Aktualności

26.10.2017 Reprezentacja Polski na XXXIII Mistrzostwa Europy Karate Tradycyjnym
dme2017

 

 

XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym 2017


Za tydzień w Kluż-Napoka w Rumunii rozegrane zostaną 33. Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym. Prezentujemy skład reprezentacji Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów na Mistrzostwa Europy. Polacy należą do światowej czołówki karate tradycyjnego, w Rumunii czeka ich ważne zadanie – obrona mistrzowskich tytułów zdobytych dwa lata temu na Litwie (Wilno, 2015).

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym (4-5 listopada 2017, Kluż-Napoka, Rumunia)
 
SENIORZY
Kata indywidualne kobiet:
Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Małgorzata Zabrocka (KK Wejherowo)
Kata indywidualne mężczyzn: Rafał Wajda (Krakowski KKT), Witold Kwieciński (Łódzka AKT)
Kumite indywidualne kobiet: Alicja Zalecińska (Kluczborski KK), Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Kumite indywidualne mężczyzn: Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Fuku-go kobiet: Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów), Klaudia Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno)
Fuku-go mężczyzn: Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Michał Sowa (MUKS Bytom)
 
MŁODZIEŻOWCY
Kata indywidualne kobiet
: Klaudia Mleko (Krakowski KKT), Paulina Świercz (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
Kata indywidualne mężczyzn: Wiktor Staszak (AKT Niepołomice), Michał Kłosek (MUKS Bytom)
Kumite indywidualne kobiet: Justyna Barańska (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Katarzyna Goch (Lubelski KKT)
Kumite indywidualne mężczyzn: Paweł Barański (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Paweł Tomasik (AKT Niepołomice)
Fuku-go kobiet: Klaudia Mleko (Krakowski KKT), Karolina Wyporek (Krakowski KKT)
Fuku-go mężczyzn: Wiktor Staszak (AKT Niepołomice), Konrad Irzyk (AKT Niepołomice)
 
SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
Kata drużynowe kobiet:
 Katrin Kargbo (AKT Niepołomice), Anna Mleko (AKT Niepołomice), Joanna Musiał (AKT Niepołomice)
Kata drużynowe mężczyzn: Wiktor Staszak (AKT Niepołomice), Paweł Tomasik (AKT Niepołomice), Konrad Irzyk (AKT Niepołomice)
En-bu kobieta/mężczyzna: Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Adrian Zwierzchowski (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Kamil Ochocki (KK „44” Łódź), Jakub Matuszewicz (KK „44” Łódź)
Kumite drużynowe kobiet: Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Justyna Marciniak (Lubelski KKT), Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów), Roksana Sadowska (KKT „Kumade” Toruń)
Kumite drużynowe mężczyzn: Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Paweł Tomasik (AKT Niepołomice), Konrad Kardas (KS „Pszczółka” Wieluń)

 

JUNIORZY
Kata indywidualne kobiet:
Iga Dumieńska (AKT Niepołomice), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT), Katarzyna Łuszczyńska (KK „44” Łódź)
Kata indywidualne mężczyzn: Jakub Obiala (KKT „Kumade” Toruń), Nikodem Ogoński (KKT Częstochowa), Sebastian Romaniak (Krakowski KKT)
Fuku-go kobiet: Iga Dumieńska (AKT Niepołomice), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT), Katarzyna Łuszczyńska (KK „44” Łódź)
Fuku-go mężczyzn: Dominik Brzeziński (KS „Pszczółka” KT Wieluń), Antoni Wojtysiak (Łódzka AKT), Stanisław Budecki (KK „44” Łódź) 
Kumite indywidualne kobiet: Julia Bittner (MUKS Bytom), Karolina Gajewska (Kluczborski KK), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź)
Kumite indywidualne mężczyzn: Kacper Pańko (Roztoczański KKT), Antoni Wojtysiak (Łódzka AKT), Patryk Jarosz (Biłgorajski KKT)

KADECI
Kata indywidualne kobiet:
Natalia Firlit (Krakowski KKT), Marta Kopytowska (KK „44” Łódź) 
Kata indywidualne mężczyzn: Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Michał Maślak (UKKT „Praga - Południe” Warszawa)
Fuku-go kobiet: Monika Czupryńska (OJSWF „Bugei” Łódź), Marta Kopytowska (KK „44” Łódź)
Fuku-go mężczyzn: Dawid Gryzik (MUKS Bytom), Patryk Szymański (KK „44” Łódź), Szymon Różański (Biłgorajski KKT)
Kumite indywidualne kobiet: Marta Czapka (Roztoczański KKT) , Monika Czupryńska (OJSWF „Bugei” Łódź)
Kumite indywidualne mężczyzn: Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT), Patryk Szymański (KK „44” Łódź), Michał Maślak (UKKT „Praga - Południe” Warszawa) 

JUNIORZY I KADECI
Kata drużynowe kobiet: Zofia Adach (KK „44” Łódź), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź), Katarzyna Łuszczyńska (KK „44” Łódź)
Kata drużynowe mężczyzn: Nikodem Ogoński (KKT Częstochowa), Szymon Różański (Biłgorajski KKT), Patryk Jarosz (Biłgorajski KKT)
En-bu kobieta/mężczyzna: Katarzyna Łuszczyńska (KK „44” Łódź), Stanisław Budecki (KK „44” Łódź)
En-bu mężczyzna/mężczyzna: Igor Barański (KK „44” Łódź), Patryk Szymański (KK „44” Łódź)

W Kluż-Napoka rozegrane zostaną także VII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan, w których wystartują zawodnicy PZKT - skład reprezentacji znajduje się w pliku do pobrania.

 

Informacje o Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym