Aktualności

16.10.2018 XI Puchar Mistrza – Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego
dIX puchar mistrza

 

 

XI Puchar Mistrza – Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego
poświęcony p
amięci Senseia Hidetaki Nishiyamy


W dniu 13 października 2018 we Wrocławiu odbył się XI Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego - Puchar Mistrza 2018 poświęcony pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy.
W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników z całego kraju, reprezentujących 40 klubów. Dodatkową atrakcją turnieju był start zawodników kadry narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Reprezentacja w dniach 12-14 października uczestniczyła we Wrocławiu w ostatnim zgrupowaniu przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci.
Podczas ceremonii otwarcia turnieju zawodnicy kadry narodowej otrzymali oficjalne nominacje do reprezentowania Polski podczas Światowego Festiwalu Renesansu Karate-Do 2018 w Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do, które to zawody odbędą się w dniach 22-28 października 2018r. w St. John’s w Nowej Fundlandii w Kanadzie.
Głównym organizatorem zawodów był Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie i Dolnośląski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego. Patronat nad zawodami objęli Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Włodzimierz Kwieciński, Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz i Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.
Głównymi partnerami turnieju byli: Urząd Miejski Wrocławia, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Karate Tradycyjnego i Spółka PKN ORLEN.

KKT KOBU Wrocław – Stowarzyszenie


Pliki do pobrania:
Fot. KKT KOBU Wrocław – Stowarzyszenie