Aktualności

04.12.2018 XXVII Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym

XXVII Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym
2.12.2018r. (niedziela), Świdnik

 
W dniu 2.12.2018r. w Świdniku odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym. Impreza ta ma swoją wieloletnią tradycję, a organizowana jest oczywiście z okazji obchodów dnia Świętego Mikołaja. W ramach turnieju rozegrane zostały konkurencje indywidualne (kata), kumite, konkurs technik (kihon) oraz konkurs sprawnościowy. Każdy z uczestników otrzymał dyplom pamiątkowy, paczkę od Św. Mikołaja, a najlepsi zawodnicy medale i puchar.


Turniej odbył się pod patronatem Marszała Województwa Lubeskiego - Jarosława Stawiarskiego oraz Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.
Podczas turnieju odbył się specjalny pokaz zawodników z Lubelszczyzny, wykonały go Wiktoria Wikira, Monika Ostrowska, Kinga Mosór oraz Zofia Orłowska - mistrzynie świata w karate tradycyjnym z Kanady 2018 roku oraz Mikołaj Muchowski i Kacper Kański. ficjalną ceremonię otwarcia rozpoczął Zespół Taneczny z Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.


W tym roku w turnieju wystartowało ponad 200 zawodników z województwa mazowieckiego oraz Lubelszczyzny m.in. z Lublina, Zamościa, Janowa Lubelskiego, Tomaszowa Lubelskiego, Kraśnika oraz Niemiec.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Biuro LZKT

Więcej zdjęć: Facebook Karate Tradycyjne Lubelszczyzna
 

 


Fot. LZKT