Puchar Polski Drużynowy PP Regionów

I Drużynowy Puchar Polski Regionów w Karate Tradycyjnym - 3-4 listopada 2006 r., Toruń

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnicy Region 
 Kata drużynowe
kobiet
(seniorzy, juniorzy i juniorzy młodsi)
 1. Barbara Marciniak, Justyna Marciniak, Magda Marciniak Lubelskie
 2. Anna Stachurska, Paulina Siatkowska, Paulina Bromek  Mazowieckie
 3. Dominika Florczak, Aleksandra Herbik, Maria Depta  Łódzkie
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
(seniorzy i juniorzy)
 1. Witold Kwieciński, Radosław Percha, Kasper Kawecki Łódzkie
 2. Dariusz Tondera, Łukasz Klimczewski, Bartłomiej Wykrytowicz  Mazowieckie
 3. Przemysław Hinc, Łukasz Kamerke, Łukasz Foltyn  Pomorskie
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
(juniorzy młodsi)
 1. Damian Stasiak, Damian Tomasik, Damian Krzemieniewski  Łódzkie
 2. Damian Pawlik, Maciej Szcząchor, Aleksander Ściubisz  Mazowieckie
 3. Patryk Mucha, Damian Hasikowski, Tomasz Michałek  Łódzkie
 4. Michał Brunka, Maciej Grabowski, Tomasz Woss  Pomorskie 
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
(seniorzy)
 1. Beata Maciejewska, Łukasz Urbaniak  Lubelskie
 2. Małgorzata Pakuła, Tomasz Cis  Śląskie
 3. Krystyna Rak, Wojciech Dabkus  Śląskie
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
(juniorzy i juniorzy młodsi)
 1.  Justyna Marciniak, Sebastian Batorski  Lubelskie
 2. Marta Kawecka, Kasper Kawecki  Łódzkie
 3. Anna Stachurska, Bartłomiej Wykrytowicz  Mazowieckie
 4. Marta Ogrodowczyk, Damian Krzemieniewski Łódzkie
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
(juniorzy młodsi)
 1. Damian Stasiak, Damian Tomasik  Łódzkie
 2. Patryk Mucha, Damian Hasikowski  Łódzkie
 3. Hubert Palak, Łukasz Cisło  Lubelskie
 4. Kamil Wardencki, Sławomir Szpak Kujawsko-Pomorskie
    
 Kumite drużynowe
(juniorzy młodsi)
 1. Damian Stasiak Damian Tomasik Damian Krzemieniewski  Łódzkie
 2. Damian Pawlik, Maciej Szcząchor, Aleksander Ściubisz, Ludwik Witt  Mazowieckie
 3. Hubert Palak, Sebastian Kaczor, Gircza Michał  Lubelskie
 3. Bartosz Piszcz, Andrzej Lojtek, Mariusz Nizgorski  Pomorskie
    
 Kumite drużynowe
(juniorzy)
 1. Przemysław Hinc, Łukasz Kamerke, Łukasz Foltyn, Szymon Drewa  Pomorskie
 2. Łukasz Kuciarski, Maciej Kasica, Artur Suchodolski  Lubuskie
 3. Jan Kłębek, Kamil Mendzelewski, Sebastian Batorski Lubelskie  
 3. Kasper Kawecki, Maciej Kowalczyk, Mikołaj Lewandowski, Mateusz Owczarczyk  Łódzkie
    
 Kumite drużynowe
(seniorzy)
 1. Jan Rogalski, Jacek Welfle, Sebastian Górski  Pomorskie
 2. Dariusz Brud, Rafał Back, Roman Fudala  Pomorskie
 3. Robert Malec, Łukasz Urbaniak, Daniel Iwanek Lubelskie
 3. Wojciech Bartosik, Tomasz Jończyk, Ariel Kamecki  Łódzkie