Aktualności

08.10.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D


W Krakowie 30 września odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D, dla roczników 2006 i 2005. Startowali karatecy z pięciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Były to bardzo ważne zawody dla tej grupy wiekowej, ponieważ po raz pierwszy, pilotażowo rozgrywana była konkurencja kumite dla tej kategorii wiekowej.

Ważnym gościem był wizytator Ministerstwa Sportu i Turystyki Lech Salamonowicz, który, jak nam powiedział, był pod wielkim wrażeniem organizacyjnym i sportowym imprezy. Obecnością zaszczycili nas także wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Andrzej Maciejewski, wiceprezes ds. sportu Małopolskiego Związku Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Piotr Ludwig oraz prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Józef Rączka. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał nas prezes Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego Woj. Łódzkiego - sensei Mariusz Lewandowski.


Były to niezwykłe zawody zarówno dla startujących, jak i coachów. Nowe konkurencje to nowe doświadczenia i nowe wyzwania!
Organizatorem imprezy był Małopolski Związek Karate Tradycyjnego i Krakowski KKT.

Krakowski KKT
 


Pliki do pobrania:
Fot. Krakowski KKT