Aktualności

23.11.2020 VII Puchar "Warsa i Sawy". Turniej Dzieci, Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym, 24.10.2020, Warszawa - relacja
  
21.11.2020 r. w Warszawie w hali Sportowej przy ul. Siennickiej odbył się VII Puchar "Warsa i Sawy". Turniej Dzieci, Kadetów i Juniorów w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział blisko 250  zawodniczek z 21 klubów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

 


Zawody zostały rozegrane w 48 konkurencjach w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po kadetów, w konkurencjach: kata, kumite, a dla początkujących kichon i konkurs sprawnościowy, z podziałem na dziewczęta i chłopców. 
 
Rywalizacji towarzyszyła pozytywna i przyjacielska atmosfera rywalizacji, duch walki, zasady fair play i  wiele sportowych emocji i wrażeń. Bardzo cieszył wysoki poziom sportowy startujących, dzięki czemu pojedynki były bardzo ciekawe.

 
Dla wszystkich startujących przygotowane zostały dyplomy za udział oraz upominek, dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach puchar i medale, a dla początkujących dodatkowo medale za odwagę.
 

 

Organiatorem turnieju był Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Praga-Południe" w Warszawie.  

 
Turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Organizację imprezy wsparło finansowo m. st. Warszawa - Biuro Sportu i Rekreacji.  

     

Zapraszamy do obejrzenia transmisji video i zdjęć, które znajdują się na profilu Facebook klubu (transmisja cz. 1transmisja cz. 2transmisja cz. 3transmisja cz. 4).

 

Szczegółowe wyniki znajdą Państwo na stronie klubu: link