Aktualności

19.10.2018 Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do (22-28.10.2018, St.John’s, Nowa Fundlandia, Kanada)
dms kanada

 

 

 

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do
22-28.10.2018, St.John’s, Nowa Fundlandia (Kanada)


Za tydzień – 26 października w St. John’s w Kanadzie reprezentacja Polski wystartuje w Mistrzostwach Światach w Tradycyjnym Karate-do, które rozegrane zostaną w ramach Światowego Festiwalu „Renesans Karate-do”. Podczas Festiwalu, którym w tym roku odbędzie się w Nowej Fundlandii, rywalizować będą również najmłodsi karatecy – wystartują w Pucharze Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do.

 
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do


SENIORZY
Maria Depta – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Paweł Janusz – AKT Niepołomice
Michał Janusz – AKT Niepołomice
Konrad Kardas – Kluczborski KK
Katrin Kargbo – AKT Niepołomice
Anna Mleko – AKT Niepołomice
Klaudia Mleko – Krakowski KKT
Joanna Musiał – AKT Niepołomice
Dawid Rojowski – Kluczborski KK
Agnieszka Sajdutka – AKT Rzeszów
Michał Sowa – MUKS Bytom
Damian Tomasik – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Rafał Wajda – Krakowski KKT
Alicja Zalecińska – Kluczborski KK
Adrian Zwierzchowski – TS Sokół Aleksandrów Łódzki

MŁODZIEŻOWCY
Katarzyna Goch – Lubelski  KKT
Agata Kańczukowska – Lubelski  KKT
Małgorzata Kipczak – Rzeszowski KK Chikara
Michał Kłosek – MUKS Bytom
Wiktor Staszak – AKT Niepołomice

JUNIORZY
Kata indywidualne dziewcząt: Iga Dumieńska – AKT Niepołomice, Marta Kopytowska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelski KKT
Kata indywidualne chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Jakub Obiala – KKT Kumade Toruń, Michał Maślak – UKKT Praga Południe
Kumite indywidualne dziewcząt: Wioleta Szerafin – Zamojski KKT, Monika Czupryńska –OJSW  Bugei, Anna Fall – KKT Kobu Wrocław
Kumite indywidualne chłopców:  Patryk Szymański – KK 44 Łódź, Arkadiusz Wilkosz – Krakowski KKT, Dominik Brzeziński – KKT w Wieluniu
Fuku-go dziewcząt:  Monika Czupryńska –OJSW  Bugei, Iga Dumieńska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelski KKT
Fuku-go chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Patryk Szymański – KK 44 Łódź, Arkadiusz Wilkosz – Krakowski KKT

KADECI
Kata indywidualne dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Natalia Wiśniewska – Drago Sfera Łódź
Kata indywidualne chłopców: Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Kamil Rak – Krakowski KKT, Bartosz Kozioł – Krakowski KKT
Kumite indywidualne dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Karolina Witbrodt – KK Wejherowo, Kaja Krzesłowska – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kumite indywidualne chłopców: Bartosz Kozioł – Krakowski KKT, Leon Chłopicki – Krakowski KKT, Jakub Kancerek – MUKS Bytom
Fuku-go dziewcząt: Joanna Łyżwińska – Krakowski KKT, Karolina Witbrodt – KK Wejherowo, Kaja Krzesłowska – TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Fuku-go chłopców: Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Bartosz Kozioł – Krakowski KKT, Leon Chłopicki – Krakowski KKT

JUNIORZY I KADECI
Kata drużynowe dziewcząt: Iga Dumieńska – AKT Niepołomice, Marta Kopytowska – KK 44 Łódź, Paulina Tutka – Lubelskie KKT
Kata drużynowe chłopców: Dawid Gryzik – MUKS Bytom, Jakub Kancerek – MUKS Bytom, Jakub Obiala – KKT Kumade Toruń
En-bu dz/ch: Marta Kopytowska, Patryk Szymański (oboje KK 44 Łódź)
En-bu ch/ch: Dominik Brzeziński – KKT w Wieluniu, Patryk Szymański – KK 44 Łódź



Puchar Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do

 Konkurencje indywidualne Konkurencje drużynowe
Bęczkowski Szymon –KKT Kobu Wrocław    
Błach Aleksandra – Krakowski KKT    
Chłopicki Karol – Krakowski KKT    
Cieśla Julia – Krakowski KKT    
Czapnik Zuzanna – Krakowski KKT    
Czechowski Antoni – Krakowski KKT    
Dolna Daria – Płocka AKT    
Dolny Bartłomiej – Płocka AKT    
Dolny Marcel – Płocka AKT    
Gawroński Filip – KK Bytów    
Jagielska Magda –Płocka AKT    
Jarzębiński Franciszek – KK Bytów    
Krawiec Wiktoria – Krakowski KKT    
Lis Nadia  – Krakowski KKT    
Majewska Antonina – Krakowski KKT    
Moskwa Helena –Krakowski KKT    
Mosór Kinga – KKT Tomaszów Lubelski    
Neć Maksymilian – Tomaszowski KKT    
Orłowska Zofia – Lubelski KKT    
Ostrowska Monika – Lubelski KKT    
Pietrusiak Natalia – Krakowski KKT    
Siery Artur – Płocka AKT    
Świątek Martyna – Krakowski KKT    
Taranczewska Zofia – Krakowski KKT    
Wikira Wiktoria – Zamojski KKT Renesans    
Wolanin Wiktor  – Krakowski KKT    
Zapała Natalia – Krakowski KKT   

Kata drużynowe:
Grupa A - B dziewcząt (9-7 kyu): Nadia Lis, Antonina Majewska, Julia Cieśla
Grupa C - D dziewcząt (6-4 kyu): Aleksandra Błach, Natalia Pietrusiak, Wiktoria Krawiec
Grupa C - D dziewcząt (3-1 kyu): Zuzanna Czapnik, Monika Ostrowska, Wiktoria Wikira
Grupa C - D dziewcząt (3-1 kyu): Martyna Świątek, Zofia Taranczewska, Natalia Zapała
Grupa C - D chłopców (3-1 kyu): Wiktor Wolanin, Karol Chłopicki, Antoni Czechowski
Grupa C - D chłopców (3-1 kyu): Bartłomiej Dolny, Artur Siery, Maksymilian Klejn
Grupa A - B (6-1 kyu): Helena Moskwa, Filip Gawroński, Marcel Dolny
Grupa C - D chłopców (6-4 kyu): Maksymilian Neć, Franciszek Jarzembiński, Szymon Bęczkowski
Grupa C-D dziewcząt (3-1 kyu): Zofia Orłowska, Daria Dolna, Magdalena Jagielska



En-bu:
Grupa C-D chłopców (3-1 kyu): Karol Chłopicki, Antoni Czechowski
Grupa C-D chłopców (3-1 kyu): Bartłomiej Dolny, Artur Siery
Grupa C-D mieszana (3-1 kyu): Zofia Taranczewska, Antoni Czechowski
Grupa C-D mieszana (3-1 kyu): Wiktor Wolanin, Natalia Zapała
Grupa C-D mieszana (6-4 kyu): Maksymilian Neć, Wiktoria Wikira
Grupa C-D mieszana (3-1 kyu): Daria Dolna, Bartłomiej Dolny
Grupa C-D mieszana (6-4 kyu): Kinga Mosór, Szymon Bęczkowski

 

 Mistrzostwa Świata w Tradycyjnym Karate-do 2018

 

Zawody będzie można śledzić na żywo na stronie: rogerstv.com/home?lid=14&rid=24