Aktualności

05.04.2018 II turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego
dplkt_o

 

 

 

II turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego
7 kwietnia, Warszawa

 

Przed nami drugie starcie zawodników rywalizujących w tegorocznej Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego ORLEN 2018. Już w sobotę 7 kwietnia spotkają się w Warszawie podczas II ligowego turnieju. Karatecy walczą o start w VIII Pucharze Europy w Karate Tradycyjnym ORLEN 2018. Zawody rozegrane zostaną w Hali Sportowej Siennicka w Warszawie o godz. 14.00.

W pierwszym turnieju PLKT ORLEN 2018 zwyciężyli Agnieszka Sajdutka (AKT w Rzeszowie) i Michał Sowa (MUKS Bytom), którzy na swoich kontach mają po 8 punktów. Drugie miejsca i 7 punktów wywalczyli: Klaudia Mleko (Krakowski KKT) i Konrad Kardas (Kluczborski KK), a po 6 punktów mają Klaudia Piórek (AKT Samuraj Gniezno) i Dawid Rojowski (Kluczborski KK). Szansę na wygranie tegorocznej edycji PLKT mają również pozostali zawodnicy (WYNIKI).

II turniej PLKT ORLEN 2017 już w najbliższą sobotę! Serdecznie zapraszamy!
Imprezą towarzyszącą będzie IV Puchar „Warsa i Sawy” - Turniej Dzieci i Juniorów w Karate Tradycyjnym.

Polska Liga Karate Tradycyjnego powstała w 2001 roku jako pierwsza profesjonalna liga karate tradycyjnego na świecie. Zwycięzcą ligi zostaje zdobywca największej liczby punktów za zajęte miejsca w każdym z turniejów. Punkty za poszczególne miejsca są naliczane wg schematu: I miejsce – 8 punktów, II – 7 punktów (...) VIII miejsce – 1 punkt.

Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018 rozegrany zostanie 28 kwietnia w Biłgoraju. W tym roku celem PLKT jest wyłonienie reprezentacji Polski na VIII Puchar Europy w Karate Tradycyjnym ORLEN 2018, który odbędzie się 1 czerwca br. w Gdańsku.


Informacje o I turnieju PLKT ORLEN 2018.