaryan, Armen Matevosyan, Tigran Borosyan Armenia
    
 Fuku-go
dziewcząt
1.

 Mariia Dietochka

 Ukraina
2.
 Dominika Vasickova Czechy
3.
 Greta Jankauskaite  Litwa
3.
 Valeriya Penyashkina
 Ukraina
    
 Fuku-go
chłopców
1.

 Mikołaj Kuśmierczyk

 Polska, UKS KT Kraśnik
2.
 Anton Subbotin Rosja
3.
 Mantas Cibulskis Litwa
3.
 Domantas Gabalis
 Litwa
    

 En-bu
dziewczyna/chłopiec

1.

 Paulina Świercz, Michał Kłosek

 Polska; Łódzka AKT, MUKS Bytom
2.
 Oleksandra Litnitska, Kyrylo Kirsanov   Ukraina
3.
 Dominika Vasickova, Vit Pokorny  Czechy
4.
 Greta Jankauskaite, Domantas Gabalis Litwa
    
 En-bu
chłopiec/chłopiec
1.

 Pavel Alexandrov, Anton Subbotin 

 Rosja
2.
 Michał Kłosek, Mateusz Lekan  Polska; MUKS Bytom, Biłgorajski KKT
3.
 Mykyta Krasichkov, Yaroslav Skibinskyi  Ukraina
4.
 Mantas Cibulskis, Domantas Gabalis Litwa