Aktualności

07.02.2017 Zgrupowanie selekcyjno-naborowe kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym na rok 2017
Informujemy, że zgrupowanie selekcyjno-naborowe kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym (zawodnicy urodzeni w latach 2000-2003) na rok 2017 odbędzie się w dniach 2-5 marca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuka Walki „Dojo – Stara Wieś”

Do udziału w zgrupowaniu zostaną zakwalifikowani zawodnicy rekomendowani przez kluby macierzyste (formularz w pliku do pobrania). Jednym z kryteriów kwalifikacji będzie dotychczasowa postawa w systemie szkoleniowym kadry, udział w aktywnościach PZKT w roku 2016 oraz bieżąca predyspozycja.

Członkowie kadry zostaną objęci cyklicznymi, obowiązkowymi badaniami, które prowadzone będą przez dwa lata, aż do mistrzostw świata na Okinawie.

Koszt (dla uczestników z ważną licencją indywidualną PZKT, pokrywają kluby macierzyste lub uczestnicy we własnym zakresie):
– opłata szkoleniowa: 150,00 zł/osoba
– zakwaterowanie i wyżywienie: 360,00 zł/osoba

Lista powołanych zawodników zostanie opublikowana  w terminie późniejszym po otrzymaniu rekomendacji klubowych i weryfikacji.

Prosimy o nadsyłanie rekomendacji w nieprzekraczalnym terminie: 17 lutego 2017 r. na adres e-mail: promocja.karate@wp.pl z tytułem: Rekomendacja – Kadra Narodowa 2017.