Aktualności

25.05.2020 Trenuj z Kadrą - informacja
Polski Związek Karate Tradycyjnego uruchomił program instruktażowy "Trenuj z Kadrą" mający być inspiracją do podjęcia indywidualnego treningu w domu.
 
W ramach programu swoimi doświadczeniami dzielą się dzielić zawodnicy kadry narodowej seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów, a wśród nich medaliści mistrzostw Europy i świata w karate tradycyjnym.
 
Spotkania z zawodnikami kadry narodowej odbywają się na YouTubie i Facebooku PZKT (Polski Związek Karate Tradycyjnego) w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00.

W tym tygodniu treningi poprowadzą:
 
1. poniedziałek (25.05.2020) - ALICJA ZALECIŃSKA (kadra narodowa seniorów):
- stopień zaawansowania 1 dan
- osiągnięcia w rywalizacji sportowej - aktualna mistrzyni świata w konkurencji fuku-go i zwyciężczyni Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski 
- tematyka treningu - przedstawienie jednego z elementów dynamiki ciała - wahadło
 
2. środa (27.05.2020) - MICHAŁ KŁOSEK (kadra narodowa seniorów) 
- stopień zaawansowania 2 dan
- osiągnięcia w rywalizacji sportowej - wielokrotny mistrz świata i Europy, zdobywca World Grand Prix Tokio, aktualny mistrz świata w kata drużynowym w karate Fudokan (Niemcy)
- tematyka zajęć - propozycja treningów wyskoków w kata - różne przykłady
 
3. piątek (29.05.2020) - NIESPODZIANKA
 
 
Pokaż innym trening naszych kadrowiczów np. udostępniając materiały treningowe na profilu klubowym na Facebooku lub na stronie internetowej. Zachęcamy również do subskrybowania kanału PZKT na YouTube. 
 
Facebook PZKT (tutaj) i kanał PZKT na YouTube (tutaj