Aktualności

01.05.2019 Silesia Cup - Międzynarodowy Puchar Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym

Po raz 11. Śląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego ma zaszczyt zaprosić wszystkich karateków na Silesia Cup - Międzynarodowy Puchar Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się 25.05.2019 roku w Bytomiu, w hali na Skarpie.

W zawodach regularnie startuje kilkuset zawodników z całej Polski, Czech, Ukrainy i Wielkiej Brytanii, w tym wielu medalistów mistrzostw świata i Europy. W zeszłym roku w Silesia Cup wystartowało 648 zawodników z 49 klubów z 3 krajów.

Jak zwykle dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe (karate-gi, plecaki, sprzęt sportowy itp.) oraz koszulki i drobne upominki dla każdego uczestnika zawodów. Dla najlepszych zawodników specjalne niespodzianki :)

Dla dzieci rozegrana zostanie konkurencja kata, a od młodzików do seniorów również konkurencja kumite. Impreza odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Zapraszamy również na wydarzenie na facebooku, gdzie regularnie będą pojawiać się bieżące informacje na temat imprezy: https://www.facebook.com/events/2074972972628912/

Więcej informacji, a także kartę zgłoszeniową znajdą Państwo w załączeniu.