Aktualności

21.11.2020 Konsultacje kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym, 29.11.2020, Bytom/Łódź - powołanie

29 listopada 2020 roku w w Bytomiu  (ul. Skrajna 14 a, Dojo Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego) oraz w Łodzi (ul. Kusocińskiego 100, Dojo Klubu Karate 44) odbędą się konsultacje kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. 

 

Szkolenie w Bytomiu poprowadzi trener Janusz Sowa (6 dan), a w Łodzi trener Damian Karwacki (4 dan).

 

Do dnia 25 listopada na adres biuro.pzkt@wp.pl prosimy przesłać informację o udziale lub rezygnacji. 

 

W plikach do pobrania znajdą Państwo szczegółowe informacje.

 

Lista powołanych zawodniczek i zawodników:

 

Kadetki - Bytom:

 

1. Błach Aleksandra – Krakowski KKT

2. Karolewska Oliwia – KS Hikari Oleśnica

3. Piszczek Eliza – Krakowski KKT

4. Taranczewska Zofia – Krakowski KKT

 

Kadeci – Bytom

 

1. Chłopicki Karol – Krakowski KKT

2. Czechowski Antoni – Krakowski KKT

3. Wolanin Wiktor – Krakowski KKT

 

Juniorzy – Bytom

 

1. Biesaga Michał – Krakowski KKT

2. Całka Wojciech – MUKS Bytom

3. Chłopicki Leon – Krakowski KKT

4. Kil Kacper – MUKS Bytom

5. Kozioł Bartosz – Krakowski KKT

6. Rak Kamil – Krakowski KKT

 

Kadetki – Łódź

 

1. Jagielska Magdalena – AKT Płock

2. Mudlaff Julia – KK Wejherowo

3. Orłowska Zofia – Lubelski KKT

4. Rutkowska Natalia – Łódzki KKT

 

Kadeci – Łódź

 

1. Bogdanowicz Olaf – KK Pruszków

2. Jaszczak Miłosz – KK 44 Łódź

3. Majchrzak Daniel – Lubelski KKT

4. Muchowski Mikołaj – Lubelski KKT

5. Mysera Bartosz – TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki

6. Szymański Eryk – KK 44 Łódź

 

Juniorki – Łódź

 

1. Kmiecik Dominika – Krakowski KKT

2. Krzesłowska Kaja – TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki

3. Łuczyńska Wiktoria – AKT Samuraj Gniezno

4. Muszyńska Alicja – KKT Shoto Piła

5. Staniszewska Julia – KKT Wejherowo

6. Wirowska Nikola – KK 44 Łódź

7. Witbrodt Karolina – KKT Wejherowo

8. Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT

 

Juniorzy - Łódź

 

1. Górski Jakub - KKT Zanshin Lubień Kujawski

2. Łaganowski Mikołaj – TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki

3. Świeczkowski Wojciech - Instytut KT Włocławek

4. Święch Cyprian - KKT Orzeł Poznań 

 


Pliki do pobrania: